320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust

    Aga see jutt,et ah las jobu läheb, meil parem vend Nani, on ikka loll ja lapsik jutt. Nani on hea mängija, aga kindlasti pole ta Ronnyga väärne, võib-olla 2-3 aasta pärast.
    2-3 aasta pärast jah, mina mõtlen nt. ainult noorte arendamisele, ega ta jah, hetkel parem pole, aga ta on talendikam kui Ronalts.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      2-3 aasta pärast jah, mina mõtlen nt. ainult noorte arendamisele, ega ta jah, hetkel parem pole, aga ta on talendikam kui Ronalts.
      Kuule, jää vakka juba. Sa oled umbes sama tüütu, kui mina oma johnnyboy-fetishiga. Sinu jutust jääb mulje, nagu Nani oleks 18 ja kohe esimesse tiimi murdmas. Paraku on ta vaid aasta ja mõned kuud noorem, kui Ronalts. Samas vanuses oli Ronaltsil pooleli 42-värava hooaeg. Pmst Nani ainus lootus millegagi silma paista on järjest 42 saltot teha.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Kuule, jää vakka juba. Sa oled umbes sama tüütu, kui mina oma johnnyboy-fetishiga. Sinu jutust jääb mulje, nagu Nani oleks 18 ja kohe esimesse tiimi murdmas. Paraku on ta vaid aasta ja mõned kuud noorem, kui Ronalts. Samas vanuses oli Ronaltsil pooleli 42-värava hooaeg. Pmst Nani ainus lootus millegagi silma paista on järjest 42 saltot teha.
        No samas poole ta ju nii palju mänguaega ka saanud, kui ronalts ja kui ta pääseks põhisse ,mängiks häst ja areneks seal siis ...
        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

        Kommentaar


          Algselt postitas c.ronaldo123 Vaata postitust
          No samas poole ta ju nii palju mänguaega ka saanud, kui ronalts
          Jah, seda ma isegi imestan, millest see tuleb. Ometi on ta ju talendikam, kui ronalts!

          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Ära emo, Fitti. Samahästi ma võin öelda, et O'Shea on talendikam keskkaitses kui Viricchi.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Samas väita, et Nani on ikka päris hea, on lausidiootne
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Nani on ikka päris hea.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Nani on ikka päris hea.
                  Eilsest mängust seda küll näha ei olnud.

                  Kommentaar


                    Eilsest mängust jah mitte, teed ühe mängu pealt järelduse?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Eilsest mängust jah mitte, teed ühe mängu pealt järelduse?
                      Terve see hooaeg on ta kahvatu olnud.

                      Kommentaar


                        Samas ega ta rohkem pole mänginud ka kui Eesti vastu v
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Samas ega ta rohkem pole mänginud ka kui Eesti vastu v
                          Natuke on ikka mänginud see hooaeg. Minu leitud statistika järgi lausa 24 mängu kõikides sarjades kokku.

                          Kommentaar


                            Nagu Kaimar Saag juba, Kaimar Saag aga on kõigile teada.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              trra saage üle oma Naniga juba, lihtsalt polnud head vormi see hooaeg, alex rääkis, et Nani koha võttis United särgis see hooaeg ära Parki-i normalvunks vorm.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                Pealegi on mul kihlvedu, et ta ei lähe.
                                Nojah. Shit happens. Millal õlut tahad, cannukas?
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X