320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat küll, vaatan seda kordust punasest kaardist ja no ei saa anda sellise koha peal, sellises mängus, sellise vea eest kollast, mis mehe platsilt nahhui saadab, ei saa.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Kurat küll, vaatan seda kordust punasest kaardist ja no ei saa anda sellise koha peal, sellises mängus, sellise vea eest kollast, mis mehe platsilt nahhui saadab, ei saa.
      postita mulle video sellest. Ma ütlen sulle kohe ära kas saab või ei saa.

      Kommentaar


        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Kas Rafael peatas kiirrünnaku vea hinnaga? Kui sa natuke vaataks siis Bayern oli minemas 4 kolme vastu. See ei olnud ju mingi suvaline olukord väljaku keskel, kust mingisugust ohtu ei olnud.

          Ta voiks lihtsalt kätega natuke vähem rebida... pole ju esimene kord. Riberyga sai ta ju muidu väga hästi hakkama.

          Kommentaar


            mnjaa saab küll anda. Ja nagu ma koguaeg olen rääkinud, siis peaks rohkem andma selliseid kaarte. Lõppeks see seljatagant tirimine ära. Mäng oleks ilusam ja mõttetuid katkestusi keskväljal palju vähem.

            Kommentaar


              Mjah, tõsi ta on, et Inglismaal lubavad kohtunikud ju ikkagi kõvasti jõulisemat mängu. Proovi sa siis end ümber häälestada, kui kogemusi praktiliselt veel polegi.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Mjah, tõsi ta on, et Inglismaal lubavad kohtunikud ju ikkagi kõvasti jõulisemat mängu. Proovi sa siis end ümber häälestada, kui kogemusi praktiliselt veel polegi.
                kusjuures sellega on briti klubid alatasa alt läinud ka
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  ma ütleks, et pigem on viimastel aastatel just britid suutnud oma reegild peale suruda euroopas. Aga nohjah eks see ole kole lugu küll kui inglasi fifa reeglite järgi mängima sunnitakse. Hullem kui rassism.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Mjah, tõsi ta on, et Inglismaal lubavad kohtunikud ju ikkagi kõvasti jõulisemat mängu. Proovi sa siis end ümber häälestada, kui kogemusi praktiliselt veel polegi.
                    Inglismaal oleks see olnud ka kollane. Voibla mitte esineliku klubidele, aga teistele oleks olnud.

                    Esimene kollane oleks voinud olla juba punane karmima kohtunikuga. SWP sai kolmemänguse sarnase olukorra eest peale mängu.

                    Kommentaar


                      No kui nüüd eilsele kaine pilguga tagasi vaadata, siis ega kõige hullem ei olnudki ju.Sai kokku punase siis sai, oli see tingitud mingil määral saksa poiste survest ,ei tea.Üldiselt pistis Rafael eile Ribery korralikult kotti.Tänu sellele sai Valenica ka rohkem ründamisele keskenduda.Hea meel on Nani üle, kes üle pika pika aja sai ka mõne värava kirja.Indu ja tahtmist oli kõvasti.
                      Mis siin ikka pühapäeval Blackburn võõrsil ja kõik peale 3 punkti on katastroof...
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        **** te seda Rafaeli patuoinaks teete, olenemata oma noorusest & kogenematusest sai hästi eile Ribery'ga hakkama. Tegelik patuoinas on ju Evra, kes Allianzil kinkis Olic'le sellise võimaluse, mille viimane ka kiirelt & tänulikult ära kasutas..

                        Aga jah, ei tasu siis öelda et GV pe*e on, vähemalt suudab mängu lõpuni mängida.
                        Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          mnjaa saab küll anda. Ja nagu ma koguaeg olen rääkinud, siis peaks rohkem andma selliseid kaarte. Lõppeks see seljatagant tirimine ära. Mäng oleks ilusam ja mõttetuid katkestusi keskväljal palju vähem.
                          võibolla on mul liiga punased prillid, aga vasta mulle, miks Ribery sealt kaarti ei saanud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Sai kokku punase siis sai, oli see tingitud mingil määral saksa poiste survest ,ei tea.

                            Kommentaar


                              Tra õppige kaotama rsk!! Ausõna. Mis krt ei olnud kollane, sakslased olid kohtuniku ümber jne?? 3-4 meest olid kohtuniku juures ja tegid seda, mida iga meeskonna iga mängija oleks sellises olukorras teinud. Selgelt oli Ribery minemas 4-3 rünnakusse keskelt kiirusega ja äärtel mehed avanemas. See on igalpool kollane. Samas olukorras oleks teie Madridi lahkunud iluspoiss ammu perseli olnud ja 2 minutit veel maas väänelnud, siis oleks jutt hoopis teine.

                              Siin oli varasemalt üks pilt Keane-Stam ja co-st, kes tahtsid kohtunikule lausa sülle ronida, sellisel juhul võib rääkida mingist kohtuniku survestamisest.

                              Ja muide veel, esimese kollase puhul ei olnud Rafaeli vastu viga, vaid poiss tegi mõnusa daivi, kees ise üle ja sai mis selle eest saada oli.

                              Kui SAF ütles, tüüpilised sakslased, siis siinkohal tuleb tõdeda - tüüpilised ManU fännid...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                                Siin oli varasemalt üks pilt Keane-Stam ja co-st, kes tahtsid kohtunikule lausa sülle ronida, sellisel juhul võib rääkida mingist kohtuniku survestamisest.






                                Kommentaar

                                Working...
                                X