320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aitäh!

    paraku rapidshare küll miskipärast ei taha lubada mul mõlemat videot tõmmata ilma registreerimata, ent eks proovin siis hiljem uuesti.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      kuda Rooney mäng oli?

      Kommentaar


        polnudki.
        tegelt teeb juba murelikuks küll. vaatasin alles ükspäev uuesti Inglismaa-Rootsi mängu MMil ja mees tegi teises mängus pärast raskest vigastusest paranemist oluliselt teravamaid liigutusi kui nüüd. mis kõige hullem, poisil ei näi grammivõrdki tahet olevat, nagu fitti juba ka eespool mainis. ilmetu, tujutu. kolm mängu bänni ei tohiks küll nii pikalt niimoodi mõjuda. või no tegelt ei tohiks üldse kuigivõrd mõjuda sellisel tasemel, lame vabandus imho. ma isegi juba loodan, et sööril on piisavalt mune ta sellise suhtumise jätkumise korral pingile võtta, kasvõi korraks.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          polnudki.
          tegelt teeb juba murelikuks küll. vaatasin alles ükspäev uuesti Inglismaa-Rootsi mängu MMil ja mees tegi teises mängus pärast raskest vigastusest paranemist oluliselt teravamaid liigutusi kui nüüd. mis kõige hullem, poisil ei näi grammivõrdki tahet olevat, nagu fitti juba ka eespool mainis. ilmetu, tujutu. kolm mängu bänni ei tohiks küll nii pikalt niimoodi mõjuda. või no tegelt ei tohiks üldse kuigivõrd mõjuda sellisel tasemel, lame vabandus imho. ma isegi juba loodan, et sööril on piisavalt mune ta sellise suhtumise jätkumise korral pingile võtta, kasvõi korraks.
          jah täiesti nõus, nagu uni oleks peal koguaeg.

          Kommentaar


            hmm, kohutavalt tahaks manu-benfica väravat näha Saha poolt

            Kommentaar


              Algselt postitas greystone Vaata postitust
              hmm, kohutavalt tahaks manu-benfica väravat näha Saha poolt
              Hmm.
              Ava oma internetisirvimisprogramm. Selleks võib olla Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape vms. Kirjuta aadressiribale www.youtube.com. Vajuta enter. Kirjuta otsinguribale märksõnad 'saha benfica'. Ava esimene vaste ja näe manu-benfica väravat Saha poolt.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Hmm.
                Ava oma internetisirvimisprogramm. Selleks võib olla Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape vms. Kirjuta aadressiribale www.youtube.com. Vajuta enter. Kirjuta otsinguribale märksõnad 'saha benfica'. Ava esimene vaste ja näe manu-benfica väravat Saha poolt.
                ahah tänud, ma muidu youtube-st otsisin küll, aga lihtsalt ei teadnud mida otsingusse kirjutada, kirjutasin küll et manchester united vs benfica 1-0 jne aga ikka ei saanud, aga tänud siis

                Kommentaar


                  jah, mida rohkem märksõnu otsingusse kirjutada, seda täpsema tulemuse saad. kindlasti

                  Kommentaar


                    torres siis ikka hakkab meile tulema vist.

                    Kommentaar


                      On teda üldse vaja? Noor võib olla, aga tuleb sealt Hispaaniast Inglismaale juba peaaegu aasta. Tahaks kedagi kiiremat ette.

                      Kuigi jah, ei ole vist mõtet loota. Kui Daily Star ütleb, et tuleb. Siis tuleb.

                      ¬_¬

                      Kommentaar


                        Kindlasti oleks juba talvel kedagi ründesse vaja juurde saada. Muidu mul ei ole küll torrese vastu midagi, väga pro'lt paneb nii koondise kui klubi eest.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          usun et tegelt saame hakkama, meil on Saha, suurepärasesse vormi tõusnud Ole,varsti vormis ka ehk Rooney, meil on Smith kes on taas vormi leidmas ning võibolla tuleb Jaanuaris tagasi Rossi. Kannatame ära, pole mõttet osta keskpärast mängijat, pigem suvel raha lükata KINDLALT maailmaklassi mängija peale ja seekord pean silmas ka reaalset ostutehingut mitte nagu Gill rääkis: ostame ostame ostame!

                          Kommentaar


                            Samas väga õige jutt.Aga Ruudi sugusest ründajast on puudus.Ma usun et Adriano oleks magus ost, aga vorm mehel pole kiita.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Samas väga õige jutt.Aga Ruudi sugusest ründajast on puudus.Ma usun et Adriano oleks magus ost, aga vorm mehel pole kiita.
                              tegelt ei saa ma aru üldse miks ruud maha müüdi, ruud kõmmutas enne kui fergusson ta pingile jättis ika regulaarselt, fergusson lihtsalt loll, läheb kõigiga tülli ja siis müüb maha, ostku selle raha eest ta parem tagasi

                              Kommentaar


                                Muuseas, väike fakt Rooney kohta:
                                Mees paistab silma ühe asja järgi vaid väljakul, kui keegi värava lööb, tuleb tema kohe esimesena õnnitlema, ronib kukile või mida veel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X