320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    Hmm ja kuna keegi pole seda veel öelnud, siis pühendused Reinule, top of the league bitches!
    Munn oled!
    Tibusid loetakse kevadel, aga eile võitis parem meeskond.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Munn oled!
      Tibusid loetakse kevadel, aga eile võitis parem meeskond.
      Kevade teema on Arsenali puhul siis 6 (karikavaba hooaega)?

      Kommentaar


        Algselt postitas ergo2482 Vaata postitust
        Kevade teema on Arsenali puhul siis 6 (karikavaba hooaega)?
        Sa oled ka munn!
        Tore on tõdeda, et Mänku vendadele on ainukesed asjad mis maksavad karikad! Küll need karikad ka tulema hakkavad, ärge kusege.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Päris lahe mäng oli teil eile. Rooney suutis isegi palli omaks võtta ja veidi ennast liigutada, ammu pole nähtud. Ning see Rafael tundus lahe tüüp ja mängis ka päris hästi. Arsel küll palju tundmatuid nägusid - eriti need keskkaitsjad ja väravavaht eks ole. Ajaviiteks sai lõpupoole soovitud viiki, aga ei antud selleks erilist võimalust. Teenitud võit.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Tore on tõdeda, et Mänku vendadele on ainukesed asjad mis maksavad karikad!
            Mis sa oled esteet või, et karikad ei loe?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mis sa oled esteet või, et karikad ei loe?

              Veel üks munn ilmus välja !
              No see aasta äkki õnnestub üks ikka ära võita. Juhul muidugi kui West Hamile sugusele meeskonnale 4-0 ei kaotata.
              Te olete kõik trollid, esteetilised trollid! Ma ei toida teid enam!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Rein, kas tööpäev läks nihu või?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  kus see aastaauhindade teema juba on?

                  üks asi oli eile küll imelik: ei tea, mis suuremat mõtet täidab kesine kasti tsenderdamine, kui sihtmärkideks on ebavormis roo, park, ando ja äärmisel juhul ka evra. või oligi plaanis, et kaitsjad löövad palli minema ja carrick/flech tuleb vajutama? kui nii, siis ega nad ei vajutanud ka ju kordagi. või oli tsenderdamine lihtsalt alternatiiv, mida hakati kasutama nähes, et kalkun ei saa kasti tungimise JA normaalse söödu andmisega hakkama? nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid või et ise küsin-ise vastan?! misiganes.

                  ses suhtes on vince'l muidugi õigus, et mänguilu väga palju polnud, küll oli tempo meeldiv, aga nii need arse**'i ja fergie omavahelised müttamised välja kukuvad: keskvälja ludistamine lootuses, et edu seal tekitiab mingeidki olukordi. vaadates, mis faasis hooaeg ja liigatabel on, siis pigem 3punkti sellise mänguga kui ründava free-flowing mängust mingi 2-2 viik või suisa kaotus.
                  loomulikult on alati lootus, et (konkreetsed) vastased mängitakse täiesti üle ja tehakse paari aasta tagust meistriteliiga skoori, aga seekord kõlbab (vähemalt mulle) ka see nuum-varblane maru ilusasti.

                  oleksite vooru panustades - usun, et kui valencia jalul oleks, poleks 4-4-2 mängimine väga probleem, sest tema ja kalküüni tagasitöötamise rate ja tootlikus on ikka maa ja taevas.

                  kui juba kirjutamiseks läks, siis palun vähemalt enda nimel andestust, kuna olen pattu teinud oodates lemmarsatsilt häid tulemusi. palun vabandust ka eelmainitud esitlustega kaasnevast ohust võita karikaid.

