320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis parata, tuleb viigiga rahul olla. Ilus, isegi väga ilus esimene poolaeg, teine seevastu nagu loodusõnnetus. Piisas Chelseale keskel intsiatiivi andmisest ja oli selge, et millalgi see kott ikka ära tuleb. No ja rünnakule meil ju vahetusest ainsamatki hinge võtta pole. Olukorra armetust näitas muidugi eriti teravalt juba Celticu mäng - vajalikku viigiväravat jahtima ning mängu elavdama saadetakse Evra ja O'Shea, no hoia mütsi. Vähemalt sai Saha kindluse tagasi sellise ilusa väravaga.
    Ahjaa - Tropka on viimane c**t. See küünarnukk Vidici näkku oli selgelt sihilik ja punast väärt, kahju, et kohtunik kogu olukorda ei märganud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      kaks võrdset meeskonda... vahe on ainult selles, et tselsi pink on kallim kui terve aston villa meeskond ja teiseks.. tselsi on sitt.

      Kommentaar


        Loogika nagu lubaks, et selski keskväljateemandi vastu on kiired ääred nagu Ronaldo ja Giggs täitsa omas mahlas. Mingil põhjusel see siiski ei realiseerunud. Cashley Cole nägi ränka vaeva, et Ronaldol jalg ära lõhkuda, lõpuks see siis ka õnnestus, tubli poiss. Vasak äär jäi üldse suhtkoht ekspluateerimata.
        Orogbast ja Ballackist ei taha ma üldse rääkida. Cunts, tärnideta. Mannetu Sheva nägu väljavahetamisel oli aga muidugi priceless.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ahjaa - Tropka on viimane c**t. See küünarnukk Vidici näkku oli selgelt sihilik ja punast väärt, kahju, et kohtunik kogu olukorda ei märganud.
          Ma arvan , et tegu oli kätemaksuga teisele c..tile kes esimesel poolajal Rivaldoliku näitekunsti harrastas.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Aa, et kui teine mees näitleb, siis paneme küünarnukiga sahtlisse või? laena mõistust, Vanemuine. Vidici reaktsioon oli jah liiga dramaatiline, aga samas puude näkku oli täiesti olemas ja teda oli juba ennegi paar korda lõhutud, ime ka siis, et kohtuniku tähelepanu ei püüa juhtida asjale.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Loogika nagu lubaks, et selski keskväljateemandi vastu on kiired ääred nagu Ronaldo ja Giggs täitsa omas mahlas. Mingil põhjusel see siiski ei realiseerunud. Cashley Cole nägi ränka vaeva, et Ronaldol jalg ära lõhkuda, lõpuks see siis ka õnnestus, tubli poiss. Vasak äär jäi üldse suhtkoht ekspluateerimata.
              Orogbast ja Ballackist ei taha ma üldse rääkida. Cunts, tärnideta. Mannetu Sheva nägu väljavahetamisel oli aga muidugi priceless.
              minu meelest cashley sai väga hästi ronaldoga hakkama. ronaldo võis küll joosta oma ilusal noore hirve moel kuni tahtis, aga tsenderstu või mõistlikku söötu sealt paraku enamasti ei tulnud. ja päris paljudel kordadel vähemasti esimene poolaeg lihtsalt chelsea kaitsjad suutsid ilusasti nt rooney möödamängimismanöövri ära rikkuda. aga kaitses mängisime hästi, ülevalt kohe peale, ei lasknud chelseal ei pikki teravaid sööte kaitsjate taha ega ka ühe-söödu mängu aretada (v.a. mõned momendid).

              teine poolaeg oli muidugi meie poolt küllaltki vaene ja viik oli lõppeks õiglane tulem. ja robbeni mängu tulek II pa ei tekitanudki nii suuri probleeme garryle nagu algselt kartsin.

              vaatasin eilset bolton-arsenal mängu ja damn kus boltoni eriolukorrad olid ohtlikud. lootsin ka väikest viisi et vb nurkadest midagi ohtlikku tuleb (nt monsjöö vidic), aga paraku mitte.

              Kommentaar


                Vanemuiselt mina mõistust ei laenaks kuna ta oskas ainult kannelt tinistada ja suure tarkusega ka ei hiilanud. Ja ei olnud seal mingit puudet näkku. Lihtsalt suur neeger tuli ja lükkas poisi eest ära ja kuna valge miis nägi, et ülekohtule karistust ei järgne, haaras dramaatiliselt oma lõuakesest kinni nagu oleks tal kogu sahtel klotsidest puhtaks tehtud. C..t. Ja mina küll ei märganud , et Vidicit eriti kossi taoti, pigem sai Drogba paar korda päris hea litri jalgadesse mida muidugi ära ei vilistatud. Ja minu eelnev jutt ei olnud mõeldud her Drogba õigustamiseks, vaid üritas näidata, et tema polnud ainuke ainuke jobu väljakul.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  kaks võrdset meeskonda... vahe on ainult selles, et tselsi pink on kallim kui terve aston villa meeskond ja teiseks.. tselsi on sitt.
                  eks sel juhul on kõik Inglismaa klubid sitad, sest Chelsea juba paar aastat domineerib nagu tahab seal.

                  Kommentaar


                    njh, tselsi mängibki pidevalt just sellele, et vastased ära lõhkuda, seepärast neil pikka pinki ongi vaja, kuna kollaseid teenivad palju, Niikaua lõhuvad, kuni vastaste parimad katki

                    Kahju et ise mängu aega vaadata polnud, aga teie jutu järgi oli mäng nii nagu ma arvasin:P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      eks sel juhul on kõik Inglismaa klubid sitad, sest Chelsea juba paar aastat domineerib nagu tahab seal.

                      ongi. ainult tselsi on tuus

                      Kommentaar


                        Vead nagu vead ikka, ei midagi sihilikku, mõnedele meeldib siin lihtsalt draamat teha.

                        Kommentaar


                          sry, kuid see käega näkku oli sihilik, silmanurgast vaatas, kus mees on ja siis vajutas, osav poiss nagu ta on selles asjas. aga savi sellest, kui ei vilistatud ära, siis ei vilistatud ja las olla.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Vasak äär jäi üldse suhtkoht ekspluateerimata.
                            Giggsi jalad lihtsalt ei kannata enam noore gaselli kombel mööda äärt üles-alla kappamist. Ja õnneks on ta ise ka sellest teadlik. Viimastes mängudes on selgelt näha, et ta kipub vasakul äärel olles keskele kokku tõmbama. Eile läks just teisel poolajal seal tema abi ka vaja ning tänu Essieni agressiivsusele ei pääsenud ka Heinze väga rünnakut toetama. Kusjuures ka kaitses olles on sama lugu - siis on Rooney liikunud sinna auku lappima.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Nonii tulemuse üle väga kurb vist ei tasu olla kui pingi pealt pole kedagi võtta peale kaitsjate ja John-Suppper universaal-O'Shea. Kus on firepower, millal Park ja OGS terveks saavad?
                              See nädal 29.novembril saab siis rõõmu tunda, kuna Bolton paneb Chelski kotti ja ManUtd omakorda Evertoni.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas John Doe Vaata postitust
                                Nonii tulemuse üle väga kurb vist ei tasu olla kui pingi pealt pole kedagi võtta peale kaitsjate ja John-Suppper universaal-O'Shea. Kus on firepower, millal Park ja OGS terveks saavad?
                                See nädal 29.novembril saab siis rõõmu tunda, kuna Bolton paneb Chelski kotti ja ManUtd omakorda Evertoni.
                                Park peaks tervenema jõuludeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X