320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal isemajandava klubina on peale staadioni ehitamist endale seatud ambitsioonid kenasti täitnud, 4a hulgas on kenasti püsitud, CLi hilisematesse ringidesse alati jõutud, tribüünid täituvad kenasti ja mis kõige tähtsam, Arsenal on üks väheseid suurklubisid, kes regulaarselt kasumit toodab. Kindlasti oleks saanud asju paremini teha ja reaalselt ka mõni karikas kuskilt ära tuua aga see on teine jututeema. Selle asemel, et Chelsea'ga üritada finantsvõimekuse osas konkureerida ja riskida klubi põhjalaskmisega otsustas Wenger ja klubi juhatus kulud miinimumini tõmmata ja minimaalsete vahenditega on küllaltki kenasti hakkama saadud. Lisaks pole Wenger'ile kunagi rekordshoppamine meeldinud. ManU edu viimastel aastatel kodukamaral võib suuresti panna Chelsea post-Mourinho minikriisi arvele, lõpuks leiti korralik treener ja seati asjad paika. Ma kahtlustan, et PLi võitjate nimekiri 2004+ oleks küllaltki üksluine, kui Abr ja Mou poleks raksu suutnud minna.

    Aga faktid on faktid, Mourinho läks, Manu tõusis, Ronaldost sai staar, tahtis ära minna-läkski. Samuti Tevez. Ning fakt on see, et Inglismaal ei ole enam ainult Arsenal ja Chelsea, kellega tuleb arvestada, kui konkureerivate klubidega(mai tea kas oleks pidanud Liverpooli ka ära mainima?) vaid ka Spurs ja ManCity. Ja ka fakt on see, et klubi on tänu toredatele ameerika onudele võlgades ja fakt on see, et Wayne näeb ka, et klubi hiilgeajad on möödumas ja koduliiga konkurents kõrgemate kohtade pärast intensiivsem kui kunagi varem ja tahab seetõttu ära minna. Nii lihtne see ongi, kusjuures ma kahtlustan, et Rooneyl ja tema nõuandjatel on olukorrast veidi parem ülevaade, kui meil siin Soome lahe ääres.

    Ja kusjuures vaatamata sellele, et mulle kindlasti pakub mingit sorti rahuldust siin veidi näpuga vehkida ning põliseid ja nooremaid ManU toetajaid siin tagajalgadele ajada, siis minu sõnavõtu tegelikuks põhjuseks oli lihtsalt soov Martini Shaq-Kobe'i egode paralleel ümber lükata ja omalt poolt pakkuda kergelt subjektiivne arvamus, miks suur staar järsku ära tahab minna. Ja oh üllatust, tunnike hiljem ilmusid spordiportaalides artiklid Wayne'i sarnaste põhjendustega.

    Suures pildis, minu jaoks, võttes arvesse hetkeolukorda ja üritades ette mõelda paar aastat nii ManU kui ka rivaalitsevate klubide perspektiivist, on ManU allakäiguspiraalil. Ma saan täiesti aru, et mitte keegi siin teemas regulaarselt külastavast kontingendist ei soovi sellist juttu lugeda, veel vähem nõustuda. Lisaks puudub mul otsene huvi laskuda pealiskaudsetesse analüüsidesse teemadel, kus asetsevad Nani'd, Anderson'id, Macheda'd ja noored mehhiklased rahvusvahelisel talendimeetril.

    Aga nagu öeldud, jään huviga ootama kas ja kuidas fergie olukorda lahendama asub.