                  aa. ja mom oli eos evra. mees oli nii täkk, et ma ei viitsi isegi põhjendada.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Härra Murdock, öelge nüüd ausalt, kas teil on mingi isiklik vimm Nani vastu? Sest teie postitusi jälgides jääb ta teile ikka pidevalt ette, või ma eksin?
                    #Manchester United
                    #Juventus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2pac Vaata postitust
                      Härra Murdock, öelge nüüd ausalt, kas teil on mingi isiklik vimm Nani vastu? Sest teie postitusi jälgides jääb ta teile ikka pidevalt ette, või ma eksin?
                      võid mind vabalt sinatada, aga on küll, jah.
                      ma nimelt usun, et kui ta ennast kokku võtaks ja enam nii väga ei tahaks endast ilusama rahvuskoondise- ja endise klubikaaslasega sarnaneda, võiks ta parem mängija olla (praegusest iseendast siis). kutis potetnsiaali on, ja vaadates numbreid, millele mu tähelepanu korduvalt ka juhitud on, siis tegelt on mees väga korralike mänge teinud.
                      ühelt poolt on sitt tema väänlemisi ja sellega kaasnevat paska vaadata, teisalt üritab ta krissu varjust kogu aeg üle hüpata (eilnegi on hea näide), aga maandub sinna, kuhu ka enamus tema karistuslööke - müüri. seetõttu on näiteks valencia mulle väga sümpaatne mees - lihtne ja konkreetne.

                      kokkuvõtteks: tahaks poisile släppi anda ja öelda, et ära proovi olla nagu cr ja ole nani, nahhui.

                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Sir Alex Ferguson has revealed today that Ji-Sung Park, who has scored 4 in his last 6 league games, will play his last game for a few weeks on Boxin Day. The battling midfielder will be representing Korea in the Asian Cup in Qatar in January.

                        “Ji is in fantastic form,” said Ferguson. “Unfortunately we are going to lose him for seven matches after December 26. It is disappointing.”

                        With Antonio Valencia missing until February, this is a massive blow, leaving United with just Nani, Ryan Giggs, Gabriel Obertan and Bebe on the wings.
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          võid mind vabalt sinatada, aga on küll, jah.
                          ma nimelt usun, et kui ta ennast kokku võtaks ja enam nii väga ei tahaks endast ilusama rahvuskoondise- ja endise klubikaaslasega sarnaneda, võiks ta parem mängija olla (praegusest iseendast siis). kutis potetnsiaali on, ja vaadates numbreid, millele mu tähelepanu korduvalt ka juhitud on, siis tegelt on mees väga korralike mänge teinud.
                          ühelt poolt on sitt tema väänlemisi ja sellega kaasnevat paska vaadata, teisalt üritab ta krissu varjust kogu aeg üle hüpata (eilnegi on hea näide), aga maandub sinna, kuhu ka enamus tema karistuslööke - müüri. seetõttu on näiteks valencia mulle väga sümpaatne mees - lihtne ja konkreetne.

                          kokkuvõtteks: tahaks poisile släppi anda ja öelda, et ära proovi olla nagu cr ja ole nani, nahhui.

                          Tänud, et põhjendasid oma kriitikat Nani suunas ja tuleb tõdeda, et tuleb enamasti nõus olla, tõesti vahel seda näitemängu platsil on liiast. Potensiaali on tohutult, kuid nagu sa mainisid, ärgu proovigu olla CR vaid olgu Nani, true that, ta saavutaks sellega poole enam. Aga samas mõistan ka sinu kriitikat, mis on vahel täiesti õigustatud, lihtsalt vaatasin, et seda kriitikat koguneb juba päris palju, mispärast otsustasin ka küsida. Ma siiralt loodan, et ta oma potensiaali täies mahus ära kasutab, mitte ei proovi olla kellegi oma sõbra moodi. Nani!
                          #Manchester United
                          #Juventus

                          Kommentaar


                            Kui on juba läbi käinud, siis pardoon spämmimast. Aga - tadaaa!

                            Kommentaar


                              Anderson's outstanding recent form and undoubted potential has been recognised with a new four-and-a-half-year contract extension, which will keep him at Old Trafford until at least June 2015.
                              Loodame siis häid mängu ja ka 2. liiga väravat.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NOT Vaata postitust
                                Sir Alex Ferguson has revealed today that Ji-Sung Park, who has scored 4 in his last 6 league games, will play his last game for a few weeks on Boxin Day. The battling midfielder will be representing Korea in the Asian Cup in Qatar in January.

                                “Ji is in fantastic form,” said Ferguson. “Unfortunately we are going to lose him for seven matches after December 26. It is disappointing.”

                                With Antonio Valencia missing until February, this is a massive blow, leaving United with just Nani, Ryan Giggs, Gabriel Obertan and Bebe on the wings.
                                oot, mis toimps siis ? vigastuse moodi asjake, vms. ? või niisama otsustatud lasta puhata 7 mängu ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X