320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellegil sama jama, et kodukale sisse ei saa? Selline jama:
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Yep, lõi sama asja ette!
      #Manchester United
      #Juventus

      Kommentaar


        mul toimib küll ideaalselt

        Kommentaar


          The official website of Manchester United Football Club, with team news, live match updates, player profiles, merchandise, ticket information and more.

          selline aadress, toimib küll

          Kommentaar


            Ferguson: Welbeck will return
            Igati positiivne, vaadates seda kuidas poiss viimasel ajal mängib
            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              Wikileaksi andmeil läks mööda hea võimalus Glazeritest lahti saada...

              Junta leader Than Shwe thought about spending $1bn on football club despite country being devastated by cyclone Nargis
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                Wikileaksi andmeil läks mööda hea võimalus Glazeritest lahti saada...

                http://www.guardian.co.uk/world/2010...nited-takeover
                Väga väärt omanik tõepoolest.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas NOT Vaata postitust
                  Ferguson: Welbeck will return
                  Igati positiivne, vaadates seda kuidas poiss viimasel ajal mängib
                  jään endiselt seisukohale, et d-wel ei ole manu kaliibriga mees, vähemalt mitte algkooseisu materjal. a mingi 8milku eest safci lükata oleks suht okei. põhjus lihtne - ei tahaks näha iseenesest potentsiaalikat kutti old traffordi pingil ajaga kokku kuivamas.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Täitsa ilma norimata, miks sa siiski seda arvad? Tunnistan ausalt, et olin veel aastakese eest ise ka pigem sama meelt, aga poiss on hooajaga ikka väga ilusa arenguhüppe teinud. Kusjuures ta on napilt 20 ja see on praegu ta esimene täishooaeg. Füüsis on kõvasti paranenud, kiirust on, tehnika areneb järjest. Lisaks on ta üpris mitmekülgne, saab ka äärel hakkama, 4-5-1 ja 4-3-3 vahel vahetamine ei ole mankule väga võõras ka nagu. Töötab hästi ja isuga, mängu loeb oma suhtelise kogenematuse kohta ikka väga korralikult - need viimased asjad imponeerivadki vast kõige enam. Ma isiklikut tahaks väga näha, et ta saab vähemalt ühe hooaja jagu proovida. Jättes need igasugused Owenid ja Mamed kõrvale - praegu on realistlikult võttes ees Rooney, Hernandez, Berba. Ja viimasel kukub kohe kolmkümmend. Ei näe küll väga seda ohtu, et Danny jääks tagasi tulles pingile kopitama. Sest mis muidu - lükkame 8 milli eest maha ja... siis ostame paari aasta pärast 14-16 milli eest mõne järjekordse portugali ime või noore inglise "supertalendi"? Kui muidugi üldse veel on, mille eest osta.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      minu jaoks ei ole ta liha ega kala. ma muidugi pole väga safci mänge jälginud, seega pärineb kuvand valdavalt iganenud hooaegadest ja võib omada teatavat ülekohtususe oreooli.
                      peab poisile hooaja lõpuni aega andma, aga mingi paranoiku minu omistab talle diegoforlani geeni, et särab mujal aga mitte manus. selline pedede põhjus/kartus mul ongi.

                      see vanusevärk, raisk. poiss sai täpselt 2nädalat tagasi 20, mõtlesin, et on törts vanem. nii et järgmine hooaeg manus - tee või murra!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Chicharito räägib Unitedi sisekliimast.




                        E: Sir Alex Ferguson says he is concerned about the career of Manchester United midfielder Owen Hargreaves.

                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Jälle teie mängu täna vaatama ...
                          Loodan, et siis vähemalt näitate ilusat jalkat
                          U-21 on minu elu mõte!

                          Kommentaar


                            Vaadanud mõningaid viimaseid Sunderlandi mänge/kokkuvõtteid, siis pean tunnistama, et Welbecki füüsiline areng on siiski olnud aasta jooksul märkimisväärne. Oma pikkuse kohta paistis ta eelmisel hooajal, niipalju kui teda näha sai, väga alakaaluline, palli küljest sai teda eemale lükata ühe sõrmega. Nüüd on ikka omajagu lihast peale kasvanud. Ilmselt ka tehniliselt on võtnud pikki samme, sest lugesin siin huvi pärast vanu arvamusi ja kolm aastat tagasi, kui ta akadeemiast orbiidile ilmus, peeti üldiselt veel nii Brandyt kui Campbelli temast selgelt talendikamaks.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Amos

                              Rafael
                              Ferdinand
                              Vidic
                              Fabio

                              Nani
                              Carrick
                              Anderson
                              Park

                              Rooney
                              Berbatov

                              Pingil: PIG, Giggs, Smalling, Hernandez, Fletcher, Obertan, Kiko

                              PIG ilmselt lahkub jaanuaris, kui juba Amost eelistatakse
                              150th game in a row SAF has failed to name unchanged team. #mufc
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                pole just nii läbinisti soliidne punt, nagu võinuks loota, aga ei hullu. see puhaste linade rekord ilmselt jalutab muidugi kahjuks minema.

                                Amos
                                Rafael - Vidic - Ferdinand - Fabio
                                Nani - Carrick - Anderson - Park
                                Rooney - Berbatov


                                pink: Kuszczak, Smalling, Fletcher, Macheda, Obertan, Hernandez, Giggs.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X