320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik oli hea, kui see üks punane täpp välja arvata.
    Oh ilus hetk sa kesta...
    AILTON

    Kommentaar


      no Arsenalist ikka vastast ei olnud. Absoluutselt sõnnikud rünnakul

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        no Arsenalist ikka vastast ei olnud. Absoluutselt sõnnikud rünnakul
        Selles mõttes polegi ime ,et veel haledam kamp Roomast päris hästi Arsenali vastu hakkama sai.

        Kommentaar


          (lootsin neid pilte küll pisut teises kontekstis kasutada)


          Kommentaar


            Algselt postitas AaviK Vaata postitust
            õigustatud punane, viimane mees siiski ju, palli mängima ei läinud ning jalgadesse ju - võttis 1vs1 ära pmst
            Totot.. Kas ma olen ainuke loll, kes nägi Fletchi just palli mängimas? Kusjuures isegi ei tõmmanud teise jalaga van Persiele sisse, vaid lükkas palli puhtalt minema ja siis jäi takistuseks van Persie teekonnal.

            Minu jaoks arusaamatu otsus.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              On Sul väga valus?
              Ilmselt mitte nii väga kui sul.

              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Täiesti perses kui hea Ronaldo on. Lükkab kaasa ja lükkab sisse ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Totot.. Kas ma olen ainuke loll, kes nägi Fletchi just palli mängimas? Kusjuures isegi ei tõmmanud teise jalaga van Persiele sisse, vaid lükkas palli puhtalt minema ja siis jäi takistuseks van Persie teekonnal.

                Minu jaoks arusaamatu otsus.
                oled ainuke

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Totot.. Kas ma olen ainuke loll, kes nägi Fletchi just palli mängimas? Kusjuures isegi ei tõmmanud teise jalaga van Persiele sisse, vaid lükkas palli puhtalt minema ja siis jäi takistuseks van Persie teekonnal.

                  Minu jaoks arusaamatu otsus.
                  sa vist mõtled mingit muud olukorda, kuna maha tõmmati Fabregas hoopis ja täiesti selgelt.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Selgelt oli viga võrreldav kaika kodarate vahele toppimisega. Škotšmänn keerutas enda koivad üsna kenasti van Persie jalgade ümber.

                    Kommentaar


                      See sats ja Ronaldo on haiged. Eriti rõve on see Ronaldo löögitehnika. Tehke järgi rsk!

                      Kommentaar


                        ....nojah. Ei oskagi midagi eriti öelda kõige selle ilusa peale....

                        Elu on ilus, pall veereb !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Totot.. Kas ma olen ainuke loll, kes nägi Fletchi just palli mängimas? Kusjuures isegi ei tõmmanud teise jalaga van Persiele sisse, vaid lükkas palli puhtalt minema ja siis jäi takistuseks van Persie teekonnal.

                          Minu jaoks arusaamatu otsus.
                          jep, just... van persie

                          tegelikult ikka fabregas, aga vahet pole kes seal koperdas..

                          Kommentaar


                            Mm no okei, ju siis täitsa minu kakapähh.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              MAAILMAREKORD: ManU pakub Ribery eest 1,3 miljardit!
                              The Guardian/ÕL
                              06.05.2009


                              Valitsev Inglismaa, Euroopa ja maailma meisterklubi Manchester United on valmis purustama maailmarekordit. Nimelt on ManU nõus maksma prantslase Franck Ribery mängijaõiguste eest Müncheni Bayernile uskumatud 70 miljonit eurot ehk 1,3 miljardit krooni.

                              Inglise ajalehe The Guardian teatel sõltub Ribery ManUsse saabumine suuresti sellest, kas Cristiano Ronaldo müüakse suvel Madridi Reali. Kuna ManU tegi Bayernile pakkumise, tundub portugallase kauaräägitud lahkumine Hispaania suurklubisse aina tõenäolisem.

                              Ribery’le endale pidavat mõte Unitediga liitumisest meeldima. Miks? Sest pärast Bayerni 1:5 kaotust FC Barcelonale Meistrite liiga veerandfinaalis leidis prantslane, et Saksamaal jätkates pole tal võimalik klubide Euroopa meistriks tulla. Samuti sai ta mullu maailma aasta jalgpalluri valimisel – esikoht kuulus Ronaldole – alles 16. koha. «Olen pettunud. Väärinuksin paremat,» märkis Ribery toona.

                              Kolmandat aastat järjest Meistrite liigas nelja parema sekka jõudnud Unitedis oleks Ribery meelest šanss maailma parimaks tõusta tunduvalt suurem.
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                              Klavani debüüt Meistrite liigas!

                              Kommentaar


                                oleks tore ..minu arust
                                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X