320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    eks see vist olegi mingisugune suurklubi staatuse märk, et kui ulukite kooseisu poolt tehtud ülisita mänguga keskmisest kotikumalt meeskonnalt 3nda järgulises karikasarjas mehemoodi välja võetakse, tulevad igasugused mehikesed lõugama kui sitt sats see tegelikult ikkagi on.

    noorematele ja rohkem/kergemini erutuvatele manu fännidele soovitaks sellistesse kommentaaridesse lihtsalt rahulikult suhtuda. kui sügavalt sisse-välja hingamisest abi ei ole, siis antud hetkel mõjub suhteliselt asjaliku rahustina näiteks premmeri tabelile pilgu peale viskamine.
    Vat see on alles üks tõsiselt nõdramõistuslik lähenemine sellise suurklubi fännilt nagu Manchester seda olla tahab... karika võistlusest välja kukkumisele sellise idioootse ilaga vastata. Manu puhul me ei tohiks rääkida Viljandi Tulevikust, et kui põhimehi platsil pole, siis pähesaamine on loomulik asi. manchester Unitedi sugusel hiidklubil peaks olema väga tugev noortearmee ja verejanulised ja ennast tõestada tahtvad reservmehed. Sellist vabandust nagu "põhimehed polnud platsil" ei saa Manu endale lihtsalt lubada. Ja ammugi veel 4-0 kotte lakkuda... Jumal olgu sulle armuline
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      taun, ma ei õigustagi ulukite pähe saamist. nad mängisid kordades sitemini kui isegi nemad võiks endale lubada.
      millest ma rääkisin, oli see, et alati kui manu kolme või rohkema väravaga pähe saab - tõsi, mitte just igapäevane asi - tulevad mingid sinusugused trollid ja kukuvad lalisema.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        seda on viimase 2 aasta jooksul paar korda juhtunud ja sa tuled selliste võimsate avaldustega, nagu alati...

        Kommentaar


          alati? võib-olla tõesti.
          samas ei lase ma enda lemmarklubi suunal mingite tohmakate poolt loobitavat suva sitta niisama enda filtrist läbi. heiterid, raisk.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96
            AS Romast ebasümpaatsemat jalgpalliklubi ma maailmas ei tea. Meeskond, kus mängivad ainult habetunud maltsad, ei saa ega tohiks olla kellegi lemmikklubi. Ma loodan, et Totti tuleb Citysse, jääte oma nii nimetatud jumalast ka ilma. Citys aga ta mängu ei saakski, vaid talle märgistatakse koera uriiniga eraldi iste tribüünil, kus ta saab siis City ilusat mängu vaadata.
            unustasid välja logida ?

            Kommentaar


              kindel? seljuhul väga hea, muidu oleks neegrite umbkaitsest ehk kasugi.
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Hispaaniasse ka siis külmalaine jõudnud

                Barclays Premier League 2010-2011

                17:30 GMT, December 4, 2010

                Bloomfield Road, Spain

                ESPN soccernet
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  unustasid välja logida ?
                  Ei unustanud mu kõrgeauline härra. Ma olen pidevalt sisselogitud. Mul on see asi nii, et ma jätsin oma parooli meelde sinna parooli kohta ja siis ma olen kogu aeg sisse logitud. Tead küll seda kohta. Pidevalt sisse logitud olla on hea ka sellesmõttes, et siis ma saan kohe midagi postitada, kui ma näen selleks tungivat vajadust. Ma ise olen nüüd rohkem paar viimast päeva lund väljas lükanud ja pole saanud arvutis olla nii palju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    Ei unustanud mu kõrgeauline härra. Ma olen pidevalt sisselogitud. Mul on see asi nii, et ma jätsin oma parooli meelde sinna parooli kohta ja siis ma olen kogu aeg sisse logitud. Tead küll seda kohta. Pidevalt sisse logitud olla on hea ka sellesmõttes, et siis ma saan kohe midagi postitada, kui ma näen selleks tungivat vajadust. Ma ise olen nüüd rohkem paar viimast päeva lund väljas lükanud ja pole saanud arvutis olla nii palju.
                    ahah, väga huvitav, a mis homme teed?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                      ahah, väga huvitav, a mis homme teed?
                      ta lõkkab Blackboolis vähe lund,et järgmine mäng oleks seal toimumas

                      Kommentaar


                        Blackpoolis oli ju rohkem probleem külma ilmaga, mitte lumeuputusega?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Blackpoolis oli ju rohkem probleem külma ilmaga, mitte lumeuputusega?
                          staadionil pole soojendust ja statat ei saadud korda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                            staadionil pole soojendust ja statat ei saadud korda.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                              staadionil pole soojendust ja statat ei saadud korda.
                              kindel, et pole? Ma mäletan, et eile Petersoo VSB's väitis, et oli küll, aga sellest ei piisanud vms..
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                ei ole seal midagi, üritati pealtpoolt soojendada puhurite ja erinevate vahenditega, aga ööga külmus ikkagi kohati ära.

                                ja kas võiks nüüd ühtlasi joone alla tõmmata sellele jutule.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X