320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igasugu uudiseid tuleb kohe täna. Manchester United's owners, the Glazer family, are on the verge of selling the club to Qatar Holdings in a £1.6 billion deal

    Kommentaar


      Kuivõrd allikas paistab olevat The Daily Express, siis on tegemist õnneks jätkuvalt tabloidide jutuga.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        sry,et offtopicut teen, aga kas mõni ajaleht ÜLDSE sealkandis usutavat materjali kirjutab? (pole üldse kursis, a enamvähem kõik tuttavad kuulsamad nimed on foorumis puid alla saanud)
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          sry,et offtopicut teen, aga kas mõni ajaleht ÜLDSE sealkandis usutavat materjali kirjutab? (pole üldse kursis, a enamvähem kõik tuttavad kuulsamad nimed on foorumis puid alla saanud)
          tõsi, et viimasel ajal ei julge enam isegi nt Guardiani päris tõe pähe võtta. üldiselt siiski Sky Spordi kirjutatu puhul on põhjust ääri-veeri uskuma hakata ja noh kui lausa BBC juba uudise peaks avaldama, siis võib isegi minna vastavalt kas pudelilt korki maha laskma või nööri tooma. ülejäänud on paras kollane kräpp kõik, mõni tumedam, mõni heledam. või siis piirduvad kollase kräpi tsiteerimisega.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Kuivõrd allikas paistab olevat The Daily Express, siis on tegemist õnneks jätkuvalt tabloidide jutuga.
            Miks õnneks? ManU fännid tahavad ju kõik Glazereid välja, kas Qatar Holdings ei sobi?

            Kommentaar


              Enamik fännidest ilmselt kasutaks tõesti seal sõnapaari "kahjuks veel", aga mina pole kunagi selle Glazeri-vastase rongi peale hüpanud ja eelistaks pigem tõesti nende jätkamist. Mitte, et see minu silmis miski ideaalvariant oleks, aga kõiksugu naftamagnaatidest sean ma ka nood jänkid kogu oma laenukoormaga kindlasti kõrgemale. Seda sai ka kunagi Red Knightsi ülevõtmisplaanide aegu siin kommenteeritud. Kui valida, kas pigem lähevad ühel hetkel põhja (ja veavad klubi endaga kaasa) Glazerid või šeigid, siis mina panustaks viimastele. Pealekauba ei ole enam väga palju ka nende põhjatute taskutega peale hakata, sest UEFA mu soovidele klubide laiamist piirata oma financial fair play'ga vähemalt mingilgi määral vastanud on.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Kui valida, kas pigem lähevad ühel hetkel põhja (ja veavad klubi endaga kaasa) Glazerid või šeigid, siis mina panustaks viimastele.
                Pealekauba ei ole enam väga palju ka nende põhjatute taskutega peale hakata, sest UEFA mu soovidele klubide laiamist piirata oma financial fair play'ga vähemalt mingilgi määral vastanud on.
                kuidas siis põhjatud taskud klubi põhja viivad?
                praegusel hetkel ongi juudiraiskade suurim miinus see, et nende võlgu taob manu kinni, või noh, püüab taguda. mulle ei meeldiks ka kui mingid ärakammind turbanid Old Traffordile shityt-tegema tuleks, aga õnneks ei lase uefa sellisel asjal sündida ehk siis šeikidega kaoks võlg ja kõik plekk, mida klubil vaja, teenib ta ise.
                suhteliselt win ju ja no wonder, et glazerid enda nuumlehma müüa ei taha.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  H.M ütles suht kõik.Kaoks võlg ja siis jääks see suur!!! kasum mida klubi teenib klubisse, mitte ei läheks bucksi ja poekettide võla tarbeks.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Aga mismõttes teeksid need turbanid ManU'st ~ järgmise shitty? Kas Sir Alexil ei ole sõnaõigust mängijate ostmise kohta üldse (kahtlen, et ta hakkaks mingeid ülehaibitud mängijaid ostma kohe, kui rulli saaks)?
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      No sellles suhtes jah.Väliselt ei muutu ma kujutan ette suht midagi.Niikaua kuni SAF on puldis on täisvõim tema käes, olenemata omanikest(SAFiga raksu minna on samavõrdne kui minna raksu kogu toetajaskonnaga, mida ei suudaks ükski omanik). Turbanid likvideeriks (eeldatavasti) võla.Peale seda kui nüüd jätkata jänkide käidud teed, teeniks United ligi 100 milkut aastas.No ja kui sa selle papi pealt ei pea maksma ära mingi pederasti laenu siis on ju tulevik päris helgeline , võta või Platini seisukohast.Löö või maha aga puust ja punaselt saan ma nii aru.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        kuidas siis põhjatud taskud klubi põhja viivad?
                        Nende taskute põhjatus on tänasel päeval teatavasti pärit ühest kindlast allikast, mis selle regiooni kõigile ahvatlevaks teeb. Arvestades, et sealt maalt mehed tulevikku investeerimise asemel palju meelsamini jalgpalliklubidesse ja kuldsetesse Ferraridesse raha sisse taovad, siis võib eeldada, et kui ükskord kraanid kinni keeratakse, siis lähevad turbanite all olevad näod üsna kaameks ning need taskud tõmmatakse üsna kohe-kohe pahempidi. Parema meelega usaldan rahaasjades juute.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          noh, see erinevus ehk siiski on, et kui tõesti kõige halvemal juhul must kuld araabia poolsaare alt tilgatumaks otsa lõpeb, siis šeik müüb Inglismaal kellelegi oma kaamelid maha (ärri oleks kindlasti huviline) ja kobib telgiga tagasi luiteharja otsa. kui ta on vahepeal, ütleme, staadionil lõunatribüüni kõrgemaks ehitanud või ropu raha eest mõne maailma parima messi ostnud, siis neid ta ju ometi kaasa ei lohista endaga? klubi aga majandab iseseisvalt ilusti edasi, seda muidugi eeldusel ,et teda ei ole kõigi saba ja sarvedega kellelegi võla katteks panditud. usaldusväärsed juudionud on ju nimelt just seda teist teinud ja lisaks koorivad veel ka iga-aastaselt teistelt korraliku rasva selle rõõmu puhul, et nemad said reaalselt selleks vahendeid omamata elu unistuse ikka ära täita. tõtt-öelda ei oska küll nagu kuskilt otsast rõõmust lakke hüpata selle olukorra peale. jah, kuna nad ei ole siiski päris külaidioodid, on neil kahtlemata ka olemas mingi pikaajalisem plaan selles osas, kuidas ei peaks lõpmatuseni raha niisama kastide kaupa pangamajja ära tassima, aga juba seda teed läinud nutsu enam klubisse tagasi ju ei too eriti mingi valemiga, või kuidas.

