320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    aidake. kissitan palju tahan, aga ikka pean aimamise pealt küsima, kas tegu on mingi geriljaneegriga?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      aidake. kissitan palju tahan, aga ikka pean aimamise pealt küsima, kas tegu on mingi geriljaneegriga?
      Ma enne Maski posti uurisin ka põhjalikult seda musta pilti ja vahepeal tundus, et kätehõõruja näol tegemist on Abramovichiga. Ilmsesti mitte.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Ma enne Maski posti uurisin ka põhjalikult seda musta pilti ja vahepeal tundus, et kätehõõruja näol tegemist on Abramovichiga. Ilmsesti mitte.
        heh. mu esimene pakkumine oli ka abra, sest tavaliselt näidatakse teda umbes sama kaamera nurga pealt. nüüd lugesin, et pildil peaks olema Beckham ja Favallli. a mu silmanägemine ei tõlgi ikka üldse seda ära, mis seal toimub.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          möh. te nagu mängu ei viitsinud vaadata vä? ilusasti zuumiti ikka becksi ning näidati tema rahulolu.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            ah ostke prill.



            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            oli oli.
            samas paistis, et teiseks poolajaks aeti nad siiski koerte abil tribüünilt ära.
            ülaolev pilt on tehtud kolmanda värava järel. ja vaevalt nad ka seal sektoris olid, kust koertega väidetavalt Arsenali keskvälja taga otsiti.

            edit:
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              excellent!

              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                möh. te nagu mängu ei viitsinud vaadata vä? ilusasti zuumiti ikka becksi ning näidati tema rahulolu.
                elion nu**is. ja siis kui käima läks, siis näitas 2-0 väravat korduses. kuigi minu jaoks oli see algul 1-0 värav läks telekas kinni ja tulin foorumisse tšillima). (loomulikult pole ma kindel, et ka võitlusliku seisu puhul oleks viitsinud seda vaadata)

                aitüma fittile seletuse eest, saab silmaarsti jälle edasi lükata.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  .... kirjutad sa sama e-maili (võib-olla paar nädalat või kuud varem).
                  ... ja sina saad ehk irooniast aru.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Täisväärtusliku ning erapooletu kõrvaltvaatajana tõstaksin esile Wayne Rooney't, Ji-Sung Park'i ning keskkaitsjaid. Kogu mu respekt läheb muidugi esimesele, müstika, kus on alles mustatöötegijaga tegu. Kogu ManU selle hooaaja edu püsibki nende meeste õlgadel. Kui uskuda tänapäeva üha globaliseeruva multikultuurse maailma meediat, siis Ronaldost olete sama hästi kui vabanenud, kuid selle eest asemele toodav F.Ribery loob järjekordsed suurepärased tingimused FA Premier League ning CL võidule.

                    Kohtumiseni finaalis, loodetavasti tuleb lahing sinisärkide ja 'red army' vahel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                      Kohtumiseni finaalis, loodetavasti tuleb lahing sinisärkide ja 'red army' vahel.
                      Maruigav oleks 0:0 mängu vaadata. Pealegi, eelmine aasta sai nähtud seda jama juba.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Maruigav oleks 0:0 mängu vaadata. Pealegi, eelmine aasta sai nähtud seda jama juba.
                        Viimane 0-0 oli 09/05/07 Stamford Bridgel, pärast mida on toimunud 7 kohtumist, kus keskmiselt löödud 2.14 väravat. Ei ole vist vaja väga karta?

                        Seda muidugi, et uuesti Chelsea vastu minna oleks maru igav ja kui päris aus olla, siis eelistaks ka Barcat finaalivastaseks.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          ManU kolmas värav oli ilus kombinatsioon, väga ilusad söödud ja värav selle tipus oli väga ilus.
                          LFC

                          Kommentaar


                            Tunnistan avalikult laiskust, seega keegi targem, oskajam, mittelaisem viitsib ehk kirjutada C.Ronaldo selle hooaja saldo? Seda nii suhtes koduliiga + CL. Tänud juba ette.

                            Kommentaar


                              CL peaks olema 4 kui ei eksi, 1 Interile, 1 Portole, 2 Arse
                              E:
                              ja liiga on 17, e. 4+17=21 ja kui kõik muud asjad ka juurde arvata, mingi mikihiired ja asjad, on ta skoorinud 25 väravat praegusest 49st mängust.
                              NB! krissu on hetkel top goal scorer in the league,
                              top5 goalscorerid liigas hetkel

                              1 Cristiano Ronaldo Man Utd 17

                              2 Nicolas Anelka Chelsea 16

                              3 De Souza Robinho Manchester City 14

                              4 Steven Gerrard Liverpool 13

                              5 Fernando Torres Liverpool 13

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust

                                Seda muidugi, et uuesti Chelsea vastu minna oleks maru igav ja kui päris aus olla, siis eelistaks ka Barcat finaalivastaseks.
                                Absoluutselt, saaks vähe huvitavama mängu. Samas Terryt libastumas ja nutmas võiks ikka ju uuesti vaadata. Ei, pigem ikka Barcelona seekord.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X