320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teise poolajaga võib juba rahule jääda, tundub et ferguson luges sõnasd peale:P
    rooney, näitas teisel poolajal vägfa head mängu, täpseid tsenderdusiP
    giggs näitas ka teisel poolajal paremat mängu, saha võiks parema% realiseerida võimalusi. üldiselt võib ainult teise poolajaga rahule jääda, mis näitas et ollakse tõuse teel jälle:P

    Kommentaar


      Hea, et Bennetti suguseid kohtunikke ka Premis on, tasakaalustab edukalt neid jutte, kuidas ManU't muudkui soositakse. Kaks olematut kollast, samas lasi ainuüksi Rooneyle kaks korda sisse tulla, kord tallad ees ja siis tagant jalga. Kirsiks tordil muidugi andmata jäetud 200%-line pennal. Till.
      Aga Wigani kiire koll ja 0-1 poolajaseis oli mõnes mõttes parim, mis juhtuda sai, sest see kolmene keskväli kombinatsioonis Carrick-Scholes-O'Shea ei toimunud rünnaku mõttes ikka kohe absoluutselt. Giggs tegi vigastusest tulnuna suurepärased 45 minutit ja teine poolaeg oli üldse parim mäng, mis ma Unitedi esituses üle pika aja näinud olen. Kõik kolm kolli ka heas mõttes erinevad, esimene puhta jõu, teine atleetlikkuse pealt, kolmas lihtsalt vintage Solskjaer. Kahju vaid, et Rooneyl löömata jäi, ta oleks täna väravat väärinud sama palju kui Ronaldo eelmises voorus. Võimas esitus igatahes, eriti see võitlus, mida mees näitas ~50 minuti paiku, kui lihtsalt läks ja võttis kaitsjalt palli tagasi, maha ei saadud teisiti kui korgid ees sisse tulles. Enne 'Pooli mängu tundub seis igatahes ilus, Copenhagen peaks kogu lugupidamise juures siiski kergeks soojenduseks olema.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        5 Manchester United Where are the goals going to come from?

        Chelsea may win the Champions league, but they will take their eye off the ball in the league, says Paul Wilson.
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          ma sellest aru ei saa, miks peab mängu tulema nii kuramuse uniselt, ja lasta endale 5ndal minutil värav lüüa, et siis esimene poolaeg niisama sossuda ning õnneks teine poolaeg ärgata. mul tekkis küll sügav imestus pärast algust et kas see ongi see meeskond kes tahab prem tiitli võita. addresaadita söödud, teinetesie mittemõistmine. mõned sähvatused olid, aga mitte midagi suurepärast. hea oli, et teine poolaeg suudeti olukorrad ära lahendada. saha võiks tõesti parema % neid olukordi realiseerida. ja aru ei saa, mis bennetil viga oli. giggsi takistamise eest oleks võinud ikka pendla anda. aga okei. kui ronaldo ka platsile saab, on loodetavasti ründevõimalusi rohkem. mulle isiklikult ole (oli vist) paremal äärel mängitamine küll väga hea mõttena ei tundunud, sest polnd teist väga näha.

          Kommentaar


            Algselt postitas petsman Vaata postitust
            mulle isiklikult ole (oli vist) paremal äärel mängitamine küll väga hea mõttena ei tundunud, sest polnd teist väga näha.
            kui Giggs sekkus vahetusest ning Ronaldot ja kasv6i Fletcherit pole ules antud, on OG ja Scholesi kasutamine out of position m6nes m6ttes ainuv6imalik,
            Park niikuinii vigane
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Hea, et Bennetti suguseid kohtunikke ka Premis on, tasakaalustab edukalt neid jutte, kuidas ManU't muudkui soositakse. Kaks olematut kollast, samas lasi ainuüksi Rooneyle kaks korda sisse tulla, kord tallad ees ja siis tagant jalga. Kirsiks tordil muidugi andmata jäetud 200%-line pennal. Till.
              Aga Wigani kiire koll ja 0-1 poolajaseis oli mõnes mõttes parim, mis juhtuda sai, sest see kolmene keskväli kombinatsioonis Carrick-Scholes-O'Shea ei toimunud rünnaku mõttes ikka kohe absoluutselt. Giggs tegi vigastusest tulnuna suurepärased 45 minutit ja teine poolaeg oli üldse parim mäng, mis ma Unitedi esituses üle pika aja näinud olen. Kõik kolm kolli ka heas mõttes erinevad, esimene puhta jõu, teine atleetlikkuse pealt, kolmas lihtsalt vintage Solskjaer. Kahju vaid, et Rooneyl löömata jäi, ta oleks täna väravat väärinud sama palju kui Ronaldo eelmises voorus. Võimas esitus igatahes, eriti see võitlus, mida mees näitas ~50 minuti paiku, kui lihtsalt läks ja võttis kaitsjalt palli tagasi, maha ei saadud teisiti kui korgid ees sisse tulles. Enne 'Pooli mängu tundub seis igatahes ilus, Copenhagen peaks kogu lugupidamise juures siiski kergeks soojenduseks olema.
              kohtunike värgi unustasin kah maida jah, oli tunda et kerge vile oli wigani kasuks
              wigani meestele jagati ainult hoiatusi, aga manu omad ei pidanud midagi tegema et kollast saada

