320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Rooney tuli Manjusse Evertonist ja ütles, et tahaks midagi võita, siis ei mölisenud keegi. Nüüd kui ta läheb Manjust kuhugi mujale ja ütleb, et tahaks midagi võita, siis on suur probleem.

    Ärge tehke nalja, endal teil on 52-aastane Scholes klubi võtmemängija.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Nii palju kära mehe lihtsast soovist vahelduseks ka välismaal jalgpallimuru proovimisest.
      Hispaaniasse !

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Nii palju kära mehe lihtsast soovist vahelduseks ka välismaal jalgpallimuru proovimisest.
        Hispaaniasse !
        Niipalju kui ma asjast aru olen saanud, eelistaks ta ikkagi jääda Inglismaale.Naisele pidavat meeldima Manchesteris.
        Aga no samas kaua sa samu litse ikka kepid.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Signatuurile thumbs up.

          Colleen ei taha õe pärast välismaale kolida.

          Rooney update

          Manchester United released the following statement after a day of meetings between chief executive David Gill, Sir Alex Ferguson and representatives of Wayne Rooney:

          “We are aware that there is intense public and media interest on the club at the moment, but there are no developments of note to report today.

          “I can confirm a number of meetings have taken place today, including with the player's representative. The outcome of those meetings will become clear in the near future. In the meantime, fans are asked to be patient.”
          Ei tea, mis neil seal rääkida on, uutest palganumbritest?

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kui Rooney tuli Manjusse Evertonist ja ütles, et tahaks midagi võita, siis ei mölisenud keegi. Nüüd kui ta läheb Manjust kuhugi mujale ja ütleb, et tahaks midagi võita, siis on suur probleem.
            See peab olema provokatsioon, sest terve mõistus keeldub uskumast, et Martin Shmutov sellise võrdlusega välja tuleb. Või teine variant, et sa oled viimasel ajal ainult NFL-i, NBA-d, BMW-d ja ABC-d vaadanud.

            PS. vincent, madalrõhkkond virutab artriidi alati punasesse
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              See peab olema provokatsioon, sest terve mõistus keeldub uskumast, et Martin Shmutov sellise võrdlusega välja tuleb. Või teine variant, et sa oled viimasel ajal ainult NFL-i, NBA-d, BMW-d ja ABC-d vaadanud.

              PS. vincent, madalrõhkkond virutab artriidi alati punasesse
              Ära ela minevikus. Kuigi muidugi, natuke provokatsiooni oli ikka ka, Paul on ju ikka aint 41 aastat vana.

              Samas kui jälle NBA lainele minna, siis Rooney on natuke nagu LeBron, et võib-olla on tal kopp ees olemas see üks ja ainus, kes peab seda rotiklubi tiitlile vedama (vt eelmine hooaeg) ja tema ümber ei tooda kedagi juurde vaid müüakse ära või loodetakse mingitele kobedatele penskaritele. Nahhui nada siis siin edasi passida, kui süda ütleb, et ManU tipuks jääb League Cup. Muidugi, mina haaraks Leedsi puhul tollest värvipotistki kinni, mida paar liigat madalamal jagatakse, ja kallistaks hirmkõvasti, kuid äkki Rooney ei taha.

              Ja kui ei taha ja arvab, et see klubi on kohe perse kukkumas, siis miks ta peab seal edasi passima? Selles mõttes olen Guardiani jalgpallilaua ja Evertoni näitega nõus. Miks ta siis nii paha on, kui ta tahab edasi liikuda ning on seda väidetavalt juba hooaja algusest tahtnud?

              Lollid fännid. Leeds lasi küll Beckfordi minema ja sooviti veel õnne kah, tubli mees oli. Targad fännid.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ära ela minevikus. Kuigi muidugi, natuke provokatsiooni oli ikka ka, Paul on ju ikka aint 41 aastat vana.

                Samas kui jälle NBA lainele minna, siis Rooney on natuke nagu LeBron, et võib-olla on tal kopp ees olemas see üks ja ainus, kes peab seda rotiklubi tiitlile vedama (vt eelmine hooaeg) ja tema ümber ei tooda kedagi juurde vaid müüakse ära või loodetakse mingitele kobedatele penskaritele. Nahhui nada siis siin edasi passida, kui süda ütleb, et ManU tipuks jääb League Cup. Muidugi, mina haaraks Leedsi puhul tollest värvipotistki kinni, mida paar liigat madalamal jagatakse, ja kallistaks hirmkõvasti, kuid äkki Rooney ei taha.

                Ja kui ei taha ja arvab, et see klubi on kohe perse kukkumas, siis miks ta peab seal edasi passima? Selles mõttes olen Guardiani jalgpallilaua ja Evertoni näitega nõus. Miks ta siis nii paha on, kui ta tahab edasi liikuda ning on seda väidetavalt juba hooaja algusest tahtnud?

                Lollid fännid. Leeds lasi küll Beckfordi minema ja sooviti veel õnne kah, tubli mees oli. Targad fännid.
                Kuigi ma tean et pool su juttu on jälle selline natuke provokatsioon siis ManU puhul on lihtsalt see et nende maailmasuurimadegod fännid ei suuda uskuda et nende parim mängija neile karmi tõe otse näkku on öelnud ja et tulevik ei paista hetkel kõige helgem.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Kuigi ma tean et pool su juttu on jälle selline natuke provokatsioon siis ManU puhul on lihtsalt see et nende maailmasuurimadegod fännid ei suuda uskuda et nende parim mängija neile karmi tõe otse näkku on öelnud ja et tulevik ei paista hetkel kõige helgem.
                  Jah, eelmine hooaeg oli juba täiesti kohutav. Tänavu ollakse liigas ülilähedal relegatsioonitsoonile. Euroopas ollakse juba põhimõtteliselt ühe jalaga Euroopa Liigas, kui sealgi, ja üldsegi mitte midagi ei õnnestu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Leeds lasi küll Beckfordi minema ja sooviti veel õnne kah, tubli mees oli. Targad fännid.
                    No nimetet jorss mängis oma täie mõistuse juures sõlmitud lepingusuhte lõpuni ja läks siis. Siin on natuke teistsugune olukord, kas pole? Kusjuures ma ei kahtle põrmugi, et on võimalik tuua paralleele Ida-Timori U17 tütarlaste veepalliliiga teises divisjonis toimunuga.

