320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    valus kõnts, aga jumal tänatud tõesti, et lõpuks kotid ära saadi ka sellise nalja eest. siukest jekyll-hyde asja ei saa eesootavat võõrsilmängude rodu vaadates enam kuidagi kannatada ja süüdi on selles IGA mees ise, ütleks mina. ollakse uimased ja tahtejõuetud lihtsalt. Wolves oli muidugi tubli, aga sellist pulli teha, et teisel poolajal "surudes" ei suudeta ainsatki lööki raami panna... Oma kolme pendla jutuga minge ka kuu peale, üks olukord ehk oli selline natuke kahtlane. Kui nüüd eilne üles ei äratanud, siis ei ärata küll miski.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Evans: I Love United… But I’d Leave

      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      hästi trollid, aga rikun peo ära - tsitaat pärineb Corry suust.
      peorikkuja : (((
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas NOT Vaata postitust
        Evans: I Love United… But I’d Leave
        Kus kaugustest lugesid/kuulsid?
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          hästi trollid, aga rikun peo ära - tsitaat pärineb Corry suust.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Mängu otse KAHJUKS ei näinud, aga korduste põhjal arvan et Manu vääris ikkagi seda võitu! Hundid olid igatpidi alla arvestuse ja kohtunik oli ka kuidagi vaenulik. Oli näha mitu penaltihõngulist olukorda, millest ühtegi SAFi kasuks ei vilistatud...seekord läks ülekanne vist valele kontole. Berbal jäi ka ainult mõned sentimeetrid puudu! Eks järgmiseks mänguks võtab mees ennats kokku ja toob oma 30 miljonit koju! Superstaarrjalgpallur / superinimene!
            Olen siin foorumis küll üsna uus, aga mis sul viga on? Sõna otseses mõttes!
            Kas count on see sama vend, kes delfis käis/käib forza roma karjumas?

            Kommentaar


              Algselt postitas -thierry-
              Ei halaks ka osa meie fänne, kui juhiksime liigat. Järgmised 5 mängu on huvitavad.. Let the best team win!
              nojah, arusaadav. Aga ma ootan põnevust lõpuni.. United on väsimusemärke näidanud, chelsea hakkab end koguma, arsenalil on rumalad ja tragikoomilised kaotused.. Spurs pole valmis vist ikka veel.. kas on kunagi?

              Eks saab näha!

              edit. Torres sai just lõuksi küünarnukiga Aggerilt, päris hull värk.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                chelsea hakkab end koguma
                jep, chelsea on võimas

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                  edit. Torres sai just lõuksi küünarnukiga Aggerilt, päris hull värk.
                  päris õige teema. 5+
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Muide kas Scholes'il on endiselt mingi väike vigastus, et mängida ei saa ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
                      Muide kas Scholes'il on endiselt mingi väike vigastus, et mängida ei saa ?
                      Mängis ju eile huntide vastu.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                        Mängis ju eile huntide vastu.
                        Ta ilmselt mõtles, et miks ta jalgadega palli ei löönud vaid kätega, kas mingi jalavigastus?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ta ilmselt mõtles, et miks ta jalgadega palli ei löönud vaid kätega, kas mingi jalavigastus?
                          Vahi, kus teed nalja ja puha.
                          Eks Scholes'il sõitis ka minema, nagu teistel poistel.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Ma mõtlen põhikoosseisus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
                              Ma mõtlen põhikoosseisus.
                              Põhikoosseisus ei mänginud ta ka enne mängu huntide vastu. Ilmselt hakkab mees vanaks jääma ja ei jaksa enam...

                              Kommentaar


                                Scholesil oli ju siin aastavahetuse kandis mingi vigastus.Juu siis pole piisavalt jõudnud vormi koguda.Vanematel hääradel võtab match fitnessi jõudmine rohkem aega.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X