320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manchester United-Machester City 4-3 ::: 11 min. highlights
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/417916
    http://stream.try.hu

    Kommentaar


      Oeh, sajandi derby, raisk, sellist kinu pole näinud varem veel, supermäng!
      Algselt postitas rainis007
      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

      Kommentaar


        mängu parim - Giggs. vaieldamatult, esimese värava kohta ma ei mäleta, kes söödu andis, evra vist, aga ülejäänud kõik Ryani poole. Kuldaväärt vend, aastad ei loe midagi
        Ma loodan, et talvel/suvel soetatakse uus väravavaht, Benni ma ei taha lihtsalt väravasse, igakord kui temani pall jõuab, ma natuke kardan, et keerab jälle mingi käki kokku. Tal puudub enesekindlus minumeelest ( minu arvamus, ei kuulu teistele arutamiseks)
        Berba ka on selline lahe vend, et jah, võiks ta kellegiga ära vahetada.

        Mis siis veel, üleüldiselt, minumeeli vägaheamäng, Nimetas oli megahea vaadata. Mingi üks City fänn seal vahepeal hõiskas, aga kes naerab viimasena, naerab paremini. JA City fännidele, Kes leiab, et see lisaminutid oli palju antud, siis seda aega oleks võinud ju teie mänijad ise kasutada, ja oleksite võinud ise mängida ja lüüa. Aga ei, süüdistame ikka kohtunikku oma jamas ja ärme enda mängijate poole vaata, nemad olid ju perfektsed ( ei mõelnud kedagi konkreetselt,ärge võtke südamesse)

        Ganz Prima!

        Kommentaar


          Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
          Mis see nüüd on ?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Keegi highlighte ei tea kust saaks ? Inglise kommentaariga sooviks...

            Kommentaar


              Superbos lihtsalt, best derby ever. Nimetas oli megaaa vaadata, pole ammu nii palju karjunud vist, kui Ownedi värava peale. City fännid võivad oma fergie-time ja oksendamise teema peale lõbusalt nurga taga pepuseksi teha
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Tuju oli lausa nii hea, et lubasime ühel tuntud foorumi-arsenali-fännil meie võidu-cava't mekkima tulla.
                Mis maitses muidugi nagu 3 päeva päikese käes laagerdunud Limpa limonaad. Manku fännide jaoks parasjagu sobiv. Aga jah, lootsin, mis ma lootsin, kuid lõpuks õiglus paraku võidutses. Esimese poolaja baasil oli lootust veel küll, aga lõpuvileks oli ime, et asi üldse nii pinevaks pöördus. Üleaja osas pole põhjust kobiseda, City värav ning vahetus mängisid siin oma rolli. Lisaks tuletaks headele jalgpallihuvilistele meelde, et tablool näidatud number peaks tähistama miinimumi, mis ajale lisatakse. Kaitsebläkid olid muidugi sellised, mis panid punanina ilmselgelt fööni peale mängu pistikusse ühendama.

                PS. Kvaliteetpostitaja cunt, äkki teeksite teene ja koristaksite edaspidi end Inglise alajaotusest ning suunaksite oma suurepärase analüüsivõime sinna, kus päike ei paista. cannumanist siin täiesti piisab.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Tundub, et oli vahva mäng. Ei teagi, kas kahjatseda selle mittenägemist. Aga ühe kommentaari lisaks küll- värav on mänguelement ja selle tõttu aega ei lisata.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    PS. Kvaliteetpostitaja cunt, äkki teeksite teene ja koristaksite edaspidi end Inglise alajaotusest ning suunaksite oma suurepärase analüüsivõime sinna, kus päike ei paista. cannumanist siin täiesti piisab.
                    Ma väga vabandan kui suutsin mõne Manu fänni tundeid riivata, juhtisin täöhelepanu kõigest millegile mis jäi tugevalt kripeldama. See selleks. Kuid oma postitamist ma siin kindlasti jätta ei saa, nagu ka mängude jälgimist, sest kudias ma mudiu siin mõne targema foorumi tegelasega nagu nt VIncent hooaja lõpus vaidlen et misk Manu seda tiitlit see hooaeg ei võitnud ja miks üldse neil kõik allamäge läheb - suvalien lahmimine ja info puudumien mind kindlasti sellistes vestlustes kaasa ei aita. Nagu nt suvalised tegelased kes käivad Roma foorumsi midagi plärtsumas, kuigi poel kuangi ühtegi Roma mängu näinudki ja nende teadmised piirduvad sellega mida The Sun-i taoliste lehtede esikaanelt on silmahakanud. Niiet võtke rahulikult , mängisite täna City üle, palliivaldaminegi oli juba masendavalt teei kasuks, 80% vist oli see number teisel poolajal ja võitu te väärisite enivei, lihtsalt kas just niimoodi see võit pidi tulema, see oli iseasi. Aga mudiu olge tugevad ja julgege uikka peeglisse vaadata, enese kriitika ei tee kunagi halba! Manu parim täna Giggs , nagu enamikel mängudel sel hooajal , suurim töörabaja ja kastaniet tulest väljatooja!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Jyriöö unustas lause "suurepärase analüüsivõime" jutumärkide vahel panna.

                      Aga muidu täitsa tore mäng oli. Eelmine hooaeg pakkusid sarnaseid maiuspalasid Liverpool - Arsenal ja Chelsea - Liverpool.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Tundub, et oli vahva mäng. Ei teagi, kas kahjatseda selle mittenägemist. Aga ühe kommentaari lisaks küll- värav on mänguelement ja selle tõttu aega ei lisata.
                        Värava tähistamine pole küll ühegi juhise järgi 'mänguelement', mida võib kuidagi mitte arvestada. Vastasel juhul oleks Bellamy võinud üldse neli minutit seal omale vastu rinda taguda ja olekski ilusti viik käes. Muide, kohtunikel pole taolises olukorras mingit vajadust arvestada ja matemaatikat teha, et kui palju aega mingi viivituse eest lisada. Üleajal läheb lihtsalt kell seisma niikauaks, kuni mäng seisab. Kui tänase mängu lõpp üle vaadata, siis asi suht sekundipealt klapib ka.

                        Kommentaar


                          Minutimatemaatikutele veel nii palju, et MoTD arvutaski kõigi rõõmuks täpselt kokku - koos kõigi taidlemistega oleks pidanud üleaega olema 5.26, Owen skooris, kui mängitud oli 5.27. Ja keset rünnakut ei lõpeta mängu mitte ükski [edit: normaalne] kohtunik. Aga noh, alati saab edasi punuda, et:



                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ei lõpeta rünnaku keskel hmm. Huvitav mida Eston sellest arvab, eelmise vooru 1. poolaja lõpus tehti villale ikka päris haledalt =) .

                            Kommentaar


                              Oeh...
                              No kas polnud mitte üks tore pärastlõuna. Kui magus, kui magus võit. Fletcher võib kindlasti ühe sümboolse õlle endale lubada.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Seda filmiklippi ma mõtlesingi Hulltelt lugejad võisk nüüd silmad punni ajada ja lugeda mida see shotlane seal seletab...
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X