                    Kommentaar


                      The best sports coverage from around the world, covering: Football, Cricket, Golf, Rugby, WWE, Boxing, Tennis and much more.


                      Maailmaparandaja Ollie

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kuigi ma tean et pool su juttu on jälle selline natuke provokatsioon siis ManU puhul on lihtsalt see et nende maailmasuurimadegod fännid ei suuda uskuda et nende parim mängija neile karmi tõe otse näkku on öelnud ja et tulevik ei paista hetkel kõige helgem.
                        Ma tõesti usun, et Arsenali fännid tahaksid ka olla nn. "maailmasuurmadegod", aga kahjuks pole ju Arsenal viimasel ajal midagi võitnud.


                        Rooney teema kohta, on mul aga hea meel, et ta läheb. Tema enda huvides loodan, et mitte City-sse, aga kindlasti avaneb sellega Machedal ja Hernandezil hea võimalus ennast tõesta.

                        Kuna Rooney pole see hooaeg korralikult mängima hakkanud, ei tunne temast keegi hetkel puudust ka. Manu hooaja algus on ikka samasugune nagu on see igal hooajal.

                        Kommentaar


                          Fans' animosity towards Wayne Rooney has risen as Manchester United re-enter talks with his adviser


                          While Rooney was pondering the fall-out from several hours of high-level talks at Old Trafford, a 40-strong group of United supporters, many wearing balaclavas and hooded tops, had travelled to his home town of Wilmslow in Cheshire to warn him off any move to Manchester City. Witnesses reported a gathering outside his house, with a banner reading "If you join City you're dead".
                          Lahedad fannid ikka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Jah, eelmine hooaeg oli juba täiesti kohutav. Tänavu ollakse liigas ülilähedal relegatsioonitsoonile. Euroopas ollakse juba põhimõtteliselt ühe jalaga Euroopa Liigas, kui sealgi, ja üldsegi mitte midagi ei õnnestu.
                            Jah, ma ei ole ju midagi öelnud eelmise ja praeguse kohta, ma räägin sellest et 2 aasta pärast ei pruugi olla SAF enam pukis, VDS, Giggs, Scholes, Rio, Neville ja ei tea kes veel pensionil ja Rooney ei taha lihtsalt siduda end oma karjääri parimateks aastateks klubiga mille tuumik ja treener pole kindel. Kui raske on seda mõista? Aga vaadates mingeid tapmisähvardusi ja jumal teab mida siis ... tundub et väga.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Jah, ma ei ole ju midagi öelnud eelmise ja praeguse kohta, ma räägin sellest et 2 aasta pärast ei pruugi olla SAF enam pukis, VDS, Giggs, Scholes, Rio, Neville ja ei tea kes veel pensionil ja Rooney ei taha lihtsalt siduda end oma karjääri parimateks aastateks klubiga mille tuumik ja treener pole kindel. Kui raske on seda mõista? Aga vaadates mingeid tapmisähvardusi ja jumal teab mida siis ... tundub et väga.

                              Kui sa vähegi rohkem teaksid, siis SAF on mitmeid kordi öelnud, et ta ei lähe enne kuhugi, kui võistkond ja rahalised seisud on korras, et uuel peatreeneril oleks hea edasi jätkata ja kindlasti suudavad Smailling, Anderson, Carrick, Fletcher, Fabio, Rafael, Macheda ja hernandez neid asendada.

                              Tapmisähvardused? Tule taevas appi, sa ei jälgi vist ültse premier league-i? Sul vist puudub arusaam, mida tähendab olla tõeline inglise klubi fänn. Nad armastavad jalgpalli rohkem kui oma ükskõik mida, elavad tuliselt oma koduklubile kaasa ja loomulikult on neil õigus olla pahased jne. Muidugi see ei tähenda, et tapmine oleks normaalne, aga ega kõike mida internetis kirjutatakse ei tasu tõsiselt ka võtta.


                              Vahest tuleb aru saada, et kõik ei vaheta oma lemmikklubi tulemuste või muude põhjuste pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Jah, ma ei ole ju midagi öelnud eelmise ja praeguse kohta, ma räägin sellest et 2 aasta pärast ei pruugi olla SAF enam pukis, VDS, Giggs, Scholes, Rio, Neville ja ei tea kes veel pensionil ja Rooney ei taha lihtsalt siduda end oma karjääri parimateks aastateks klubiga mille tuumik ja treener pole kindel. Kui raske on seda mõista? Aga vaadates mingeid tapmisähvardusi ja jumal teab mida siis ... tundub et väga.
                                Järelikult rooney on nõrk, sest ei suuda uut tuumikut eesotsas endaga vedada.. või mis? Ja klubidel on ka tõusud ja mõõnad, seega tuleb mõõnades ka hakkama saada, aga tema selle peale üldse ei mõtle, sest parem vahetada ju klubi, keda see lojaalsus,ausus jnejne kotib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X