320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    mine perse kuradi dändi
    ...ütleb mees, kes tellib kõrtsus endale veini ämbriga.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Peale Ronaldo ja Tevez’ i minekut teistele karjamaadele, olen oodanud igal transferi akna ajal kvaliteettäiendust ründeorientatsiooniga mängijat keskväljale. Okei, algul polnud ju hullu, saime hakkama, tulemused tiptop, pole kiunuda midagi, saame praegugi. Käimasolev hooaeg peaks ju puust ja punaselt näitama, et keskväli on jäämas nõrgaks mitmel rindel möllamiseks, eriti kui juba tabeli teisekümne meeskonnad domineerivad keskväljal. Anderson on ju ainuke selline ründav/loov mänija keskväljal, kellel läheb veel aega üks-kaks hooaega väljakutarkusi õppida, kui siiski. Wingerid on meil alati väga tähtsal kohal olnud, ei pea just geenius olema, et näha, milliste ostudega üritatakse vana käekirja jätkata, aga ikkagid on nutune seal äärtel kuidagi seis. Jah, küll on hetkel Park ära, Valencia paraneb, usun ja loodan, kui nad tagasi tulevad, läheb asi paremaks. Aga wingerite pasal päeval või saamatuses, ei tohiks keskväli nii pussuseks jääda ju ometi, et ei suudeta ründajateni palli toimetada, kes peavad üle keskvälja palli küsima tulema. Vanadest headest kiirrünnakutest ei hakka üldse parem rääkima. Loodan, et näen tonti, kus seda pole. Lihtsalt pilt kisub minu vaatevinklist sinnapoole, vaadates hooajalt hooajale tagasi. Praegu oleme tabelitipus ja Euroopas konkurentsis, aga tulevikule on ka vaja mõelda.

      Mis tänast mängu puudutab, siis selle kümnendi Tottenhamiga kodus viiki mängida on väga hea tulemus. Ei tasu liiga ahneks ka minna. Naljaga pooleks võib öelda, et Rafaeli võib ees oodata samasugune edutamine nagu juhtus Bale’ ga. Kuigi kohtunikel on eesmärk jääda mängus nähtamatuks, siis Deanile meeldib esineda ja tähelepanu nautida ikka ja endiselt.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Vabandan ette juba off topicu pärast- mulle see teema meeldib. Seni kuni vanemad foorumlased pole postitanud peale mängu on noortel kukkedel veri munnis ja Man U mäng oli maailma parim. Teised foorumikaaslased on jobud ja ma ei tea veel kes. Peale teatud inimeste postitusi on noortel kukkedel suu pauku täis nagu pihlakamarju. Ehk siis lühidalt- kord on siin teemas majas ja noorte sõprade lolluste suust välja ajamise lõpetamiseks piisab mõne inimese objektiivsest kommentaarist.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          ...ütleb mees, kes tellib kõrtsus endale veini ämbriga.
          anaallüüsi võime täielikult puudub, see on ju selge viha, et keegi veel on.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Reservid panid Burry 8-0 kotti.
            King (2), Obertan (3), Brady, Fabio, Vermijl


            United: Lindegaard; Gill (R Brown 46), W Brown, Wootton, O'Shea; King (Vermijl 46), Gibson, Scholes (Norwood 60), Fabio; Brady, Obertan
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Mis asja Scholes ka reservides?? No ilmselt vigastuse tõttu anti kergem mäng.

              Kommentaar


                kurat see obertään. kas tõesti on selline...liiga-hea-reservide-liiga-sitt-põhimeeskonna-jaoks kutt. kamoon saf, lase munapeal mängida, saaks mingi selguse majja, mitte ei oletaks juba mingi poolteist aastat.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Kas järgmistes mängudes on lootust näha Gary Neville'i?

                  Kommentaar


                    Loodetavasti mitte.

                    Kommentaar


                      antakse rafaelile fabio dress selga, lõigatakse juuksed vähe lühemaks ja mure lahendatud.
                      või pannakse best natural defender või j-o'shea.
                      kuna vastaseks on birmingham OT'l, siis seega kaitseliini potentsiaalse saamatuse taha asi jääda ei tohiks (b'ham on ründes sittuselt teine meeskond liigas 21 löödud väravaga, juhib wigan 19ga). saaks need ülemise ladviku mehed aru, et mis mäng see jalgpall on ja kuidas seda mängida...
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                        Kas järgmistes mängudes on lootust näha Gary Neville'i?
                        See võiks juhtuda, saaks huumorit!
                        http://www.newyorkredbulls.com/

                        Kommentaar


                          Rafael saab tõenäoliselt veel trahvi ka Deaniga vaidlemise eest.Halvemal juhul vist võidakse isegi mingi paarimänguline keeld anda ? Igatahes FA on talle süüdistuse esitanud.
                          Manchester United defender Rafael has been charged with improper conduct by the Football Association.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kas see plahvatus-makaronitehas peale punast mitte jalaga mingile mikrofonile ei virutanud?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Otseloomulikult virutas.See oli asjade loomulik käik.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Tunnistas juba ennast süüdi, eks tuleb mingi trahv. Halvimal juhul üks mäng juurde, kuid vaevalt. Birmingham ja Blackpool, pole hullu, Wes ja Johnnyboy terved ka.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X