320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    pean veel korraks siiski selle juurde tagasi tulema.



    ühelt poolt muidugi fitti on kindlasti meelitatud, et raatsisid kõik tema laused teiste sõnadega uuesti lahti kirjutada, teisalt aga niisuguse vaeva kõrvalt see üks ja ainumas oma mõte kappas päris kena raginaga võpsikusse. nimelt siis selle eelpooltoodud paralleeli kriipsutaks küll kohe õige reipasti läbi. takkajärgi natukene järele mõeldes peaks muidugi ise ka aru saama, kui vägisi see tegelikult on konstrueeritud (ründaja=ründaja, ameerika=ameerika, punane=punane jne), seega ei hakka rohkem väga detailidesse laskuma. või noh ehk siiski niipalju juhiks tähelepanu, et lähes poolteist aastat kestev kollaps ei ole siiski vast päris võrreldav kaheksa mänguga hooaja alguses, ja selle "üllatavalt keskpärase" remargi osas tahaks ka nagu teada, et
    Ei no pühime nüüd liiva ilusti tussust ära ja anna andeks, ei loe väga süvitsi teie threadi ega pole fitti postitust näinud, aga olen suht kindel et maailmas on väga-väga palju inimesi kes on mõelnud ja kirjutanud neid samu asju anyway.

    Liverpooliga võrdlus ei olegi nende hetkeseisu ja teie hetkeseisu vahel vaid sarnane - napilt tiitlist ilma jäämine, seejärel pisike tagasiminek tulemuste osas, punktide minemaviskamine, kui asi samas hoos jätkub siis liigatabelis võib olla mõne koha loovutamine, veel mõned vanameistrid lõpetavad - kas uued mehed kannavad kaela ja kas tehakse uusi investeeringuid ... pooleteise aasta pärast ole näha ...

    Igatahes SAFi olek ja jutt pressikal oli väga löödud ja väga konkreetne, et midagi on nüüd läinud ikka tõsiselt valesti kuskil kui oma kasvatatud kutsikas siukse junni peremehe vaibale tegi. Kindlasti palju tõsisema kategooria "wants to leave" jutuga on tegemist kui tavapäraselt selliste case'ide puhul.

    Kui läheb, siis loodetavasti ikka minema vihmaselt, naika tahab äkki Madriidis shopata ja parem oleks kui ta kuskil Citys või Chelskis meie vastu taguma ei hakkaks. Pigem on küsimus, et miks Wayne siiski tahab "maailma suurimast klubist" ära minna? Äkki ikkagi kuskilt otsast on näha, et vana kaardivägi eesotsas SAFi endaga on aasta-kahe jooksul kõik kadumas, uus manager, rebuild tulekul, finantsseisud pole parimad, mängija kes on alustamas oma karjääri absoluutseid tipp aastaid ei taha ennast siduda 5ks-6ks aastaks meeskonnaga mille lähitulevik paari aasta sees on väga ebaselge.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kui Rooney Arsenali tuleks saaks koos Velaga hakata jõulupidusid hooradega korraldama.

      Aga tegelikult, oskab keegi valgustada, mis selle minematahtmise ja saasta vormi taga siis olla võib. Hooaja alguse probleemid näisid olevat selles, et ehk see vigastus ja MM'l põrumine andis tunda ning meedia üleskeerutatud litsiskandaal jättis oma jälje ka eraellu. Kuid nüüd siis selline põhimõtteline Rooney wants out minu jaoks üsna tühja koha pealt. Arsenalil tundus olevat suvel paratamatus, et Barca meelitab kadunud poja lõpuks koju. Siis oli jutuks, et küll Unitedil on Rooneyga hea. Skauser korralikult kodustatud ja südamega asja juures ning meeskonna kindel põhivend aastateks, kes lõpetab karjääri sarnaselt teistele veteranidele ikka Manchesteri parimas klubis.

      Kommentaar


        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
        Aga tegelikult, oskab keegi valgustada, mis selle minematahtmise ja saasta vormi taga siis olla võib.
        Võib ju näiteks kirjutada lüürilis-eepilise oopuse teemal: heroiline noor kangelane võitleb vanameelse, jõulise isafiguuri vastu.
        Aga tegelikult tahab jalgpallur parema palga peale saada ja agent ka võid lauale. Midagi keerulisemat ei ole. No keda kuradit seejuures huvitab, kummast Manchesteri klubist pangaarvele raha laekub?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          pooleteise aasta pärast ole näha ...
          ...mis oligi ju suuresti point, prohvetihärra. Ja küsimusele sa ka tegelikult ei vastanud, aga no las olla.

