320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest peaks märk maha jääma. Sul tuleb vaid õige inimese käest küsida.

    Kommentaar


      Seda päeva olen ma oodanud ju mitu aastat. Seda päeva kui see kõikvõimas Manu tambitakse korralikult maa alla. Ha ha ha!

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Sellest peaks märk maha jääma. Sul tuleb vaid õige inimese käest küsida.
        küsisin. märki pole. sellest ka teooriad.

        edit: ok nüüd on. naer.

        Väidetavalt on Kuszczakile öeldud, et ta võib soovi korral jaanuaris lahkuda. Pole ka üllatav, arvestades Fergie hiljutist (enda kohta) päris konkreetset viidet veel ühe väravavahi toomisele. Üsna kurva tooniga viimane akord poolakale sel juhul, detsembrikuist graafikut vaadates vaevalt teda enam kuskil liigas mängu lastakse. Samas igati loogiline, kui uuele hooajale vaadata - keegi (de Gea, Neuer) esikinnas, Lindegaard teine, Amos kolmas.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Parem oleks kui see kuzszszzszzszsack oma nägu manu väravapostide vahel enam ei näitaks, sest eile oli mees ikka tõsiselt kohutav. Väljalöögid auti ja jalaga oli ebakindel as always. Aga õnneks varjas seda natukene ka vastasmeeskonna väravavaht, kes ilmselgelt on pudrunäpp ja peedijalg number 1 Maailmas. Aga kokkuvõttes siis loodetavasti kuzszack jaanuaris maha müüakse ja Lindegaard teiseks väravavahiks tuuakse. Ja ma arvan et juba järgmisel hooajal võib taanlane esiväravavaht olla, kui kõik hästi lääb. Vaevalt et hakatakse suvel ala de Geat, Neuerit, LLorist, Mandandat ja kasvõi härra Greeni() soetama.

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            Seda päeva olen ma oodanud ju mitu aastat. Seda päeva kui see kõikvõimas Manu tambitakse korralikult maa alla. Ha ha ha!
            Just täpselt, MITU AASTAT.
            Meie, ManU fännid saame kord kuus City faile jälgida.
            Edu