    Kommentaar


      Mängust ka:
      Kuszczakil polnud täna midagi teha, oleks võinud ka tool olla tema asemel seal.
      Rafael oli kaitses üllatavalt hea, rünnakule kahjuks lülitus seekord vähevõitu.
      Smalling mängis kohati nagu Brown, peksis väga-väga kaugele pikka palli ei kellegi maale.
      Vidic kaitsetegevuses oli ehk natuke mannetu, kuid rünnakualustamised pika palli näol olid kvaliteetsed.
      Evral oli korralik partii, enam ootaks ehk temalt tsenderdusi, kuigi Machedal on oma pikkuse kohta üsna masendav peamäng minusilmis, ehk paraneb veidi vanusega.
      Fletcher ja Carrick - kurb tõdeda, aga nagu sel hooajal ikka, kehvakesed. Palju sööduvigu ja kui sööt jõudis kohale siis tihtilugu kaitsjale tagasi.
      Anderson jookseb iga päevaga pekki maha ja varsti saab asja.. I hope so.
      Nani - mängu vaieldamatu parim, suurepärane koll ja üldse omas heas elemendis. Naljatledes - kui Nani siirdub järgmine suvi Ronaldole ja Rooneyle järgi, kes on siis see "x-faktor", kes meid edasi hakkab viima?
      Park - sellise vastase vastu ajuvaba kasutada kaitsvat äärepoolikut. Eks mäng oli tal vormi kogumiseks, aga noh jah..
      Macheda - palun lõpeta sõbrustamine Berbaflopiga, see võib kurvalt lõppeda. Talendikas mängija, kuid tööd teha ei viitsi ja tehnika pole kaugeltki nii hea kui Berbatovil.
      Obertan ja Hernandez - Mõlemad üritasid teravusi luua, oleksid võinud olla kohe põhikoosseisus. Hernandeze 1-on-1 moment jääb ilmselt kripeldama.
      Üldiselt pole nagu väga vigagi. Loodame et kohustuslikud 3p tõstsid vähekenegi meeste motti ja järgmistes mängudes näeme ka vanat head ründavat söödumängu paljude tsenderdustega, mida siis ründajad ära koksama peaksid. Loodan siiralt järgmises mängus põhikoosseisus näha Chicharitot, kes minusilmis on juba preagu etem kui kõik teised ründajad.
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Selle asemel, et Cityga üritada finantsvõimekuse osas konkureerida ja riskida klubi põhjalaskmisega otsustas Ferguson ja klubi juhatus kulud miinimumini tõmmata ja minimaalsete vahenditega on küllaltki kenasti hakkama saadud.
        Aga noh ega need pole muidugi absoluutselt võrreldavad asjad. Vist.

        Esiteks. Ühesõnaga poiss sai järsku aru, et oota misasja, igal aastal ei võidagi liigat?! No shit Sherlock. Ja selle asemel, et usaldada "one-off genius" peatreenerit, siis niipea, kui hakkas paistma, et äkki on naaatukene vähem roosilised ajad ootamas ja konkurents tuleb sutsu intensiivsem, siis oli kohe kiirelt nägemist. Who's the whore, Wayne, tõepoolest.

        Teiseks sellest spiraalist. Põhimõtteliselt siis kui näiteks kolida praegu vanalinna penthouse'ist kuhugi ütleme Kadriorgu ja tibi läheb selle peale ka ära mõne rikkama poldi juurde, siis see tähendabki juba vältimatult, et kolme aasta pärast elad sa Lasnamäe ühetoalises ja sõidad number viiskümmend bussiga tehasesse tööle, onju. Sest allakäik on ju juba alanud. Või et kui oled Everesti tippu jõudnud, siis tuleks kuul pähe lasta endale, sest tulla saaks sealt ju ainult allapoole ja noh jälle see faking spiraal eksole... (kell on neli ja öös on asju, ma võin värvikaid võrdlusi veel terve persetäie genereerida, kui muidu ei peaks kohale jõudma, mis selle loogika juures häirib). Igatahes umbes selliseid järeldusi saab siit teemast (ja isegi kvaliteetlehtedest, kahjuks) hetkel lugeda. Ega ma muidugi ei välista üldse, et Wayne - või noh tema "nõuandjad" pigem - kah täpselt niimoodi arutlebki, kuid kas nagu natuke jabur postulaat ei ole või? Aga noh kui laeval mootor korra-paar vahele jätab, siis kõige turvalisem on muidugi kohe "upub!"-silt külge kleepida ja teise paati hüpata. Iseasi küll, et nii teevad enamasti rotid.