          sellest ei saa vist tegelikult keegi aru, miks ta ära tahab. Tevezid ja Heinzed võisid v*tupead olla, aga no neil oli vähemalt mingi enamvähem loogiline põhjendus, nagu ka Ronaldol oma unistuste klubiga jne. Seda ebaselge tuleviku juttu võib ju foorumites aretada, aga kui mängija ka tõesti nii mõtleb, et ah lähen igaks juhuks minema, siis ta on ikka paras pussy küll ausalt öeldes. Vaba maa ja vaba valik mõistagi, aga natuke läheks küll sellesse mulku, mis ma eespool kirjutasin, et kui nüüd äkitsi oleks vaja ise natuke mees olla ja rohkem enda õlgadele võtta, siis tõmbas junni jahedaks. Aga kuidas keegi, mõnele sobib kergem tee ja kergem raha jne jne, samas kes see ikka viie aasta peale ühe või teise klubi tulevikku ette näeb. Kuigi kui asi oleks puhtalt rahas, siis tegelt see, et ta on lihtsalt jäigalt kõigest keeldunud, ei ole ju ka väga loogiline - kui härra viimast penni taga ajaks, siis istutaks laua ümber praegu ja väänataks käsi üksteisel. Viitaks nagu lausa, et tal on kellegi teisega juba miskine diil tehtud. A noh, only God knows.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Noh, üldiselt SAFI pressikaga on pall hetkel mängitud Rooney kätte ja järgmine käik on tema teha. Saab siis näha, kas ta oma agendiga korraldab ise vastupressika või laseb hoopis oma varikirjutajal hetkel treida järgmist osa autobiograafiast, kus avaldab TÕE. See peaks küll ju päris hästi müüma, paremini kui sarja algusosad (või mitu tal neid valmis juba ongi?)

            Põhiline eksistentsiaalne küsimus iga manku toetaja jaoks on hoopis see, kuidas nüüd asjasse suhtuda. Kas kehitada pettunult õlgu ja öelda 'goes around-comes around' või soovida talle kõike seda, mida Leedsi fännid Kewellile? Või oodata, kuni ta tõesti on Citysse läinud ja siis teha seda viimast? Või isegi see ei tohiks modernse jalgpalli puhul kedagi kõigutada? Nii palju küsimusi ja nii vähe vastuseid.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              ma arvan, et kuus aastat on mehe spermadoonor ta ajusid pedereerinud... või on siis spermadoonori ajusid pedereeritud - liverpooli värk noh.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                härra spetsiaalne arvab, et waz jääb. semi-paranoikuna näen selles veitsi, kuidas nüüd öelda, sellist ära-mine-kuskile-ma-tulen-varsti-teile-treeneriks juttu. joon alla semi-paranoikule.

                inglismaale jäädes saaks poja esimesed paar hooaega manu fännidelt ikka kõvasti abi. hispaaniasse liikumise saaks veel kuidagi mina-ja-coleen-vajame-keskkonna-muutust sita-ajamise lahtrisse pressida.

                edit. seda ka, et eile cnni uudiseid vaadates arutasid sealses stuudios mehikesed ka selle üle ja sain teada sellised seiga, et kui vds oli bromi vastu puterdanud, siis helistas esimese asjana oma isale. saf oli selle peale öelnud, et damn right, kõik lähevad tavaliselt agendi õlule nutma. veits sappi ka puid lennutas ühesõnaga. nimetet mehikesed arvasid muuhulgas, et wayne on läinud.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  See mängija on ka inimene ja tahab lihtsalt raha jäi mul postitusest muidugi välja. Aga kas SAFi mitte ei andnud pressikal mõista, et korralik pakkumine on ju Rooneyl juba laual. Citysse minek oleks ikka erikuradinäotu tegevus.

                  Lohutuseks võib ju lisada, et igasugu "eksperdid" olid ka suvel 100% veendunud Barcelona DNA'ga mehe Katalooniasse siirdumisest. Saab Rooney oma palgakõrgenduse, paugu nikku ning suhted missus'ega korda ja kõmmutab hooaja teisel poolel end väravaküttide esiotsa. Arsenali fännina on samas lõbus laulda ka You're going down with the scousers viisijuppi.

