320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on ikka pigem oma viga, et £4.50 kuus maksta sul üle jõu käib.

    Dejan on väravate autor, esimene Johnnyboy ja Browni molutamise, teine suluseisu tulemus. Fergie-Fergie, sign him up!

    Ja Wayne tegi küll uhke pealiigutuse, kuid pall läks hoopis õla põrkest sisse.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Macheda, Berbatov, 3:2, Kumho Tires Cup käes, seitsmest üks vms...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        napilt, aga võimalusi oli veel rohkem, seis oleks võind olla 5-2 kah , kuid kärab ka

        Kommentaar


          seitsmest seitse tuleb ära see hooaeg !

          Kommentaar


            Algselt postitas turnoff Vaata postitust
            seitsmest seitse tuleb ära see hooaeg !
            No kui pingutavad, siis võib isegi seitsmest üheksa tulla.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                On päriselt sellised reklaamid?

                Kommentaar


                  Sinine paistab olevat - http://soccernet.espn.go.com/news/st...ngland&cc=5739

                  Kommentaar


                    Calling City's decision to plaster one side of a building on Manchester's central Deansgate with a huge poster of Tevez proclaiming 'Welcome to Manchester' - United's stadium is sited in the adjacent Borough of Trafford - 'stupid and arrogant' Ferguson said: 'It's City isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is Manchester United, that's all they've done and they can't get away from it.


                    Pada ja katel? Huvitav mis see siis on kui teveze poster oli: "arrogant and stupid"

                    Kommentaar


                      See või? See on facht.

                      Aga plakat on tegelikult igati arusaadav, kui oled ikka eluaeg see äbarikust sugulane olnud ja pidanud teiste torkimist kannatama, siis maast jakobsoni leides läheb muidugi järsku rind kummi ja tundub, et ma olen ju ka ikkagi faking tegija. Siis saab kõik asjad ümber pöörata, et ise olete kibestunud ja kadedad, meie oleme üle küla poisid nüüd. Peaasi, et jaguks kruuse, millele trükkida.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        No nii põnev mäng, et õnnestus lihtsalt konkreetselt ära unustada. Ega 8:2 puhul polnuks suurt pinget vaadata ka. 3x Giggs, 2x Owen, Berbatov, Tosic, Nani. Eeldatavasti Boca, Bayern/Milan ja Valencia pakuvad nüüd juba kolm tõsisemat vastasseisu ja võib hakata põhikoosseisu kohta mingeid põhjalikumaid järeldusi tegema.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vanameistri Giggsi poolt väga ilus mäng ja Berbatov tegi ka hea mängu
                          Ma arvan et United võib ka see aasta Premier Liiga tiitli võita.

                          Kommentaar


                            Tosici värav oli kena. Aga kahju Evrast, 2x posti ja üks vv hea tõrje, mees oleks võind siiski värava kirja saada. Anderson ka korra posti. Vastane oli ikka masendavalt nõrk ka.

                            Kommentaar


                              Highlihtse(vms)?
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                                Highlihtse(vms)?
                                Enne kui vähemalt viis inimest jõuab su persse saata (sh ma ise) - www.101greatgoals.com
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X