320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    zipi inetut avatari vaadates tuli meelde, et tiheda mängugraafiku ajaks on endine looserfooli klaasmees terveks saanud ja valmis ka võrku sahistama.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
      No offense. Aga vot täpselt, sellepärast see ärajäämine nii närvi ajaski, praegu oleks priimam aeg nende Romani poistega kohtuda.
      takkajärgi tuleb välja, et äkki romka pojad tulistasid kiire loobumisega endale hoopis ise jalga. iseasi on muidugi, et miskuradipärast see gripp nii tihedasti kimbutab. joogu rohkem citrosepti või midagi.

      Scholes, Brown & O'Shea out v Sunderland. Vidic, Nani, Carrick, Ando all over flu, which would have meant they missed Chelsea game.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        zipi inetut avatari vaadates tuli meelde, et tiheda mängugraafiku ajaks on endine looserfooli klaasmees terveks saanud ja valmis ka võrku sahistama.
        Haha, ära siis kuri ole. Owen võrku sahistamas, muidugi, võiks juba leppida, et tema näol on tegemist paraja flopiga ManU-s.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Haha, ära siis kuri ole. Owen võrku sahistamas, muidugi, võiks juba leppida, et tema näol on tegemist paraja flopiga ManU-s.
          tasuta saadud mees pay-as-you-play lepinguga. värav shittyle, värav karikafinaalis, kübar CLi olulises mängus. kohutav flopp tõesti. oleks pidanud Joe Cole'i tooma hoopis.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            tasuta saadud mees pay-as-you-play lepinguga. värav shittyle, värav karikafinaalis, kübar CLi olulises mängus. kohutav flopp tõesti. oleks pidanud Joe Cole'i tooma hoopis.
            Kuidas lood tema vigastustega nüüd olid? Kui nii jätkab tabab teda sama saatust mis üht teist Owenit ManU-s.

            Kommentaar


              Kui ta toodi siis siiski teati, et ta on väga vigastuste aldis, aga tähtsaid väravaid on löönud juba päris mitmeid ja praegu taastus täpselt õigel ajal, et aidata meeskonda siis kui mänge palju järjest

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Kuidas lood tema vigastustega nüüd olid? Kui nii jätkab tabab teda sama saatust mis üht teist Owenit ManU-s.
                Pay-as-you-play

                Seesamune võiduvärav City vastu oli juba tema signimist väärt.Jutul lõpp.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  erinevalt paljudest teistest averagoe joe'dest ei ole keegi teda algusest peale meskonna alustalaks toonudki ja vahetusmehe kohta on ta piisavalt terve. taustüsteemi mõttes - eelmisel hooajal mängis klubi eest ühe mängu vähem kui Torres. lisaks oleks olnud veel kümmekond korda pingi pealt võtta. flopp?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Pay-as-you-play

                    Seesamune võiduvärav City vastu oli juba tema signimist väärt.Jutul lõpp.
                    Kuidas see pay as you play minu postitusega nüüd seondus? Sellise suhtumisega muidugi kaugele ei jõua (üks värav ründajalt ja tegu on legendiga), sest kes neid väravaid siis lööma hakkab? Rooney neid ei löö, Owenil 23-st liigamängust neidki 4 ja Berbatov korraks tõuseb tegijaks ja siis jälle 10 mängu kuival. Kõige koomilisem on muidugi see Rooney olukord, väravad vaid penaltitest aga raha voolab nii uksest kui aknast sisse.

                    Kommentaar


                      aa zip mis see sinu mure on ? Saan aru, et sa natuke kade, et Owen meile tuli, aga nohh.. see oli ju suht ammu juba, saa üle!! Ja roni nüüd kähku oma liverpooli teemasse tagasi.

                      Kommentaar


                        mis sa nüüd kurjustad, mind näiteks küll juba täitsa huvitab, mis põnev uudis siit järgmiseks välja keerutatakse.

                        Algselt postitas zip Vaata postitust
                        Kuidas see pay as you play minu postitusega nüüd seondus? Sellise suhtumisega muidugi kaugele ei jõua (üks värav ründajalt ja tegu on legendiga), sest kes neid väravaid siis lööma hakkab? Rooney neid ei löö, Owenil 23-st liigamängust neidki 4 ja Berbatov korraks tõuseb tegijaks ja siis jälle 10 mängu kuival. Kõige koomilisem on muidugi see Rooney olukord, väravad vaid penaltitest aga raha voolab nii uksest kui aknast sisse.
                        et kes lööma hakkab? "where are the goals going to come from" soig käib manku puhul ikka hooaja algusesse, kui jõuludeks on juba jala valgeks saanud 18 meest ja ikka sama laulu laulad, siis võib veits lolli olukorda jääda. 53 väravat kõigi sarjade peale kokku, liigas 36 väravat ehk rohkem kui keegi teine. seejuures on eelmise hooaja komeet own goal praeguseks vaid korra panustanud. flopp, raisk!
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                          aa zip mis see sinu mure on ? Saan aru, et sa natuke kade, et Owen meile tuli, aga nohh.. see oli ju suht ammu juba, saa üle!! Ja roni nüüd kähku oma liverpooli teemasse tagasi.
                          Oih vabandust, kas ManU teema on mingi püha lehm, et ei või keegi teine siia postitada? Kas sa mõtled ka enne kui sa postitad? Järjekordne loll postitus sinult, kui midagi vastu enam öelda ei ole hakatakse lollide ja sisutühjade postitustega pihta. Naljavend.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            mis sa nüüd kurjustad, mind näiteks küll juba täitsa huvitab, mis põnev uudis siit järgmiseks välja keerutatakse.



                            et kes lööma hakkab? "where are the goals going to come from" soig käib manku puhul ikka hooaja algusesse, kui jõuludeks on juba jala valgeks saanud 18 meest ja ikka sama laulu laulda, siis võib veits lolli olukorda jääda. 51 väravat kõigi sarjade peale kokku, liigas 36 väravat ehk rohkem kui keegi teine. seejuures on eelmise hooaja komeet own goal praeguseks vaid korra panustanud. flopp, raisk!
                            Pidasin silmas rohkem ründajaid, aga fair enough. Mis mõttega see Rooney siis alles jäeti? Minu jaoks paras mõistatus... Eelmise hooaja lõpu Rooneyst pole enam haisugi aga endiselt saab ManU-lt mingi megalepingu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              Oih vabandust, kas ManU teema on mingi püha lehm, et ei või keegi teine siia postitada? Kas sa mõtled ka enne kui sa postitad? Järjekordne loll postitus sinult, kui midagi vastu enam öelda ei ole hakatakse lollide ja sisutühjade postitustega pihta. Naljavend.
                              Hmm ,olen ma sul keelanud postitada? Vähemalt hea, et enne jõule veel mulle rõõmu valmistad oma väga arukate ja sisurohkete postitustega. Naljavend.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Pidasin silmas rohkem ründajaid, aga fair enough. Mis mõttega see Rooney siis alles jäeti? Minu jaoks paras mõistatus... Eelmise hooaja lõpu Rooneyst pole enam haisugi aga endiselt saab ManU-lt mingi megalepingu.
                                vorm on see ja klass on too, eksole. miks Liverpool veel Torresele või Chelsea Orogbale suuska ei ole andnud, haisugi pole ju enam varasemast särast? mõista-mõista...

                                edit: tra kui osav lüke Chelski mäng 1. märtsile panna. 5. märts scouserid võõrsil...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X