320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    üks ülejala kusekas ei tee kellestki veel maradonat.
    Täiesti kindlalt hakkab inglismaal lammutama! Koondise eest on ta ainult 21 aastasena juba neljast mängust neli väravat löönud ja seda juba maailmatasemel Boliivia, Uus-Meremaa ja Pohja-Korea koondiste vastu.

    Tead sa ühtegi mehhiklast, kes pole Inglismaal läbi löönud?

    Kommentaar


      Giovani Dos Santos pole erilist läbilööki teinud Spursis.

      //

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        üks ülejala kusekas ei tee kellestki veel maradonat.
        sekundeerin, kasutaja ek lõi teisipäeval trennis sama ilusa värava lati põrkest sisse. uus maradona?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Täiesti kindlalt hakkab inglismaal lammutama! Koondise eest on ta ainult 21 aastasena juba neljast mängust neli väravat löönud ja seda juba maailmatasemel Boliivia, Uus-Meremaa ja Pohja-Korea koondiste vastu.

          Tead sa ühtegi mehhiklast, kes pole Inglismaal läbi löönud?
          cuauhtemoc blanco, giovanni dos santos, carlos vela, jorge campos.

          ja sa oled juba klubi vahetanud, sest manc ei suutnud siiski tiitliheitlusse sekkuda?

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            cuauhtemoc blanco, giovanni dos santos, carlos vela, jorge campos.

            ja sa oled juba klubi vahetanud, sest manc ei suutnud siiski tiitliheitlusse sekkuda?
            Millal Blanco Inglismaal mängis?

            Kommentaar


              Keda see huvitab? Pole läbi löönud ja kõik

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                ja sa oled juba klubi vahetanud, sest manc ei suutnud siiski tiitliheitlusse sekkuda?
                Einoh, las ta käib ja vadistab siin, keda ta segab! Näe, nüüd on õppinud juba pilte postitama, kuigi ise alles nii väike, piimalõhn ees ja sitahais järel. Väga tore on neid piltisid vaadata! Meilgi hallis argipäevas väike lust. Kes teab, mis triki järgmiseks selgeks saab, vahest saab juba tulev aasta poodi õlle järgi saata. See on tark poiss, mine tea, saab temast veel midagi suurt, vahest isegi ahvukaat.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Barcat vaevalt üldse keegi hetkel suudaks peatada.
                  Vana asi agan parandaksin ikkagi.

                  MESSITvaevalt üldse keegi hetkel suudaks peatada.
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                    Vana asi agan parandaksin ikkagi.

                    MESSITvaevalt üldse keegi hetkel suudaks peatada.

                    nootraaaa, veits vale teema oma pettumuse väljendamiseks.
                    A tra ma'i saa teist sinisilmsetest tohmanitest nüüd aru, kes ütlevad, et Messit ei saa peatada? Sama rääkisite te Ronnie kohta kah aastaid tagasi.
                    Öelge keegi Pohlakule, et kutsugu suvel Argentina koondis Lillekülla & te näete, et Dima või Rähn saab sellega hakkama.

                    Mida fergie järgmine hooaeg teeb? Jääb või lasete kellegi uue pukki? Tundub, et see vana on end samamoodi ammendanud nagu Wenger / Benitez / Owen.
                    Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                    Kommentaar


                      Oot mille põhjal SAF ennast nüüd järsku ammendanud on? Paari persseläinud vahetuse? Tunnistan ausalt, et olin isiklikult ekslikul seisukohal, nagu talle aitaks, nii aastat neli tagasi, kui CLis juhtus teadagi mis ja seejuures mängupilt kippus pahatihti negatiivseks, halvemal juhul üldse kaootiliseks. Näis, et veel ühe eduka meeskonna üles ehitamiseks ei ole vanal enam jõudu ega nutti. Mis järeldused sellest tegelikult tehti ja mis pärast seda on toimunud, ei ole vast mõtet üles hakata lugema.

                      ja no nii remargi korras - Wenger? Ammendanud? Seened?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Oot mille põhjal SAF ennast nüüd järsku ammendanud on? Paari persseläinud vahetuse? Tunnistan ausalt, et olin isiklikult ekslikul seisukohal, nagu talle aitaks, nii aastat neli tagasi, kui CLis juhtus teadagi mis ja seejuures mängupilt kippus pahatihti negatiivseks, halvemal juhul üldse kaootiliseks. Näis, et veel ühe eduka meeskonna üles ehitamiseks ei ole vanal enam jõudu ega nutti. Mis järeldused sellest tegelikult tehti ja mis pärast seda on toimunud, ei ole vast mõtet üles hakata lugema.

                        ja no nii remargi korras - Wenger? Ammendanud? Seened?
                        Ei, pigem tüüpiline eestlane, kes kohe pärast igat per*e läinud mängu arvab, et targem on treener vallandada & siis edasi liikuda, vabandust.
                        3 aastat olen iga hooaja algus mõelnud / ruianud, et Arsenal võtab oma, kuid pole seda juhtunud. Tänavune hooaeg on küll vist totaalne eneseületamine püssidel, aga tee või tina, enam ei usu, et võidavad.
                        Vaadates mankude teekonda viimastel aastatel CL's, on pildilt vastu vahtiv graafik üsna ilus, aga eks teil ole selles omajagu õnne kah olnud. Selge see, et lõputult ei jõua.
                        Üldiselt on mul savi, uus treener või mitte.
                        Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          cuauhtemoc blanco, giovanni dos santos, carlos vela, jorge campos.

                          ja sa oled juba klubi vahetanud, sest manc ei suutnud siiski tiitliheitlusse sekkuda?
                          Ega ma tosiselt ei moelnud seda... voi ongi Boliivia ja Uus-Meremaa nüüd maailmatasemel satsid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Ega ma tosiselt ei moelnud seda... voi ongi Boliivia ja Uus-Meremaa nüüd maailmatasemel satsid?
                            Kohvi & oliivide tootmises kindlasti
                            Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Hartil pole ju koige hullem hooaeg olnud?

                              seda ma mõtsingi, et mina paneks Harti mmil no1'ks ja rahu majas.

                              selles chiwhatwasthat fenomenis veendund siis kui ise teda punases särgis hullutamas näen. on neid uusi maradonasid ja pelesid nähtud küll, seega ei kõvataks mõne videoklipi tõttu.

                              keegi siin enne kirjutas selle ründajate nimekirja. kui seal keegi minema peaks, siis welbeck, sest manu masti mees ta pole, samas pole mõtet poissi puuris olla, ehk saab kuskil lihtsamas keskkonnas särada.

                              ps. on's keegi viimaseid manu reservide mänge vaadanud? mind huvitab info obertääni kohta: loob või ei loo? (statistika põhjal näib ju iseenesest aus olevat.)
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Loob. Reservides. Samas seal lõid ka Tosic ja Eagles ja Ebanks-Blake ja Lee Martin ja... Usuks, et uue hooaja esimeses pooles saab rohkem võimalusi, näis siis. Welbeckiga on vist jah see, et tore ju oleks, aga kui kas või Machedaga võrrelda, siis makaronipoiss on temast ikka way mitmekülgsem.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X