320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    See Carra tackle nüüd küll pennal ei olnud minu meelest. Mängis palli ju ja Unitedi mängijad ei hakanud isegi protesteerima seal ju.
    Millega ta palli mängis? Mõne sääre peal oleva karvaga?

    Homme juba aga ideaalne tagasi põrgata. Fletcher kuuldavasti tagasi ja saab noori ässasid ka näha. Rio võiks ka sinna tuuseldama panna. Ei ole härrane sel hooajal üldse rahuldavalt hakkama saanud.

    Kommentaar


      Kui minna ajast tagasi
      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Kas see Lewis Hamilton teil ka mängu on saanud üldse?
      Siis homme peaks Obertan-i põhitiimi debüüti nägema. Kellel huvi see vaadaku.
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Millega ta palli mängis? Mõne sääre peal oleva karvaga?
        Varbaotsaga ju. Pall ju suisa muutis suunda.

        Kommentaar


          Algselt postitas laas Vaata postitust
          Varbaotsaga ju. Pall ju suisa muutis suunda.
          Mis vahet enam sellel on?Mis oli see oli ja kõik.Vaadake ise ja jäägu see iseenda otsustada.

          Kommentaar


            Matty James ja Joe Dudgeon on igati teenitult endale põhimeeskonna numbri saanud, vastavalt 43 ja 44. Võib ehk seega isegi juba täna neid platsil või vähemalt pingil näha.

            edit: ja esimene ongi täitsa olemas.

            Foster
            Neville-Brown-Evans-Fabio
            Obertan-Rafael-Anderson-Welbeck
            Macheda-Owen

            Subs: Amos, O'Shea, Evans, De Laet, James, Tosic, King

            Eeldatavasti on siis Rafael seal keskel Ando kõrval, väga ründavalt minnakse igatahes peale.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Ega sellest formatsioonist väga sirgjooneliselt kinni pole hoitud, Welbeck on all over the place ja ilmselt sellepärast läks Obertan ja võttis I pa lõpus vasaku ääre oma kontrolli alla. Iseenesest lõbus ja kiire mäng, ropult ründavat talenti ja päris mitu kena kombinatsiooni välja mängitud, aga kaitsepool on ikka suht nõrk täna. Üks neist korneritest veel kätte maksab, kui jätkuvalt õhus alla jäädakse.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Lõpuks positiivne 2:1, värav fännide poolt "Fergie, sign him up!"
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Njah, eks mõneti jääb üle ainult tänada vastaste viletsat silmanägemist, sest miski muu ei seleta nii järjekindlat väravast möödatogimist. Ja gazi punane ei olnud isegi oranž mitte.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Silmanägemisest rääkides, lõbus oli ka see, kui Fabio sai kollase Rafaeli poolt tehtud vea eest.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Gary Neville is a red
                      he slaps scousers

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        neville ikka armu ei anna ma vaatan

                        Kommentaar


                          Mina ei saa aru mille kuradi pдrast paneb endiselt Saf Nevillie platsile. No kurat nдha ju ,et ta pole enam see mis vanasti ja meil on praegu mitu korda potentsaalsemaid noori kui on praegune Nevill. Niiet дkki keegi selkitaks Safi mхtte kдiku mille kuradi pдrast ta topib karika mдngus esiliiga klubi vatu vanakese platsile kes tagatipuks teenib seal punase ??

                          Kommentaar


                            Vana hobune tahab ka kaeru.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar



                              Fännid käisid pärast mängu söömas ja joomas.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                                Mina ei saa aru mille kuradi pдrast paneb endiselt Saf Nevillie platsile. No kurat nдha ju ,et ta pole enam see mis vanasti ja meil on praegu mitu korda potentsaalsemaid noori kui on praegune Nevill. Niiet дkki keegi selkitaks Safi mхtte kдiku mille kuradi pдrast ta topib karika mдngus esiliiga klubi vatu vanakese platsile kes tagatipuks teenib seal punase ??
                                Mikis võibki selliseid nalju lubada endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X