320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unistus viiest purunes.

    Kommentaar


      krdi kahju et välja kukkusime
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        kuidas siis nii? ma küll mängu ei näinud.
        Kuidas mängisid siis?

        Kommentaar


          penatilööjad olid küll nõrgad
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            rio ja berba lõid siis mööda, anderson ja vida sisse, nagu ma aru sain. Kas siis Scholesi või giggsi või reinu ei saanud siis löögile panna? no jah, midaiganes, sellest hooajast pole enam midagi oodata, peale sellist kaotust. Arse võib ka meil nüüd lootused ära kustutada.

            Kommentaar


              Imelik ka. Vidic ja Rio löövad samas kui Tevez ei löö?

              Kommentaar


                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                no jah, midaiganes, sellest hooajast pole enam midagi oodata, peale sellist kaotust. Arse võib ka meil nüüd lootused ära kustutada.
                kõigest Premier League, see väike trofee?

                Hea näha SAF'i vastu näppe saamas tiimivalikuga, hoiab parimaid Pompey jaoks?

                Kommentaar


                  vitttu, rooneyt ja giggsi ei olnud varemeeste pingilgi , kuigi miks scholes ja tevez ei löönud ma ei saa aru, ja see berbatov on tõsine SITAhunnik .

                  Kommentaar


                    Scholes oleks jah võinud lüüa ta on ju tuntud oma külma närvi poolest.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Punapea oleks käega selle palli ristakasse löönud.

                      Kommentaar


                        scholesi teemalised naljad pakuvad alati palju nalja ja naer kipub peale tulema.
                        ka temanimeline manu särk mul kapis seisab

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Mõnus noortekoondis täna välja saadetud. Loodame, et saavad hakkama.
                          Hakkama said, õnnest jäi puudu. Elab üle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Hakkama said, õnnest jäi puudu. Elab üle.
                            no üks kaksikutest oli küll päris hädas. Ainult rõvetsedes hoidis hullema ära. Ülejäänud olid enamvähem. Parema õnne korral oleks Everton ka muidugi asja varem ära lahendanud.

                            Kommentaar


                              Tegelt ega mäng ei olnudki nii ilus, eriti ei toiminud miski .Penaltitaktika oli küll kehv.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                mis taktikaga siis manku pennusid lööma läks kui küsida tohib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X