320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    diving wanker.
    mis selles olukorras otsus oli? ohtlik mäng ja vabalöök arsenalile?

    Kommentaar


      Minu mäletamistmööda sai Arsenal sisseviske endale. Ju siis kohtunik arvas, et Rooney sai pallile pihta või ,et ManU mängija puutus palli ennem Bendtnerit.

      Kommentaar


        minuarust jäi pall manule,aga siis kaotasid nad selle kohe ära nii, et pildis näitas alles seda olukorda uuesti .

        Kommentaar


          jah ManKu aut oli minu meelest. Reeglite järgi oleks ja Arsenali vabalöök pidanud olema, aga kohtunikud ju vilistavad muude seaduste järgi.

          Kommentaar


            Otsepildis näitas siiski edasi Arsenali auti ja sel kanalil, mida mina vaatasin, leidsid kommentaatorid ka, et ju siis kohtunik ei näinud, et Bendtner tegelikult viimasena pallile pihta sai.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Rodrigo Possebon - aastane laen - Sporting Braga
              Selle härraga näikse nüüd hoopis mingid üsna kummalised lood olevat, et Portugali lehtede info põhjal teda vist nagu enam väga ei tahetagi sinna Bragasse. Kas on asi puhtalt treeneri meelemuutuses või mängis rolli ka see, et ta ise jõudis juba olematu mänguaja üle kurtma hakata, aga igatahes vist tulevikku tal seal pole. Tore uudis muidugi praegusel hetkel, kui igasugused aknad just kinni said pandud. Kuigi ega muidugi Braga reservid poleks ka parem variant kui manku reservid. Või äkki keegi tahab laenule...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Otsepildis näitas siiski edasi Arsenali auti ja sel kanalil, mida mina vaatasin, leidsid kommentaatorid ka, et ju siis kohtunik ei näinud, et Bendtner tegelikult viimasena pallile pihta sai.
                üldse ei koti, kes viimasena palli puutus, sest see on ohtlik mäng rooney poolt ning vabalöök arsenalile oleks õige otsus olnud. isegi kui taani koll oleks rooney'l sahtli tühjaks löönud, poleks kellelgi midagi kobiseda.

                Kommentaar


                  Jah, ei vaielnudki vastu muideks.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    vastus oli pigem välismaa kaljuveeride jutu kohta. aga suhteliselt koomiline olukord, sest mis kuradi eesmärgiga üritab poksja seda palli peaga mängida, kui libistades oleks olnud tunduvalt suurem tõenäosus seda palli omaks saada.

                    Kommentaar


                      Kondinõrkus.

                      Kommentaar


                        Kõigepealt on mingi see jutt, et Anderson ei saa treeneriga läbi, siis väidetavalt pannakse ta selle eest karistuseks Wigani vastu reservide eest platsile ja nüüd veel mingid tegelased üritavad selgeks teha, nagu ta oleks värava ka seal löönud. Mängust. Usun ma jah.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kõigepealt on mingi see jutt, et Anderson ei saa treeneriga läbi, siis väidetavalt pannakse ta selle eest karistuseks Wigani vastu reservide eest platsile ja nüüd veel mingid tegelased üritavad selgeks teha, nagu ta oleks värava ka seal löönud. Mängust. Usun ma jah.
                          Siin midagi Andersoni väravast
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Nüüd on asi ka MANU juurde jõudnud. http://sport.postimees.ee/?id=159985

                            Kommentaar


                              "Everyone who watches me play knows I am an honest player."

                              "I play the game as honestly as I can. If the referee gives a penalty there is nothing you can do."

                              Eternal sunshine of the spotless mind

                              Kommentaar


                                pilt on hea valitud.

                                Ise olen ka teda ikka pidanud suht selliseks kes ei sukeldu. Pigem oli/on tegi jõhkardiga. Aga näe siis mängis ManU Villarrealiga ja Rooney lasi ilusa davi maha. Pärast veel vabandas SAF-i ees vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X