        [remargi korras, see "manku tiitlid = tšelski kriis" on ikka nii läbiläbinisti retarded väide, et piinlik oleks isegi vaidlusessse laskuda. või siis ära märkida fakti, et hooaja 06/07 võidu ajal oli Jose veel täitsa pukis. aimsõusorri, kui sellega nüüd teooria kuidagi kiiva kiskus...]

        Ja siis lõppeks ehk kolmandaks küsimus pole ju üldse selles, kas kogu seda juttu on meeldiv kuulata või mitte. Keskmine mankufänn ilmselt on üldjoontes ikka üsna hästi kursis, kui palju võlgu ollakse ja mis raha eest kedagi on ostetud ning neid määravaid põhiasju saab ka kuskil Sise-Mongoolias monitori taga istudes siiski imho üpris adekvaatselt hinnata, ei pea tingimata Gilli kabinetis kapis luurama. Ehk siis me üldiselt teame, et asjad võiks paremini olla, aitäh. Lihtsalt niivõrd põhjalikult igasuguseid teooriaid genereerides ei ole nagu eriti mõtet selle taha pugeda, et ah ei ma siin niisama oma subjektiivse pilguga... aga vot see allakäik, see on teil on kindel!!! Sügav puu taha saatmise soov ei valda praegusel juhul mitte selle pärast, et jutt oleks ebameeldiv, vaid selle pärast, et ta on võrdlemisi loll lihtsalt, muud midagi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Lehmadest ja muudest karjaloomadest on juttu siin
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Sa teed täiesti lambijäreldusi, sinu see metafoor mingitest tsikkidest poltidest ja kadrioru penthousidest, mis konteksti see sobib? Arvad, et ManU mängib varsti CocaColas? nii hull vast asi ei ole... Ma rääkisin kergest allakäiguspiraalist, mis tähendab ilmselt veidi raskemat paari aastat mille jooksul tõenäoliselt olulisi tiitleid ei võideta ja tuleb keskenduda ehk esineliku koha säilitamisele. Ehk siis tuleb tõesti veidi Kadriorus hakkama saada, vbla kauem kui esialgu võiks eeldada. Tsikk paraku läheb minema, ole mureta, uus tuleb asemele, küll mitte nii pandav kui eelmine aga kui asjad klappima saab ja liisingud kaelast ära siis saab ehk varsti kesklinna tagasi.

            Ma leian, et mu jutt oli faktuaalselt igati korrektne. Ronaldo ja tevezi lahkumised on tõsiasjad, nüüdseks ka ilmselt Rooney oma, samuti on tõsiasi klubi võlakoorem ja viimaste aastate passiivsus mängijateturul. Rääkimata sellest, et meeskonna 4 väga olulist mängijat vajavad tõenäoliselt varsti puusaproteese jms. Kusjuures on täiesti terve nähtus, et sa tahad mind kuskile saata, ma oleks ka juba praeguseks saatnud. Sestap igasugune edasine arutelu oleks puhas ajaraiskamine. Minu jaoks on täiesti vastuvõetav, et soccerneti foorumis keegi vincent tahab mind puu taha saata ja arvab, et ma ajan võrdlemisi lolli juttu kuna suvatsesin oma arvamust avaldada teemal, mis on ilmselt veidi õrn veel hetkel.

            Kommentaar


              arsenal ja manu on teadagi jollid, aga veelgi jollimad on lojaalsusetud kübaratsikid.

              huvitav, kas wein ruuni tooks manu'le rohkem pappi (tulu) sellega kui ta jaanuaris a la 25 milkuga maha parseldada või lasta leping lõpuni tiksuda ja tema nänni müüa ning muid reklaamitrikke korraldada?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Ma leian, et mu jutt oli faktuaalselt igati korrektne. Ronaldo ja tevezi lahkumised on tõsiasjad, nüüdseks ka ilmselt Rooney oma, samuti on tõsiasi klubi võlakoorem ja viimaste aastate passiivsus mängijateturul. Rääkimata sellest, et meeskonna 4 väga olulist mängijat vajavad tõenäoliselt varsti puusaproteese jms.


