320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru mis see arg jobi ikka nutab veel?

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Teeme nii, et võitja ostab SleepWalkerile prostituudi ja saab ametniku poolt tehtavat tööd pealt vaadata.
      majandusprognooside valmimine on läbipaistev ja avalik protsess, võite mõlemad vaatama tulla.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        majandusprognooside valmimine on läbipaistev ja avalik protsess, võite mõlemad vaatama tulla.
        Sina ole tasa, sul andis just lüüa. Oweni suurim fänn tänasest = Sleepwalker.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Ma olen pettunud, Eckersley liitus Burnleyga. Kes meil siis järgmine punapea tiimis on peale Scholesi ???
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              HAHHa ,liiga hea

              Kommentaar


                Algselt postitas NOT Vaata postitust
                Ma olen pettunud, Eckersley liitus Burnleyga. Kes meil siis järgmine punapea tiimis on peale Scholesi ???
                no näiteks Amos ? aga mask, jube hea pilt

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kuna mulle meeldivad nimekirjad, siis väike vahekokkuvõte; parandage, kui midagi on kahe silma vahele jäänud. Minejaid küllap lisandub listi veel mitmeid.

                    tuliva:
                    Antonio Valencia - ca £16m - Wigan Athletic
                    Michael Owen - free
                    Gabriel Obertan - ca £3m - Bordeaux
                    Sean McGinty - ? jeeni (kompensatsioon) - Charlton Athletic
                    Mame Biram Diouf - ? jeeni - FK Molde

                    läksiva:
                    Carlos Tevez - laen lõppes
                    Cristiano Ronaldo - £80m - Real Madrid
                    Fraizer Campbell - £3.5m, sõltuvalt esitustest kuni £6m - Sunderland
                    Evandro Brandao - reliisitud - Sporting Braga
                    Daniel Galbraith - ? jeeni - Hibernian
                    Rodrigo Possebon - aastane laen - Sporting Braga
                    Lee Martin - ca £2m - Ipswich Town
                    James Derbyshire - reliisitud - Miramar Rangers ()
                    Richard Eckersley - ? jeeni (kompensatsioon) - Burnley
                    Mame Biram Diouf - aastane laen - FK Molde
                    Manucho - ? jeeni - Real Valladolid
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      eelmisel hooajal oli palju juttu (lugesin bbc jalkablogisid regulaarselt) tippklubide tohutust professionaalsete mängijate armeest... liverpoolil olla üle 50 profilepinguga mängija olnud.
                      äkki keegi oskab otsida mitmele mängijale manU praeguse seisuga see hooaeg palka maksma hakkab? ja palju veel lisaks laenul on?


                      Ise küsin-ise vastan:
                      ManU lehelt lugedes, võttes eckersley maha, saaks first teamis 45 mängijat, võibolla on reservides veel keegi juures, kes first teami listis polnud, aga kes palgaline on.

                      Kommentaar


                        See Empolist tulnud 16-aastane Alberto Massacci on vist ka ikkagi juba akadeemias. Vist.

                        Punapeadest - wtf mingi Amos, kuhu te oran˛i mehe jätate.


                        47 lepinguga meest hetkel, oleks minu pakkumine. pluss siis akadeemia. ja hetkel siis vaid Possebon laenul, aga küll neid noorukeid läheb divarisse ja mujale kindlasti enne hooaja algust veel, mõnel saab ilmselt leping läbi ka nagu nüüd Eckersleyl.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Gibsoniga uus 3 aastane diil. tore, näitas ta ju Fa ja Carling Cupi mängudel suht head mängu ja head lööki ka viimases liigamänguse Hull C vastu.
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            see on muidugi tõenäoliselt bollocks, aga sellegipoolest liiga hea.

                            väidetavalt olla kapten tavapärasel tutvustusringil Owenile Welbecki esitlenud järgmiste sõnadega:

                            This is Danny. He's 18 and he has won the league.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Puhas väljamõeldis raudselt
                              Algselt postitas rainis007
                              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                              Kommentaar


                                Aasiasse lendasid: Edwin van der Sar, Tomasz Kuszczak, Ben Foster; Jonny Evans, Patrice Evra, Rio Ferdinand, Gary Neville, Wes Brown, John O’Shea, Fabio da Silva; Nani, Zoran Tosic, Darren Fletcher, Anderson, Darron Gibson, Paul Scholes, Michael Carrick, Ryan Giggs; Michael Owen, Dimitar Berbatov, Federico Macheda, Wayne Rooney.

                                kus Valencia on ?
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X