320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal olid Rafael ja Fabio viimati mõlemad algkoosseisus ?

    Kommentaar


      Eelmisel hooajal liigakarikas Barnsley vastu.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar




        Kas Jimmy Jump, kes Moule tahab punast mütsi pähe tõmmata, harjutab enne Fergie peal???
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Tundub, et nätsunärija hoolealused saavad küll peksa täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
            Tundub, et nätsunärija hoolealused saavad küll peksa täna.
            või siis ka mitte..
            alagrupi võit kotis, ja hea meel andersoni värava üle, võimalusi oli ikka si*aks aga realiseerimine andis soovida, muidu päris korralik partii, amos oli jalaga väga ebakindel, aga tõrjed olid päris head, headööd.

            Kommentaar


              1. koht jeje, see valencia kollkiiper on päris asine kutt
              slimm.ee

              Kommentaar


                pole vahepeal vägapalju just vaadata saanud, ja nüüd paistis, et mäng on muutunud küll ilusamaks. täitsa 5. suudaks siis nani sihiku paika veel saada, oleks kõik tore. berba oli täitsa tema ise. kui see vend kunagi oma väikestest vigadest lahti saab, kui saab, ootan. änderson oli täitsa vinks-vonks ka. midagi paha justkui polegi öelda, kui michaeli väiksed lollused välja jätta. ja Ben ka täitsa andekas, kogemusega saab temast veel paljugi. ja rooney tegi vahepeal natuke ja vahepeal veel (y). siiski, vastaste väravavalvur oli täna parim.

                Kommentaar


                  täitsa kellad noh. ma saan aru kui valencia meeste jaoks on -3 kraadi ebameeldiv ja tuleb palju ludistamist, aga mille kuradi taha need esimese pooltunni peeti keeratud manu šansid peita, ma ei tea. kohe kui berba või ando (enda parimal võimalusel) kasti jõudis, võttis jala võbelema ja pandi mingi täielik juustukera teele. amatöörid, raisk, eriti härra ViisVäravat, arvestamata isegi noore valencia vvahi väga retsi tootlikusega tööpäeva. väga temalik hetk oli ka siis, kui sulust välja jooksmise asemel käsi laiutas, et ärge mulle söötke.

                  maikel kärrik, johhaidii, nagu eile sündinud. kogu mäng praaki söötu.
                  amos; olgugi, et tegemist on väravavahiga, kes võib JALGpallis teatavasti ka KÄEGA mängida, on jalgade töö sama tähtis, nii et selle eest homme enne trenni 15minutit põlvli hernestel ja ma ei räägi meie mehhiko import-hernest. ma ei mõista kuidas saab igapäevaselt palli lööv - ma loodan, et väravavahtide treener laseb neil ikka lüüa ka! arvestades tõsiasja, et kuzszszsakil on sama jama, siis ega ei tea, äkki käivad poisid sel ajal hoopis nurga taga kiko ja berbaga õlle joomas ja suitsu tegemas - noormees selliseid juurikaid panna. a võib-olla on ta ainult tõrjetrenni teinud, sest need olid tal päris okeid, kuigi ega jänest kotist polnud välja tõmmata tarvis.
                  nanit ma ei viitsi kommenteerida, sest ta on kalkun.
                  fabiost oli aru saada, et vähe praktiseerinud. muidu potentsiaali sama palju kui vennal. (hahaa, no shit, nad on ju kaksikud.) rafael oli okeiku.

                  roo ja n-man olidki kaks, kes enda rolli ilusti välja mängisid. ando ja je-sus olid ka tublid, aga neile ma siiski pai ei teeks, sest variante veel korralikum mäng teha oli küll ja veel.

                  igatahes kärrikule vanat head butsa-treatmenti ja küll see teisedki verest välja lööb, et järgmine kord sellist puterdamist poleks. hernandezi oleks võind ka tegelt platsile lasta. ja eks tegelikult näidati valdavalt väga korralikku mängu. väikse plastiline kirurgia finišeeringute aadressil ja ongi nagu päris.
                  järgmises voorus tuleb vastaseks raudselt inter. (edit. voi paskanen, mai vaadanudki, et nad perwerderilt niimoodi välja võtsid, nice.)

