320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui community shield peaks pennudele minema ja foster väravas siis manul kindlasti suurem võimalus võita , kuna carling cupi finaalis alistati tottenham pennudega ja siis oli ka väravas foster

    Kommentaar


      Algselt postitas kardo Vaata postitust
      kui community shield peaks pennudele minema ja foster väravas siis manul kindlasti suurem võimalus võita , kuna carling cupi finaalis alistati tottenham pennudega ja siis oli ka väravas foster
      Kehv näitaja, tead CL-i finaalis Chelseaga oli ka väravas VDS, läks penaltiteni ja tuli võit. Väga tähtsal Audi Cup-il oli väravad ka VDS ja tuli kaotus. Kehv näitaja
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Van der Sari vigastus annab võimaluse ManU varuväravavahile, 38-aastasele Ben Fosterile, kes sõlmis juulis klubiga uue lepingu. Foster asub ManU väravasuule juba sel nädalavahetusel Community Shieldi mängus Chelsea vastu Wembley staadionil. Pingile jäetakse tõenäoliselt istuma Poola väravavaht Tomasz Kuszczak.

        Kiiresti vananeb rsk. Allikas - http://sportnet.ee/artikkel/87110

        Kommentaar


          nalja teete ,38 aastane ?

          Kommentaar


            26 aastat vana ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas NOT Vaata postitust
              Kehv näitaja, tead CL-i finaalis Chelseaga oli ka väravas VDS, läks penaltiteni ja tuli võit. Väga tähtsal Audi Cup-il oli väravad ka VDS ja tuli kaotus. Kehv näitaja
              aga foster on foster, CL ja audi cup oli tähtsad finaalid oli VDS väravas aga väiksemate karika mängude finaalis on foster väravas olnud(vahepeal ka Kuszczak) ja on päästnud pennudes .

              Kommentaar


                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                väiksemate karika mängude finaalis on alati foster väravas olnud(vahepeal ka Kuszczak)
                konkreetne värk. ja et audi cup liigakarikast tähtsam, no toreon.
                ma ei taha halvasti öelda, aga ei maksa igasugust iba kirjutada.

                ja palun ära vasta sellele postitusele.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Huvitav, kas saab Ben 'Inglise koondise väravavaht MM-il' Foster nüüd oma eluvõimaluse.
                  Tundub küll nii. Poolakas oli juba eelmine hooaeg soosingunimekirjast selgelt väljas, ma isiklikult ei mäletagi ühtegi mängu, kus ta osales. Carlingus istus ka tema asemel van der Sar pingi peal.

                  Üldse, kas ma olen ainus, kellele on van der Sar üpris ebakindel tundunud hooajaeelsetes mängudes? Kuigi, ega ma paljusid ei näinudki, aga kasvõi näiteks see Audi karika finaal. Polnud põhimõtteliselt lootustki, et vanameister penaltites kangelaseks tõuseks, kuigi ühe vist isegi suutis tõrjuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NOT Vaata postitust
                    Väga tähtsal Audi Cup-il
                    siis eksis tema . . .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kardo Vaata postitust
                      siis eksis tema . . .
                      kas tõesti ma oleks pidanud panema Väga " tähtsal " et keegi aru saaks :/
                      Ja tõesti vägev asi millega vaielda. Vaata mängu parem, kohe hakkab
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Ausaltöeldes eelistaks ma rohkem Kuzszszszszakut, Fosterist meenuvad millegipärast esmalt ainult halvad asjad.

                        Kommentaar


                          Foster, De Laet, Ferdinand, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Fletcher, Tosic, Owen, Rooney
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            Foster, De Laet, Ferdinand, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Fletcher, Tosic, Owen, Rooney
                            Lõpuks ometi Owen-Rooney
                            Algselt postitas fitti
                            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tarmps Vaata postitust
                              Lõpuks ometi Owen-Rooney
                              Mingit asjalikku striimi ka leidub kuskil, mul on kõik pimedad, aga selle nähtuse tahaks küll ära näha.

                              Kommentaar


                                2-0 , pole paha . Meil oli veel 10321 head võimalust ,gibson on ikka mega hea löögiga nah , ja linnarivaalid said jällle, seekord siis rangersilt 3-2 kotte

                                Kommentaar

                                Working...
                                X