                Aga see Rooney jutt 'tahan võita tiitleid', millele ka sina apelleerid kui mõistetavale põhjusele, miks on asjad seal, kus nad on, ei päde. Loe veelkord, mida vints ülalpool kirjutas puu-taha-saatmise kõrvalt. See ei ole absoluutselt ratsionaalne põhjendus ja pigem võiks öelda, et see avaldus on Team Rooneyle jube ette kaotatud lahing alanud PR-sõjas. Oleks algusest peale öelnud, et raisk, olen maailma parim jalgpallur ja tahan saada 300k nädalas, aga näed, seda mulle siin ei maksta, so I want out. Ei.

                Sisuliselt ütleb ta praegu täpselt kahe transfeerakna vahel oma meeskonnakaaslastele, kellega ta peab veel minimaalselt 2 kuud koos veetma-treenima, et you guys suck big time, so I want out. Kas sinu meelest millegi sellisega soovitaks välja tulla 'piisavalt pädev' nõustajate ring?

                Täna igatahes peaks vist olema suur ümarlaud SAFi, Glazerite, Gilli ja Rooneyga. Saab siis näha, mis seal otsustatakse. Rooney kuhugi divarisse laenule aasta lõpuni?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Täna igatahes peaks vist olema suur ümarlaud SAFi, Glazerite, Gilli ja Rooneyga. Saab siis näha, mis seal otsustatakse. Rooney kuhugi divarisse laenule aasta lõpuni?
                  Laenake 'poolile. Konkurent ei ole, aga ründajat tarvis. Las lööb paar väravat ja tõstab oma turuhinda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Allakäiguspiraal otse Titanicu kõrvale puhkama või lihtne mootori kinnijooksmine mõneks aastaks, kuni pädevamaid remondimehi leitakse, eks see ole prohvetlus. Üldiselt, mis ma tahan öelda, on ikkagi see, et kui Rooney on prohvet tulemuste suunal (no selle võistkonnaga tiitleid ei võida, sest Blue Moon on tõusmas, kui keldrist vaadata jne ning mujal maailmas Realid-Barcad on pisut talendikuselt Gibsonitest hernestest ja itaalia pitsapoistest ees), siis tekib mul küsimus, kas Glazerite re˛iimi ja klubi majanduslik jätkusuutlikkus ülikõrgeid intresse teenindada pole nendesamade tiitlivõitudega seotud? See globaalne edu kommertsis MANUl on ikkagi ju gloori, gloori? Või ei ole?

                    Lühidalt veelkord, et Kadriorgu näide oli hea, aga kui Kadriorus elatakse ikka nii, et tuleb selle kesklinna ostetud korteri intresse maksta, kuigi korter ammu müüdud ja palk töö juures 50 % väiksem, siis...natuke nagu oleks selle võlalõksu lõhna tunda? Okei, sellele on muidugi lahendusi, aga kui härrased Glazerid on ikkagi jäärapäise ristsõnamõistatused, siis võib päris mitmeks setmeks aastaks jääda Kadriorgu ja sealt äkki polegi enam võimalust seltskonda naasta, sest (seda loe ülevalt).
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      misasja. ma elan kadriorus.


                      aga olgu.
                      mina näen seda (nimetagem seda siis allakäiguks) ainsaks viisiks bastard familyst lahti saada, sest mitte kuradi keegi ei tule enam nende juurde 1.5-2miljardise pakiga, et kurat, äge klubi, tahan osta. ja alla selle nad vist väga ei soostu müüma, veel, sest kõige ägedam lehm on ikka see, keda pimesi lüpsta saab.
                      ütleme hüpoteetiliselt, et manu hakkab mingi hetk miinust panema, ei kvalifitseeruta mõnel hooajal CLi, suur mängi plekki jälle saamata vms - või kui isegi teeb mingit väikest plussi, ütleme 5-10milli aastas, vahet pole - ei toida see neid pakse ikkagi ära ja sundmüük või administratsioon on tõsiasi. see, mis tuleb peale äsjamainitud emba-kumba lahendust, on juba ebaprediktaabel, aga no olgem ausad - sitemaks ikka ei lähe. seega maybe, just maybe saaksimegi mingi hetk oma vana hea manu tagasi, tiitlitega või -teta, aga ei pea higistama, et mida homne toob: kõik mehed on seal selle pärast, et nad tahavad seal olla, klubi on (eelkõige rahaliselt) stabiilne ja küll tuleb edugi ajapikku järgi.