                  Kommentaar


                    eks sellele eksistentsiaalsele küsimusele saab läheneda enam-vähem kahe nurga alt. üks on see, et vaba mees vabal maal, kellel on õigus saada seda, mida tema tahab. antud juhul siis nii keppi kui keeksi. ja eks härra ole ikka ju üht-teist vastu andnud ka. selle nurga alt puudub igasugune moraalne õigus joriseda ja tuleks sundida ennast rahulikult ütlema, et good luck ja have a grandma.

                    aga noh teine nurk on siis see, et minna saab mitut moodi. ehk nagu SAF Wayne'ile südamele pani, "the one thing I said to him was 'respect this club''". kui ma nüüd vaatan, mismoodi käitus see paljukirutud Ronaldo oma viimasel aastal ja lisaks mis sõnu ta on takkajärgi klubi kohta öelnud, siis näen seal siiski aumeest. kuni kandis manku särki, oli manku asja eest väljas. praegust olukorda sellega võrreldes minu väike sisemine semi-paranoik kipub lausa küsima, et kas see Wayne'i kehv vorm ikka on nii juhuslik...? kuus aastat on su nime hüütud, sind ka siis alati toetatud, kui saabas on kõver ja ülejäänud Inglismaa nõuab verd - least you can do oleks praegu see, et tuled vähemalt ausalt rahva ette ja ütled, et aitäh, oli tore, ma nüüd lähen, mitte ei etenda klassikalist suhtedraamat võtmes "ma ei räägi sinuga, sa tead küll, mis sa tegid!" okei, et agendi kõrvad paistavad ilmselgesti selle asja tagant kaugele (tra see Stretford on ikka eri kuradi irooniline nimi), aga no samas sa ei ole ka päris poisike enam, et teed öhöh jajah kõige peale, mis sulle ette öeldakse. isegi kui härra nüüd jääb, siis fekaali maitse on juba värgil küljes kõvasti. isegi keskmine jalgpallur ei tohiks olla nii loll, et seda tõsiasja mitte lahti hammustada.

                    ja noh vbolla veits pateetiline, aga tegelt kui mees ei raatsi olla truu oma lapseootel naisele, miks peakski siis üldse eeldama, et teda väga kotivad mingi särk ja mingi vapp ja mingi ajalugu. praeguse seisuga on raske suhtuda muudmoodi kui argentina kaunismehe minekusse - oleks ajanud asju nagu mees, ütleks kahjutundest hoolimata aitäh ja head teed, nüüd aga...
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar





                      Phil McNulty @ twitter : Everton have confirmed to me clause still in force. 25% of any fee over what they have already received, which is currently around £26m

                      Ah mis seal ikka.See mis vast kõige rohkem häirib ongi vincenti puudutatud respect the club. No tra kui sa tahad minema minna siis ütle lihtsalt nii ja korras.Samas mingi swap Realiga näiteks Benzema+raha pole ka veel maailma lõpp.
                      Pigem võiks seda rohkem maailma lõpuks pidada.


                      e. Mancini on öelnud,et tema arvates Rooney jääb ja ta pole nende mure.Samas ei oleks muidugi oodanud ka kommentaari stiilis ,et ma olen seitsmendas teavas jne.

                      e2.Wayne Rooney "The great history of this shirt makes wearing it feel even better”
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        ma loodan et saf käseb kellelgi trennis rooney vigaseks tõmmata ja siis on tal haiglas aega mõelda, mis on tema jaoks parim. ja seda on muidugi manchester united!
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          ma loodan et saf käseb kellelgi trennis rooney vigaseks tõmmata ja siis on tal haiglas aega mõelda, mis on tema jaoks parim. ja seda on muidugi manchester united!
                          paul ju tegi ära juba?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            tegi? minu viga seljuhul. aga tra jah mõeldamatu oleks näha teda koledates helesinistes vormides, pigem juba siis tõesti benzemaaaga kerge vahetus.
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Natuke selgematel teemadel ka.SAFil täitub tänase mänguga kahetuhandes mäng peatreenerina.

                              Sir Alex Ferguson's 2,000th match

                              The breakdown (pre- United v Bursaspor)

                              East Stirlingshire (June 1974-October 1974)
                              P17 W9 D2 L6 F36 A28

                              St Mirren (October 1974-May 1978)
                              P169 W74 D41 L54 F292 A222

                              Aberdeen (June 1978-November 1986)
                              P459 W272 D105 L82 F914 A374

                              Scotland (October 1985-June 1986)
                              P10 W3 D4 L3 F8 A5

                              Manchester United (November 1986-present)
                              P1344 W791 D314 L239 F2448 A1203

                              TOTAL - P1999 W1149 D466 L384 F3698 A1832
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                võitude arv tõuseb siis 1150 peale ja löödud väravate arv oleks ka ilus ümmargune 3700
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X