              Kommentaar


                Kas kellegil on sky sports?
                Kas on võimalik seda eestis vaadata`?

                Kommentaar


                  Meeskond olla vähem kui tund aega enne mängu algust kohale jõudnud, ehk on esimese poolaja uimasus kuidagi sellega seletatav. Eks oli kaugelt tulla ka muidugi. Aga jah, ma ka vaatasin alguses juba, kas tõesti raiped on jälle mingi tiimisisese võistluse püsti pannud kasti õlle peale, et kes omal poolel kõige rohkem valesööte annab. No õnneks läks seekord siiski teistpidi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                    Kas kellegil on sky sports?
                    Kas on võimalik seda eestis vaadata`?
                    Nimeta baar, Hiiu pubi. Illegaalselt, muidugi....
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      hea et vähemalt võeti kohustuslikud 3p ära.

                      Kommentaar


                        Esimesel poolajal mängiti 4-5-1 süsteemis. Kolm meest keskväljal, kes ei suutnud adekvaatselt oma rolle ära jagada, söötmisest rääkimata. Kiire rumal avavärav, mis loomulikult mänguplaani sassi lõi, operatiivne tegutsemine taastus vast alles 20+ minuti järel. Rooney taas vasakul ja seega ebaefektiivne, kuigi liikus mitmel korral keskele (nt see lattilöök). Saha pildilt täiesti väljas, Wigani kapid isoleerisid poisi ilusti ära. Üldse töötas rägbimeeste jõuline lähenemine esimesel poolajal kenasti, eriti Evra tundus murelik. (Muidu tegi ta kokkuvõttes ehk ühe oma parimatest mängudest ManU särgis.)
                        Ja Fergie nägi, et see taktika mitte ei töötanud ja teisel poolajal tagasi 4-4-2 pöördus. Ehk Giggs äärele, O'Shea kaitsesse, Rooney 'auku' - ja kõik sai hea ja parem veel. Wigani ainus mänguplaan - hoida oma väravast kümne küünega kinni - kestis arvatult vaid Vidici viigiväravani ja edasi polnud enam kahtlust, et võit ära tuuakse. Küsimus oli pigem, mitu lüüa suudetakse.
                        Ja kogu selle loo moraal on, et ma ei imestaks karvavõrdki, kui ManU Pooli vastu alustaks taas 3 keskpoolkaitsjaga. Pigem ma usun, et nii lähebki.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Nonii. Küsimus: kas Rooney on tagasi? Vastus: tundub küll ja oli ka juba aeg.
                          See oli hea, et Vida skooris ja loodame, et neid tuleb veel palju. Eelmistel hooaegadel võib-olla ongi just kaitsjate väravatest puudust tuntud.

                          Kommentaar


                            Pildist näha,et Ole Gunnar hakkab vanaks jääma.Ei jõua enam kaitsest mööda joosta,aga võitjate üle kohut ei mõisteta.Ole lõi ikkagi 3-1 ja midagi pole nuriseda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Illegaalselt, muidugi....
                              kirjuta piimaga paberile, võta triikraud ja....
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                siiski....Ole on teinud aasta comebacki
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X