320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    musita neegrit

    Kommentaar


      neid tätokaid oli hjulmemaid ka. näod ja värgid. mina uskuma ei jäänud.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Üsna meeldiv, et seni meie kahjuks oleva väravate vahega (võrreldes 'Pooliga) ka tegeletakse. Jätkata!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          heh. Vaatasin et krissu tõmbas särgi seljast ja saab idiootse punase aga ei..Võtsin Livescore lahti ja mingil müstilisel kombel jäi talle enne kollane andmata...

          Mismõtttes ennem kollane andmatta? ta sai oma kollase selle eest et särgi võttis nooh aga kus ennem seda see kollase koht oli?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            See pilt näitab, kui palju vihatakse Krissut ManU's. Berba üritab kägistada ja Rooney tahab mehe pikali lükata, aga samas Rio vist Krissu fänn ja üritab takistada.


            -REUTERS/SCANPIX

            Kommentaar


              Algselt postitas NOT Vaata postitust
              Mismõtttes ennem kollane andmatta? ta sai oma kollase selle eest et särgi võttis nooh aga kus ennem seda see kollase koht oli?
              lõi tagant jalaga kui Tottenhami vend palli juba ära löönud oli. Suts enne penalti kui ma ei eksi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                neid tätokaid oli hjulmemaid ka. näod ja värgid. mina uskuma ei jäänud.
                mäntšesteri töölisjorsid.
                ma küll ei välistaks.


                teemasse tagasi tulles - ei tahaks sellise mängu järel kellegi kohta kurja sõna öelda, aga Evra jätkuv ebakindlus paneb küll juba muretsema. Täna oli ta esimesel poolajal täielikult Lennoni taskus, kõik Spursi vähegi ohtlikumad olukorrad (sh muidugi need 2 kotti) tulid tema äärelt. Positsioonivalik on täiesti käest, juba mitmendat mängu seikleb ta kuskil eikellegimaal, nii et kes vähegi tsenderdada oskab, saab seda täiesti vabalt teha. Teiselt äärelt tuleva rünnaku puhul jääb pidevalt keskel abistamisega hätta/hiljaks, hea näide kasvõi see täielik uinumine ja mõttekramp Agbonlahori 2:1 värava puhul. Lisaks rabedad söödud ja üleüldine ebakindel tegutsemine. Rünnakule suudab endiselt hästi lülituda, aga kui asi samas vaimus jätkub, siis Walcotti sugune mees võib kolmapäeval veel väga palju jama tekitada.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  milline mäng!
                  jõudsin nimetase mängu 55. minutil.
                  Vaatasin, et millega nad nüüd hakkama on saanud. Mõtlesin, et vaatan 15 minutit, kuidas läheb. Nojah, sellest piisas, et juhtima minna, siis vaatain lõpuni ja (y)
                  Rooney on ikka MEGA!
                  undub, et siis kui ma vaatan mängu, tuleb võit, siis kui ei vaata, ei tule.
                  Porto mängu vaatasin, evertoni unustasin.
                  Igaljuhul, selle emotsiooniga tuleks vähemalt järgmisest mängust võit võtta, kui mitte rohkemat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                    undub, et siis kui ma vaatan mängu, tuleb võit, siis kui ei vaata, ei tule.
                    Porto mängu vaatasin, evertoni unustasin.
                    Igaljuhul, selle emotsiooniga tuleks vähemalt järgmisest mängust võit võtta, kui mitte rohkemat.
                    Räägi sellest Fergule, äkki võtab ta su palgale.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                      milline mäng!
                      jõudsin nimetase mängu 55. minutil.
                      Vaatasin, et millega nad nüüd hakkama on saanud. Mõtlesin, et vaatan 15 minutit, kuidas läheb. Nojah, sellest piisas, et juhtima minna, siis vaatain lõpuni ja (y)
                      Rooney on ikka MEGA!
                      undub, et siis kui ma vaatan mängu, tuleb võit, siis kui ei vaata, ei tule.
                      Porto mängu vaatasin, evertoni unustasin.
                      Igaljuhul, selle emotsiooniga tuleks vähemalt järgmisest mängust võit võtta, kui mitte rohkemat.
                      Vaata siis kindlasti järgmist mängu ma küll ei tahaks enam kaotusi näha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                        milline mäng!
                        Tundub, et siis kui ma vaatan mängu, tuleb võit, siis kui ei vaata, ei tule.
                        Sellisel juhul võtan viimased Barca mängud oma nimele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ma küll ei välistaks.
                          ma ka ei välista.
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          hea näide kasvõi see täielik uinumine ja mõttekramp Agbonlahori 2:1 värava
                          mingi omaväravakeissinen oli vä?
                          '
                          -e- ah tra see on mingi vana mäng
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Manchester United - Tottenham 5-2 ::: video
                            http://www.videoplayer.hu/videos/play/353577
                            http://stream.try.hu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              ja tänase mängu kohta ütleks, et mis parata, kui mõne meeskonna vastu lihtsalt on hea kaotatud avapoolaja järel viis kotti taguda. normaalne sats ei lagune ühe (ükskõik kui fifty-sixty) pendla järel laiali nagu faatses kärestikus.
                              asi on ikka selles millise boosti see värav andis ManU-le, aga noh, nii need asjad juba käivad nii OT-l. Üleelmise hooaja lõpupoole oli peaaegu sama lugu; O'Shea hakkis viimastel minutitel Boro Lee Dong-Gook-i karistusalas maha, aga nothing doing...
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas banok Vaata postitust
                                Manchester United - Tottenham 5-2 ::: video
                                http://www.videoplayer.hu/videos/play/353577
                                Tore, et Tottenhami mõlemat väravat pole näidatud.

                                E:
                                meie kangelased, rein ja kristiina räägivad, et tevez oli tähtis osa sellest skoorist, tema muutis mängu.
                                Laenuleping võiks pikeneda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X