320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viiki, palun.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Okei kutid pöidlad pihku nüüd (Y)

      Kommentaar


        linki

        kellegil m2ngu linki ka on jagada ?

        Kommentaar


          Esimesena vajus suu lahti Giggsi nii täpse söödu peale, seejärel Nani kiiruse peale. Vinge värav.

          Kommentaar


            Tõepoolest perfektne esimene puude Nani'lt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Esimesena vajus suu lahti Giggsi nii täpse söödu peale, seejärel Nani kiiruse peale. Vinge värav.
              See oli vist ka esimene sööt Giggsilt selles mängus, mis adressaadini jõudis. Tüübil jalg nii kõver olnud kogu esimene poolaeg. Rooney olnud suht nähtamatu, pole eriti palli saanud just sellepärast, et kogu meeskonna sööduoskus tänases mängus on alla igasugust arvestust. Scholes keskväljal samuti midagi ei suutnud. O'Shea valesöötudest vist ei hakka rääkimagi. Peale selle värava ei ole Nani kah millegi suurepärasega hakkama saanud. Nii kui palli sai, lahmis suvalt karistusalasse selle, lootusega, et keegi mingi jäseme vahele paneb. Vidicile ainukesed kiidusõnad.

              Kommentaar


                Viimased 5 minutit olid juba muidu mängu moodi. Keep it up!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas loozer123 Vaata postitust
                  kellegil m2ngu linki ka on jagada ?

                  LiveScoreHunter.com offers live scores, results and live video streaming of all football leagues and international football events. UEFA Champions League and more...

                  Kommentaar


                    sellise mänguga te küll ära võida mis praegu on.. city kontrollib
                    viik olekski super tulemus!

                    Kommentaar


                      Goal of the season on vist leitud ;D
                      .

                      Kommentaar


                        Ossa vana v*** milline värav!! Täiesti ootamatult.

                        Kommentaar


                          Ruuni on kunn
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ei millegist võlub Rooney välja värava mida mäletatakse veel kaua. Varajased õnnesoovid Manchesteri derby' i võitmises.

                            Kommentaar


                              Rooney sõnum oli lihtne: "fuck you, I am better then you"
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Rooney on kosmosest !!!
                                Peaks mahtuma tema läbi aegade ilusamate väravate top 3-me või mis ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X