320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sa videot vaatasid?
    Kui sa aru ei saanud, siis ma ütlen sulle uuesti: Jah, ta hoidis TOLLES mängus palli liiga palju endas käes (mida ta muidu teeb ka koguaeg), JAH, ta saatis karistuslöögi teise maailma otsa, AGA ta oli üks vähestest kes vähemalt üritas ja tahtis midagi teha - Hernandezi värav tuli tema söödust näiteks.

    Kommentaar



      Seda jama on raske... (herr Lipstok). Loodame, et järgmine kord siis tagant rusikaga kuklasse nagu herr Barton Dabole ja I didn't zee the inshitent. F****ing d*******e
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Kommentaar


          vaadates viimase aja praktikat samasuguste juhtumite puhul (Stevie Me korda kaks ja keegi jobu oli vist veel), siis võis ka eeldada. kui kohtunik nägi, aga ei karistanud - polegi midagi teha. vähe loll reegel, aga kellele ikka kurdad.

          a mõni mees võiks muidugi oma energiat mõistlikumalt kanaliseerida küll.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ei nuta üldse Rooney küünarnuki pärast, hullemaidki läbi lastud.



            Back in First Team training today. uusost
            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
              Kas sa videot vaatasid?
              Kui sa aru ei saanud, siis ma ütlen sulle uuesti: Jah, ta hoidis TOLLES mängus palli liiga palju endas käes (mida ta muidu teeb ka koguaeg), JAH, ta saatis karistuslöögi teise maailma otsa, AGA ta oli üks vähestest kes vähemalt üritas ja tahtis midagi teha - Hernandezi värav tuli tema söödust näiteks.
              mul tekib just tunne , et sa ei oska lugeda , või vähemalt ei saa sa ise ka aru mis trükid siia , vaata hoolikalt oma eelnevaid postitusi !
              ja muidu ma kirjutasin ju , et peale selle POSTILÖÖGI ( sööt oli enne seda ! ) ta ei mänginud hästi ! sellest , et ta on üldiselt sellel hooajal sitasti mänginud , ma polnud kirjutanud .

              Kommentaar


                kui ma seda teemat siin loen, siis saan aru, miks eriti noormängijaid ei lasta tegevusse. midagi adekvaatset eriti ikkagi ei tule.

                homme läheb andmiseks, 9:45, kui ma ei eksi.

                Kommentaar


                  sitt noortekas siis vist

                  ma võin sulle pepsi ka anda
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    First time United have fielded an unchanged XI since March 2008.

                    165 games.

                    Van der Sar
                    O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
                    Nani - Carrick - Scholes - Fletcher
                    Rooney - Hernandez


                    subs: Kuszczak, Brown, Rafael, Fabio, Gibson, Giggs, Berbatov.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Küllap on mul õigus kui ütlen, et Scholes kindlasti vasakul äärel ei mängi.. Muidu koosseis päris talutav, oleks oodanud Rafaeli põhisse, ent mine tea võib-olla oligi õige otsus O'Shea, kuna Rafael ja suured mängud, seda me juba teame.
                      Viigiga peaks rahul olema.

                      Kommentaar


                        Viik on minimaalne ja samas normaalne(chelsea vastu), aga üks suurem võõrsilvõit kuluks vägagi ära Ja ega Fletch ka just eriti palju kindlustunnet ei anna oma "heade söötudega" mida me oleme harjunud see hooaeg nägema. Mis siin muud ikka öelda, kui soovida Chelseale ühed priskemat mõõtu kotid!!
                        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                        Kommentaar


                          hahahha pole see manu nii võitmatu midagi!

                          Kommentaar


                            Minge Per*e,absurd kui taun kohtunik

                            Kommentaar


                              Kuidas Luiz punast ei saanud jääb arusaamatuks ,aga tüüpiline võõrsil mängiv United.Tegelikult minu ootuseid isegi ületati.Kuna peale mängu on tore jonnida ja olekseid pilduda,siis oleks mäng olnud siis kui ta pidi olema ,oleks võimalik,et teine tulemus olnud.
                              Rooney värav oli muidugi ilus.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Muidu igati tore mäng, aga ei saanud aru, miks see Rooney peale lõpuvilet kohtuniek juurde midagi vaidlema läks? Kas puistas Wigani mängu kohta südant? Muidu ilus ja igati teenitud Chelsea võit!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X