                      seega on see kadriorg üks väga aus koht pikutamiseks, sest mingi hetk ei koti enam kedagi, kui kiiresti koduuksest jala hollika ette jõuab, palju suurem privileeg on käia argipäeval rahulikult mööda kodukanti ringi, jalutada pargis, istuda murul ja mõelda, et tegelikult on hoopis nii õige. ja kurat, kui on vaja linna tuulutama minna või veel enam - sealt tulla, siis ega 50kroonine taksoarve ei tapa ju kedagi.









                      või kui nüüd helesiniselt pilvelt benjit panna, siis longatakse veel mitu-mitu hooaega seal uefa cupi, vabandust, euroopa - ja meistrite liiga vahel, samas on õhus lootus, et äkki glazerite teised firmad saavad ka enda madalseisust üle ning et klubi saaks lõppude lõpukski siiski ise ennast majandada. sellegi poolest jäävad glazerid alati türannosaitusteks.

                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        ...kas Glazerite re˛iimi ja klubi majanduslik jätkusuutlikkus ülikõrgeid intresse teenindada pole nendesamade tiitlivõitudega seotud?
                        Vincent tahaks siinkohal sulle kindlasti vastata järjekordse romaaniga, aga säästame poissi, las tudib veel natuke peale hilisöist tihedat trükkimist.

                        Aga jah, Glazerite mudeli edu on otseses sõltuvuses palliplatsil toimuvast. Minu tagasihoidlikul hinnangul ei pea aga selleks igal aastal hunnikute viisi tiitleid ja karikaid koju tooma. Juhtub aga CL koht paaril hooajal kättesaamatuks jääda, on ilmselt vaja küll häirekella lööma hakata. Lisaks annab neil match day income veidi üle kolmandiku tuludest, seega on sõltuvus igasugu tele- ja auhinnarahadest väiksem kui paljudel teistel tippklubidel.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Vincent tahaks siinkohal sulle kindlasti vastata järjekordse romaaniga, aga säästame poissi, las tudib veel natuke peale hilisöist tihedat trükkimist.
                          kerget tõredust oleks nagu vanaisa jutus tunda. lihtsalt tavapärane bad hair day või artriit kimbutab vihmaste ilmadega?

                          ----

                          "If one player in the team does not trust the others, he should not play in the team," Evra told Sky Sports News.
                          "You've got to believe in your team-mates and the manager and we definitely do," said Fletcher. "There have been a few instances of big players leaving Manchester United but Manchester United goes on."
                          "We've got a world class squad here and whatever the circumstances we stick together and believe we're good enough to win competitions," said Carrick.
                          "Rooney is going around and talking about the bad playing, or something happening around the club with the Glazers - it is not good for the players and not good for the team," Vidic told Sky Sports.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Rooney ikka on täiesti mõttetu jorss.
                            Oli vaja tal niimoodi siis käituda? Teda jumaldati täielikult seal Manchesteris ja nüüd lihtsalt rikub kõik ära.

                            Loll poiss. Poleks temast jalgpallurit saanud, oleks ta elu täpselt sedasi läinud nagu seal ühes nike'i reklaamis oli. habetunud pesemata jorss kes elab mingis haagises. Paistab, et mõistust mehel üldse peas ei ole.

