Lehekülg 876, kokku 1978 EsimeneEsimene ... 37677682686687287387487587687787887988088692697613761876 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 17 501 kuni 17 520, kokku 39544
    vanemmoderaator Kasutaja aron8888 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Anna andeks, aga mina ei näe küll, et ManU teema upuks Fletcheri teemalistest postitustest. Tegu on päris tõsise probleemiga ja mul on tunne, et kohalikele fännidele pole see veel kohale jõudnud (va Vince/Fitti). Väga lamp on kustutada üks teemakohane postitus kõigi teiste sadade ebaoluliste hulgast.

(PS! Mina ei tea rohkem kedagi, kes sellesse haigusesse [hiljuti] surnud on tuntud inimestest).
    SW-l lihtsalt viskas kops üle maksa kui nägi, et rokkstaar on sellesse surnud. Tahtis, et tegu oleks olnud mõne rõveda popmuusikaiidoliga.
    Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mulle tundub, et diagnoose panna või haiguslugusid võrrelda ja väljavaateid prognoosida enamasti jalgpallilehtedelt kogutud info põhjal pole ülemäära mõistlik ega eetiline. Samas ei kahtle ma selles, et mõistlikkuse ja eetika piirid on erinevatel inimestel erinevas kohas.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Mulle tundub, et diagnoose panna või haiguslugusid võrrelda ja väljavaateid prognoosida enamasti jalgpalliehtedelt kogutud info põhjal pole ülemäära mõistlik ega eetiline. Samas ei kahtle ma selles, et mõistlikkuse ja eetika piirid on erinevatel inimestel erinevas kohas.
    ohjaa, siin foorumis on ju eetikal eriti kõrge koht.

vabandan offtopicu pärast, mina lõpetan.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

no ilmselt kustutatakse ka minu postitus, aga pidasin siiski oluliseks ühte asja täpsustada. Tofoa mainitud rokkar Mark Reale suri Crohni tõvesse, mis on tegelikult üpris erinev kui Fletcheri "ulcerative colitis". Crohni tõbi on oluliselt raskem ja kui õigel ajal ei avastata, siis polegi suurt midagi teha. Fletcheri haigus on tegelikult natuke leebem ning suur osa inimesi taastub sellest ravimite abil päris kiiresti. tegemist on aga kroonilise haigusega ja välja seda ravida polegi lõplikult võimalik (vaid kontrolli all hoida). kuna haigus koormab keha, tekitab kaalukaotust jne, siis on tippsportlase puhul sellest taastumine oluliselt raskem, sest peavad nemad ju kannatama oluliselt raskemaid koormusi ja pinget võrreldes tavainimesega. tuleb kannatust varuda ja aega anda Fletcherile.

ja eelnevat juttu võib uskuda, sest olen isegi sarnase asja äbi elanud nagu Fletcher hetkel.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

(PS! Mina ei tea rohkem kedagi, kes sellesse haigusesse [hiljuti] surnud on tuntud inimestest).
    mis ehk võiks vihjata, et tegemist on suhteliselt erandjuhtumiga, ei..?

ja alustagem kasvõi sellest, et Fletcherit vaevab haavandiline koliit, samas kui kidraonul oli Crohni tõbi. need ei ole päris üks ja sama, seega ma päris ei läheks veel fletchile kirikusse küünalt panema.

usutavasti on enamik siin ikka aru saanud, et tegemist on väga tõsise haigusega, aga mis sellest ikka pikalt arutada - kui juhtub ime ja tuleb kunagi tagasi, siis tuleb. kui ei, siis ei.

aga kui tuli jutuks, siis olgu öeldud, et värskema info põhjal kiusas see tõbi teda juba nii ammu kui oma kolm-neli aastat tagasi. kui mõelda, mismoodi fletcherson sel ajal mängida lammutas, siis kurat võtaks, müts maani maha.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Olen minagi kuulnud seda, et meest vaevab hoopis "ulcerative colitis", kuid teiste allikate kohaselt on tal hoopis Crohni tõbi.

