320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ruunile kinga, pole see hooaeg lliigas 25 väravatki löönud

    Kommentaar


      Wellbeck, Diouf laenatakse välja ja Berbatov müüakse maha

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        mõttetud pildid
        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Tüüpilised sakslased...
        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        UEFA reeglitest:
        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        veel räigelt mõttetusi
        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        ja veel
        Sul on arvutitund või?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Sul on arvutitund või?
          Sul emal on arvutitund

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Sul on arvutitund või?
            hahaha, megahea

            aga ilmselt ei müüda kedagi maha, pigem laenatakse välja keegi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Sul emal on arvutitund
              Emanaljad, see on midagi uut, väikest pausi ei taha teha arvutist?

              Kommentaar


                katsuks nüüd natuke mõistlikku juttu ka rääkida.

                reservidest uudis, et see kuradi Eikrem on jälle katki läinud ja seekord hooaja lõpuni. pindluu puruks. ikka masendavalt palju koguneb tal järgemööda neid vigastusi. positiivse poole pealt on vastupidiselt varasemalt siin kirjutatule taas terve De Laet, kes lõpetas koos teistega just äsja seisuga 6:1 Hulli vägistamise. väravate eest hoolitsesid Gill, Obertan, De Laet, Evans, Brandy ja Dudgeon.

                Foster - De Laet, Moffatt (Wootton), Gill, Dudgeon - Norwood (Pogba), Possebon, Evans, Obertan - Stewart (Keane), Brandy

                teisipäeval kohtutakse suure tõenäosusega liigavõitjat otsustavas mängus vanade sõprade scouseritega.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Foster reservis, nii palju siis inglismaa esiväravavahi staatuses olnud mehest. O well vähemalt saab mänguaega.

                  Kommentaar


                    ei tea kas capello käib manu reservide mänge ka vaatamas. ainus võimalus koondise väravavahil silma peal hoida

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                      Foster reservis, nii palju siis inglismaa esiväravavahi staatuses olnud mehest. O well vähemalt saab mänguaega.
                      vaadates neid ülejäänud mehi - greene, james, hart vähem, ta on mu favoriit - istuksid nemadki pingil või reservis. manu eest siis. inglise koondise väravavaht ei ole mingi sotsiaalne saatus, pigem lihtsalt tüüp-kes-tuli-peale-seda-vuntid-ja-patsiga vanurit. ma ei saa sellest ka aru, miks robinsoni ei kaasata?!

                      teemasse: It was reported on Friday morning that United have turned down the chance to sign Valencia striker David Villa for £40 million due to financial restrictions imposed by the Glazer family.

                      kuigi ainult mingi soccernet.comi jutt, siis fänk hevens, 40milku eest 28aastast mängijat - olgu ta nii hea kui tahes, mulle ta ei imponeeri - osta on pointless.
                      karimi võiks ikka sebida, ta võiks lõpuks mõista, et karjäär seal realis passides just ülesmäge ei hüppa.

                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      ruunile kinga, pole see hooaeg lliigas 25 väravatki löönud
                      sai ju öeldud, et kao n*h*ui.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        vaadates neid ülejäänud mehi - greene, james, hart vähem, ta on mu favoriit - istuksid nemadki pingil või reservis. manu eest siis. inglise koondise väravavaht ei ole mingi sotsiaalne saatus, pigem lihtsalt tüüp-kes-tuli-peale-seda-vuntid-ja-patsiga vanurit. ma ei saa sellest ka aru, miks robinsoni ei kaasata?!
                        Hartil pole ju koige hullem hooaeg olnud?

                        Kommentaar


                          Budwar is one helluva drug... Ma vist postitasin siia ka midagi. Kui kedagi solvas, siis mis ma oskan öelda peale in vino veritase...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar




                            Uus Maradona!





                            Cheryl Cole on on ennast kiilakaks lasknud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Uus Maradona!
                              üks ülejala kusekas ei tee kellestki veel maradonat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                üks ülejala kusekas ei tee kellestki veel maradonat.
                                Üks hea hooaeg Rooneyl ei tee veel temast mingit erilist talenti... R.I.P Manu
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X