                          olgu veel täpsustavalt lisatud, et ega mul ei ole nüüd tegelt ka midagi turbanipoiste omandusse mineku poolt öelda. need las mängida pealegi oma kullast ferraride ja goluboi vagonidega edasi, jalgpalliklubisid võiksid (minugi kohati naiivroosas maailmas) omada siiski eeskätt need kodanikud, kelle puhul ei pea alatasa kasumijahi ülimuslikkust ja/või niisama suvahetkel tüdinemist pelgama.


                          a noh eks kõik see šeikimine on uute reeglite ja asjade valguses ilmselt läbinisti hüpoteetiline, sest iga uue lelu näppu saanud poiss tahab ju kahtlemata sellega ka täpselt oma äranägemise järgi mängida, mitte nii, nagu poepidaja ja näppu viibutav kuri politseionu parajasti lubavad. seega oluliselt reaalsemad perspektiivid on edaspidigi hapu näoga onu aabrami talda lakkuda või siis oodata pikisilmi mõnda punast rüütlit valgel hobusel, kes kunagi, kuskilt...
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            No berbatov, 4-5-1 rooney in upfront..
                            ei meeldi selline asi präägu mitte üldse

                            Kommentaar


                              tjah. 4-5-1 on muidugi loogiline, kui City viiest keskvälja vaadata. vähemalt on ka pingilt mitu varianti võtta, kui väravat vaja. aga Fletcheri asemel peaks küll Carrick olema ja see O'Shea+Smalling ühes servas ei ole ka tegelt üldse hea kombo. kumbki pole tõusvate äärte vastu tagasi pöörates just suurem asi.

                              et siis:

                              van der Sar
                              O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
                              Nani - Fletcher - Anderson - Scholes - Giggs
                              Rooney

                              pink: Lindegaard, Rafael, Brown, Carrick, Owen, Hernandez, Berbatov.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Märgiks kohtuniku ka ära , Andre Marriner.Et siis juhul kui kaotusseisus oleme siis kõik alla 6 minuti on disgrace
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X