"I think the symptoms of Crohn's and colitis can be similar"

Otherwise, kõike paremat Darrenile, ootan minagi teda platsile tagasi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    aga kui tuli jutuks, siis olgu öeldud, et värskema info põhjal kiusas see tõbi teda juba nii ammu kui oma kolm-neli aastat tagasi. kui mõelda, mismoodi fletcherson sel ajal mängida lammutas, siis kurat võtaks, müts maani maha.
    see on natuke paha, et kohe esimeste sümptomite ilmnedes mees pausi ei teinud ja asja korralikult kontrolli alla ei saanud. teisest küljest on aga mõistetav, et parimates aastates jalgpallur iga asja pärast kohe aega maha ei võtta. selles suhtes tõepoolst müts maha, et mees suutis veel tipptasemel mängida, sest minu isiklikult pigistas see haigus nt küll energiast nii tühjaks, et terve elu trenni teinud inimesena, tundus lõpuks nagu poleks varem lillegi liigutanud.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Olen minagi kuulnud seda, et meest vaevab hoopis "ulcerative colitis", kuid teiste allikate kohaselt on tal hoopis Crohni tõbi.

"I think the symptoms of Crohn's and colitis can be similar"

Otherwise, kõike paremat Darrenile, ootan minagi teda platsile tagasi.
    sümptomid on tõepoolest sarnased, kuid "ulcerative colitis" oleks siiski kordades parem variant kui Crohni tõbi. kui sellises olukorras "paremast" üldse saab rääkida.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Evra kapteniks määramine on lihtsalt õli tulle viskamine. Vilekoor jms saab olema maximaalne, pohhui!
    Proven Kings of Europe!

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Evra kapteniks määramine on lihtsalt õli tulle viskamine. Vilekoor jms saab olema maximaalne, pohhui!
    Ma ei saa küll aru, mis õlist sa siin räägid. Evra on juba pikemat aega olnud stand-in või lausa viitsekapten. Ammu enne negrito-gate'i. Kuniks Vida väljas, igati loogiline, et tema hooaja lõpuni kapteniks määrati.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja idikas avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Kes Unitedi viimased mängud kapten olnd on? Ning õli tulle valamisest rääkis ta muidugi selles mõttes, et just enne Liverpooli mängu see teemaks võeti.

Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Kes Unitedi viimased mängud kapten olnd on? Ning õli tulle valamisest rääkis ta muidugi selles mõttes, et just enne Liverpooli mängu see teemaks võeti.
    Võeti?? Umbisikulises teguviisis? Minu meelest võttis üks KKK liige ülal selle ise praegu teemaks.

rookie Kasutaja homeworld avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Ära hala

Eesti koondislane Kasutaja idikas avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Võeti?? Umbisikulises teguviisis? Minu meelest võttis üks KKK liige ülal selle ise praegu teemaks.
    http://sport.postimees.ee/717570/ras...sta-kaptenina/

Ma arvan, et Eesti meedia ei kajasta enne igat Unitedi mängu kaptenivalimist. Aga kes on viimastes mängudes olnud kapten siiski?

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

http://sport.postimees.ee/717570/ras...sta-kaptenina/

Ma arvan, et Eesti meedia ei kajasta enne igat Unitedi mängu kaptenivalimist. Aga kes on viimastes mängudes olnud kapten siiski?

Vaatasid ka seda, kes uudise teinud on ?
    Luges foorumit ja tegi siis kohe uudise. Tubli, kiidan, loodetavasti ka Pahv kiidab
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Aga kes on viimastes mängudes olnud kapten siiski?
    beatrice
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Ustav jooksusõber Kasutaja jaamu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Homme vilistab Mark Halsey, Atkinson on haige.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    beatrice
    Kvaliteet huumor!!!
    varupallivarupumpaja

Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tundub, et üks kasutu poiss saadetakse Saksamaale mõtteid koguma.
    Ja siin pole vist veel mainimist leidnud, et vahepeal parseldati ka Danny Drinkwater Leicesterile maha.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sir Alex Ferguson claims Liverpool remain Manchester United's most fierce rivals
    Proven Kings of Europe!

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud