320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    Hargreaves, Anderson, Carrick, Scholes, Gibson ja Fletcher kahele v kolmele kohale. Kui kedagi ei müüda, siis küll seda võimalust ei näe.
    Mina olen mõne burksi peale nõus kihla vedama, et Andersonil ja Carrickul on põhjust sel suvel muretseda.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Mõlemad võiksid jääda, küll carrick oma vormi taastab ja Anderson vigastusest taastub, pealegi peale Scholesi ja Giggsi lõpetamist vaja keskväljale noort ja head mängumeest, Anderson sobib.
      Aga ju SAF teab ise mis õigeks peab.
      #Manchester United
      #Juventus

      Kommentaar


        andersonist on kahju, et fergie teda ümberkoolitama hakkas.
        minu unistus näha ManU mängimas vanakooli 4-4-2 oleks selles pildis üpris muheda väljanägemisega, kui keskel oleks flech ja hargreaves, arvestades, et gibsonit vormitakse ja igaks juhuks on ka scholes. hardreavesi vigasemehe-koefitsent on muidugi hirmuäratav, selles pildis võiks carrick ikka jääda.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          carrick hui läheb... panen vabalt 2 burksi.
          anderson peakski muretsema, suht töll mees.

          üldiselt, kes burksi ei söö, võiks putsi minna

          Kommentaar


            Andersoni nüüd vigasena minema saata ei tundu eriti reaalne.Elab näeb.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              gourcuffi kohta niipalju, et kuskil SAF rääkis, et ta enam (ülehinnatud) kalleid mängijaid ei osta, et ainult mõistliku hinnaga noori, nagu kõik viimased, peale Dimitari ofc.

              Kommentaar


                berbabashing üldjoontes imeb vilinal, aga see ajas küll muigama.


                Bulgarian striker Dimitar Berbatov quits national team

                He announced it before 20 minutes on a press-conference. He told the press he feels exhausted.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  paneb selle Fosteri koha pealt siis ka ametlikult punkti. läind.

                  mul isiklikult on kahju, aga sellisel tasemel paraku tõestamisvõimalusi kamaluga ette ei loobita. Jään siinsamas teemas varem öeldu juurde, et võimeid kui selliseid on küll ja veel, asi jäi kinni kõrvade vahele - loodetavasti tabelikeskmikke seirav oluliselt väiksema diameetriga luup enam sellist ajukrampi ei tekita. Mehe enda karjääri seisukohalt ilmselgelt õige samm, igatahes edu.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    paneb selle Fosteri koha pealt siis ka ametlikult punkti. läind.

                    mul isiklikult on kahju, aga sellisel tasemel paraku tõestamisvõimalusi kamaluga ette ei loobita. Jään siinsamas teemas varem öeldu juurde, et võimeid kui selliseid on küll ja veel, asi jäi kinni kõrvade vahele - loodetavasti tabelikeskmikke seirav oluliselt väiksema diameetriga luup enam sellist ajukrampi ei tekita. Mehe enda karjääri seisukohalt ilmselgelt õige samm, igatahes edu.
                    isegi normaalne hind. 6m, osteti vist 1milliga

                    Ikka ei usu, et uus vv ostetakse, pigem saab Amos endale nr 3 koha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      isegi normaalne hind. 6m, osteti vist 1milliga

                      Ikka ei usu, et uus vv ostetakse, pigem saab Amos endale nr 3 koha.
                      Foster müüdi maha ?

                      Kommentaar


                        Jah, nii ta paraku on, kui aru ei saanud.

                        Kommentaar


                          Nojah, nojah. Fergie püüdis küll meest oma jutuga, et noor ja kõike, hoida, aga ega iga aastaga see number kasvab ning otsus van der Sar veel üheks hooajaks jätta, otsustas Fosteri saatuse ära. Ambitsiooni ja oskusi on rohkem, kui poolakal.

                          Kommentaar


                            no kuulge. mingid ülod olete v
                            kui kirjutate, et keegi kuskile liigub, siis võiksite uue klubi ka kirja panna
                            pole manure fänn, ning ei loe nende kodulehelt uudiseid, kuid ben fosteri käekäik ikkagi huvitab
                            pandorum oli ikkagi super
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NOT Vaata postitust
                              Foster said his goodbyes to teammates at Carrington on Saturday and will look forward to regular football at BIRMINGHAM from next season.

                              Esimene vend lahkumas ?
                              Vahest võiks veits põhjalikumalt teemat vaadata.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                                Vahest võiks veits põhjalikumalt teemat vaadata.
                                ...või ka lüüa 'Ben Foster' guuglisse. eeldusel siis muidugi, et ikka tõesti huvitab.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X