                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin nii päeva paar Man Utd klubi mineviku-oleviku ja tuleviku suhtes ja mõtlesin, et panen paar asja kirja. Mitte selleks, et vaielda, sest igaüks ajab siin ainult oma joru ja arvamust nagunii ei muuda. Lihtsalt seda, et jäädvustada, et oleks hea 5 aastat hiljem targutada.

                              Pakun ja ütlen välja, et kui Man Utd uut omanikku ei leia, siis hiljemalt 3-4 aastaga on klubi pankrotis.

                              Finantsrinded, milles ManUtd on absoluutses tipus on nii silmapaistvad ja neid on nii mitmeid, et lõputult see nii kesta ei saa. (Sama, mida Vince ütles senise absoluutse edu kohta tiitlite mõistes). Aga kui piletimüük välja arvata - siis olles enam mitte Briti saarte silmapaistvaim klubi, siis allakäik on lihtne ja kiire tulema. See on normaalne asi ja põhimõtteliselt on see elu ja täpselt samamoodi jalgpalliklubimaastiku osa.

                              Probleem aga on lihtsalt neid võlgades ja intressides, millesarnast pole ühelgi teisel jalgpalliklubil maailmas olnud. Olles kõiges kõige edukam suudeti olla nullis või kerges miinuses. Kui aga ollaks kõigest lihtsalt suurepärane või keskpäraselt hea - tekkib mingi hetk ka olukord, kus ka raha sissetulekuallikad on kõigest head ( nagu Arsenal, Liverpool, jt ). Nännimüük, sponsorid, teleülekanded.

                              Vince ja muud patrioodid ütlevad kahtlemata, et Liverpooliga neid võrrelda ei saa, need on totaalselt võrrelamatud. Sama ütlesid aasta eest Liverpooli fännid, kui neid Newcastle'iga võrreldi. Ja omakorda nemad, kui eeskujuks toodi Leeds.

                              Mina aga just ütleks, et Man Utd olukord on neist kõige viletsam. Sest olemasolev rahaline miinuspool on juba kordades suurem ja hullem, kui nimetatud eelkäijatel. Ja et olemasolevat plusspoolt (sissetulkute mõistes) on veel rohkem võimalik kaotada kui näiteks Nufcil oli. Sest kukkumine suurima sissetulekuga klubi positsioonilt on kordades kõrgem. Ja nii kõrgelt sama mudeliga kukkudes enam jalgadele ei maandu.

                              Päevakohast juttu kah:
                              Rooney on ikka paras sitapea ja eriti kehva maitse jätab suhu tema jutt, kuidas ta Fergie'le ikka kõike oma elus võlgneb. Sest ajastus, sõnastus ja kogu muu tegumood on ikka nii valusaltlööv ja halvam kui üldse võimalik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                                Vince ja muud patrioodid ütlevad kahtlemata, et Liverpooliga neid võrrelda ei saa, need on totaalselt võrrelamatud. Sama ütlesid aasta eest Liverpooli fännid, kui neid Newcastle'iga võrreldi. Ja omakorda nemad, kui eeskujuks toodi Leeds.
                                Täpsustan lihtsalt, et see viimane mittevõrreldavuse jutt käis minu poolt vähe teise nurga alt, rohkem hetke mängulise poole osas. Nagu ma olen ka varem klubi finantsseisu käsitlevates postitustes märkinud - ühel momendil see kaardimajake lihtsalt peab kukkuma ja küllap see laks on ikka üsna korralik. Iseasi, kas nüüd just nii kiiresti, nagu pakkusid, kindlasti on veel mõni pank maailmas olemas, kes onudele mingi 27% intressiga kiirlaenu annab. Minu nägemuses saab siiski kõige hullem olla siiski administratsioon ja ehk siis ka vahepeal mõni aste allpool ära käia. Seda samas usun küll, et mingi uus ostuhuviline välja ilmub, kui hind normaliseerub, kuna Unitedi ja näiteks Leedsi või njuuka ülemaailmset tausta ei anna siiski võrrelda ka juhul, kui tulemustes kõvasti kukutakse. Nii või teisiti, aeg näitab.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X