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Sellest peaks märk maha jääma. Sul tuleb vaid õige inimese käest küsida.
              Noh, sul ju on siin foorumi kõikvõimsate kunnidega tutvused ja puha. Uuri välja. Äkki julgeb kapist välja ka siis tulla ja põhjendada, miks tolle postitusega nii tegi. Kui selliseid asju juba kustutatakse, siis peaks pool foorumit tsensuuri alla minema
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                Parem oleks kui see kuzszszzszzszsack oma nägu manu väravapostide vahel enam ei näitaks, sest eile oli mees ikka tõsiselt kohutav. Väljalöögid auti ja jalaga oli ebakindel as always. Aga õnneks varjas seda natukene ka vastasmeeskonna väravavaht, kes ilmselgelt on pudrunäpp ja peedijalg number 1 Maailmas. Aga kokkuvõttes siis loodetavasti kuzszack jaanuaris maha müüakse ja Lindegaard teiseks väravavahiks tuuakse. Ja ma arvan et juba järgmisel hooajal võib taanlane esiväravavaht olla, kui kõik hästi lääb. Vaevalt et hakatakse suvel ala de Geat, Neuerit, LLorist, Mandandat ja kasvõi härra Greeni() soetama.
                Robert Green on küll sel hooajal väga häid mänge teinud ning tema tõrje Obertani löögile reageerides on vast üks sügishooaja paremaid tõrjeid. Pani rasketes tingimustes ühe puujalalöögi kellelegi vastu selga küll, kuid olukorrajärgselt tegi world class taklamise. Aga jah, tegemist on pudrunäpu ja puujalaga, palju sa west hami üldse sel hooajal jälginud oled, et siin paugutad nende siltidega?
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Arvasin kohe, et mõni mees tuleb niikuinii vaidlema. See selleks, aga.. Green teeb tõrjeid ilusaid ja häid, päris palju pendlaid on ära võtnud, aga no kahjuks kõik see ei tule nii hästi välja temas, sest selle kõrvale paneb ta nii palju praaki, võta kasvõi Inglismaa-USA, ja eilne mäng kah. Tegi mitmeid tõrjeid, aga mõni väljalöök läks jälle auti ja täiesti rahulikul momendil üritas pikka ette lüüa, aga lõi hoopis vastu Macheda selga, no tule taevas appi, mina oleks selle palli paremini löönud.. Parandas oma vea küll, aga sellegipoolest suhteliselt kahtlase väärtusega väravavaht. Mõnesmõttes sarnanebki kuzszackile- tõrjed on vahel imelised, aga stabiilsust ja jalaga mängimises kindlust pole. Vaidled vastu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                    Arvasin kohe, et mõni mees tuleb niikuinii vaidlema. See selleks, aga.. Green teeb tõrjeid ilusaid ja häid, päris palju pendlaid on ära võtnud, aga no kahjuks kõik see ei tule nii hästi välja temas, sest selle kõrvale paneb ta nii palju praaki, võta kasvõi Inglismaa-USA, ja eilne mäng kah. Tegi mitmeid tõrjeid, aga mõni väljalöök läks jälle auti ja täiesti rahulikul momendil üritas pikka ette lüüa, aga lõi hoopis vastu Macheda selga, no tule taevas appi, mina oleks selle palli paremini löönud.. Parandas oma vea küll, aga sellegipoolest suhteliselt kahtlase väärtusega väravavaht. Mõnesmõttes sarnanebki kuzszackile- tõrjed on vahel imelised, aga stabiilsust ja jalaga mängimises kindlust pole. Vaidled vastu?
                    no see, mida sa nüüd kirjeldad, on juba igati tõene pilt. samas kui "pudrunäpp ja peedijalg nr 1 maailmas"... ja sellele ka rixxer reageeris.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tegelikult mina arvan et eile sai kõikvõimas Manchester United FC, võimisiganes, päris kõva paki West Ham United-i käest. Seega teen ettepaneku ühe ööpäevaliseks leinaseisakuks. See tähendab et oleks viisakas 24H mitte ühtegi postitust antud teemasse teha. Ei ole vaja vabandada(fiti, vincent), ei ole vaja mõnitada (chelsea fännid). Praegu on klubis toimumas väga suured muutused. Klubi mis on nii kaua illusioonides elanud on tulemas tagasi maapeale. See tähendab et kõik kes kudiagigi antud klubiga seotud on, kannatavad äärmiselt tugevate võõrutusnähtude alla ja on ettearvamatud. Olge humanistid!
                      päikest
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ei näinud eilset mängu, aga kas keegi selgitaks, et mis kurat toimus?
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                          Ei näinud eilset mängu, aga kas keegi selgitaks, et mis kurat toimus?
                          Lihtne - Manchester United manager Sir Alex Ferguson admitted he could not explain his side's defending after they slumped to a 4-0 League Cup defeat by West Ham.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petsman Vaata postitust
                            Lihtne
                            Avalik-õiguslik ringhääling küll jätkab sealt ning tsiteerib teist, et see va vastaste lugemata jäänud värava tähistamine küttis raiped üles ja nii ta läks. Mis asetub minu isiklikus kõigi aegade selgituste edetabelis ikka selgelt esimesse poolde.

                            Kommentaar


                              Loodetavasti teil see päev meelest ei ole ära läinud. http://www.youtube.com/watch?v=OPU30sYpMtk
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar


                                eks see vist olegi mingisugune suurklubi staatuse märk, et kui ulukite kooseisu poolt tehtud ülisita mänguga keskmisest kotikumalt meeskonnalt 3nda järgulises karikasarjas mehemoodi välja võetakse, tulevad igasugused mehikesed lõugama kui sitt sats see tegelikult ikkagi on.

                                noorematele ja rohkem/kergemini erutuvatele manu fännidele soovitaks sellistesse kommentaaridesse lihtsalt rahulikult suhtuda. kui sügavalt sisse-välja hingamisest abi ei ole, siis antud hetkel mõjub suhteliselt asjaliku rahustina näiteks premmeri tabelile pilgu peale viskamine.

                                jõuluaeg, oh jõuluaeg
                                johnny evans, käi v?ttu.
                                tegelt.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X