                  good fight, good night.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Vastaste väravavaht vastaste väravavahiks.Berbatov oleks pidanud ühe kindlasti ära lööma, kui mitte kaks.Rooney oli hea.Väravat küll ei tulnud, kuid üldine panus meeskonda oli väga tasemel.
                    Aga muidu liitun Murdockiga, et esimese pooltunni vajakajäämised tuleks ära parandada.Valencia pakkus kandikul ,aga ise ei võtnud.
                    Ja mis sellesse nullidemängu puutub,siis oleks täiesti võimalik olnud.Tegelt.
                    No ja nagu mul tavaks on saanud,siis kiidaks ka Andersoni, tubli mäng teiselt.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      imelik mäng sihukene. ehkki ühelt poolt onu murdocki kriitika on suuremalt jaolt igati asjakohane (kuigi ando osas jään ka mina raudselt eriarvamusele, see kakuke on päris kenasti veerema hakanud - kui vaid hoog nüüd 90 min kaupa kestaks, oleks kohe päris ponks. ja pentatovi peksaks ka natuke väiksema nuiaga, aga noh maitse asi.) teisalt aga tahaks kokkuvõttes ikkagi pigem hea kui kurja sõna öelda. tõsiselt kurb meel oli vaid selle üle, et mulle isiklikult tundub noor poiss väravas jätkuvalt puhas kolmanda numbri materjal, ja Smalling keeras ka kolepalju elementaarkärna selle lühikese ajaga. kuid üldjoontes täitsa hakkaks nagu klappima juba ja väga õigel ajal pealegi. aga see muidugi tuleb nüüd järgmises kahes liigavoorus korralikult ära ka realiseerida, hetkesituatsioon on selleks võrdlemisi ideaalne ju.

                      noh ja öiroopast veel, et võimalikke kaheksandikfinaali vastaseid vaadates tabab muidugi masendavalt sügav haigutus. ehk siis intermilanromabööh, Kopenhaagen, Lyon, Marseille ja eeldatavasti Šahtjorr. põnevuse mõttes kõlbavad siit vaid kaevurid või see teine konnade bande, ülejäänu on ju kõik 'been there, beaten that'.

                      aa, ja cyhton saab aastaauhindade jagamisel vähemalt ühe priisi küll kenasti endale. auhinnaks on soni ja mantel. ning ma ei räägi vaid viimasest postitusest, vaid tervest foorumikarjäärist. hea töö.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kopenhaagen oleks hea vastane, saaks isegi vaatama minna .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          ja eeldatavasti Šahtjorr. põnevuse mõttes kõlbavad siit vaid kaevurid või see teine konnade bande, ülejäänu on ju kõik 'been there, beaten that'.
                          Mismõttesnagu? Neil piisab täna kodus Braga vastu viigist, et alagrupp kinni panna.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Mismõttesnagu? Neil piisab täna kodus Braga vastu viigist, et alagrupp kinni panna.
                            tõsi, seega veel hullem. siit rattast on ilmselgelt mingi riomma jälle kukkumas.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              4-ndal detsembril ärajäänud mäng Blackpooliga toimuvat 25 jaanuaril.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                "We're quite confident that everyone will be fit for Monday," the boss told reporters on Friday morning at Carrington. "Rio should be OK. Paul Scholes started full training on Thursday, which is good news, and hopefully we'll have him for Monday. Patrice Evra will be fit.

                                "Wes Brown and Jonny Evans have had a bit of this flu virus which has been going around, but they both started training on Thursday.

                                "It's good to have everyone available for such a massive game."
                                täitsa tore, 3.p oleks ilus

                                In my opinion, Arsenal is just an Academy… In 10 years, nobody will remember of them. | The Busby Way
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X