320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olin juba üsna lähedal kirjutama oma blogis sellest, kuidas see kära Rooney ümber on ära tüüdanud ja nüüd järsku asi ants. No vahva, mis muud.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      ma olen nii õnnelik, et te olete nii õnnelikud. summ

      et annategi niisama lihtsalt andeks?
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        Wayne Rooney said: “I’m delighted to sign another deal at United. In the last couple of days, I’ve talked to the Manager and the owners and they’ve convinced me this is where I belong. I said on Wednesday the Manager’s a genius and it’s his belief and support that have convinced me to stay."
        peab siinkohal tõdema, et ära hõiska enne õhtut.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          ah minge putsi



          http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6653000


          e: kui kunagi on olnud päris elus mingi ROFL moment...


          ee, wut
          alguses arvasin, et bbc jaoks on esimene aprill käes juba... aga jah, selles olin ma algusest peale kindel, et ära ta ei liigu

          Kommentaar


            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
            Is SAF and Rooney trying to make up this news so the Glazers will let us buy players?
            HELL YES !!!

            Kommentaar




              kui ühe korra juba klubi märki suudled, siis tagasipääsu enam ei ole

              Kommentaar


                well done, Rooney. Rahvas foorumites sai poste juurde, Sina said palka juurde ja ehk ka Glazerid eraldavad rohkem pappi klubile
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Fun times! Nagu esimeses postis ütlesin - ilmselt ei lähe ta kuhugi, aga tore oli ikkagi provotseerida-spekuleerida-irriteerida siin paar päeva

                  Peace ja tagasi oma urgu nüüd kõik!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kõige suurem probleem on nüüd meeskonna sisekliima kordasaamine, pärast seda, kui ta oma tiimikaaslasi praktiliselt "lammasteks" nimetas.

                    Kommentaar




                      Nüüd loodetavasti saab rooney oma mängu ka käima, ning võib-olla, võib sellest hooajast veel asja saada.

                      Kommentaar


                        wayne rooney, sa oled debiilukute laps. riietusruumis paras paar korda pasunasse anda.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Ühesõnaga Raha 1 - Ambitsioon 0?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              ManU-s on kamp naljahambaid (Fergie, Rooney, nende PR vennad). See oleks lühike kokkuvõte.

                              Üks eredalt hea näide ülihalvast PRst. Milleks seda vaja oli? vähemalt näitas mis härradega tegu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                kui ühe korra juba klubi märki suudled, siis tagasipääsu enam ei ole

                                JAH, SUL ON "TÄIEGA" ÕIGUS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X