320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reservid mängisid Wolvesiga võõrsil 3:3 viiki (Brady, Obertan, Bebe). Nagu näha, siis mõlemad pleieripoisid said jala valgeks, aga muus osas tegid paraku üpris kehva mängu. Polnud ka üldjoontes parim esitus ja ega Brady ülekeemine ei aidanud samuti just asjale kaasa.

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      eh, praeguse seisuga ei julgegi eriti vaadata pühapäevast mängu. ilmselt kõigi nende "skandaalide" keskel on kaitseliiniga sama palju katki ka meeskonna vaim. õnneks on tegu 'pooliga ja võib-olla osadel tüüpidel rohkem motivatsiooni selle jagu

      uudis carricku uuest lepingust...olen ma ainuke, kellele see uudis +/- skaalal samasse auku läks, kuhu fergie võimalik bänn?

      Kommentaar


        Algselt postitas akal Vaata postitust
        uudis carricku uuest lepingust...olen ma ainuke, kellele see uudis +/- skaalal samasse auku läks, kuhu fergie võimalik bänn?
        Mul on Carricku lepingupikenduse üle hea meel, kaitsva poolikuna tip-top vend.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Kui Carricku lepingupikendus on märk sellest, et ei plaanita ka sel suvel keskväljal korralikult kaarte segada ja jätkatakse veel vähemalt ühe hooaja sama ekipaažiga, siis on see ikka täiesti persest.

          Samas, kui Carricku lepingupikendus on märk sellest, et talle jääb veel aastateks meeskonnamängija roll, kuid mitte garanteeritud algrivikoht, siis pole viga.

          SAFi avaldus, et 'He has been outstanding since joining us from Tottenham in 2006' on muidugi kerge huumor. Sel ja eelmisel hooajal on poiss nii madalalt lati alt läbi jooksnud, et ta isegi ei näeks latti, kui üles vaataks.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Kuhu Park kadunud on? Vigane?

            Kommentaar


              kui õigesti mäletan, siis peaks mingi nädala-paari pärast rivis olema. see aasia kapi vigastus on tal, jah. kui mäletamise õigsus logiseb, siis parandagem mind.

              maikel kärriku lepingupikenduse peale tegin isegi ühe mentaalse facepalmi. samas äkki loobutakse gibsonist, kasvõi laenu kujul, ja kärrik jääb vahelkasutatava-kogemustega-dm'i rolli. terve maailm teab, et selline keskväli ei ole jätkusuutlik, seega ei näe varianti kuidas suvel EI tuleks kedagi, kes keskel mehemoodi passi oskab jagada. kui aga nii juhtub, siis...saame süüdistada ainult juudinahku, kes tuleks selle rohekollase salliga üles puua.

              edit. lugesin vaikselt soccernetcomi ja seal oli mingi twitterisahin selles, et Flech viskas 4aastasel lepingule käpa alla.
              + anderlechtist tuuakse lähes £300k eest albaania sugemetega 16aastane belgia uluk üle. Adnan Januzaj nimeline ja ründav poolik, nagu nad kõik.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Aasia kapilt tuli tagasi ,puhkas väheke ja siis tegi trenni veits ja sai vigastada , kui mu mälu mind ei peta.

                Ja Fletcher tõesti on sõlminud 4 aastase pikenduse , kinnitab ka koduleht.Iseenesest tore ja värki aga nagu ka eeskõnelejad, siis nõda ka mina,ootan suvel mõnda passmasterit, sest Paul pole mitte see mees kes terve hooaja suudab järjest ära panna.Iseasi muidugi ,kas mees üldse jääb üheks hooajaks veel.Kaugel need jutud temaga õige ka on ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  edit. lugesin vaikselt soccernetcomi ja seal oli mingi twitterisahin selles, et Flech viskas 4aastasel lepingule käpa alla.
                  Ametlik. Neli aastat.

                  Ma lähen pärast tööpäeva lõppu nööri ostma, tuleb veel keegi?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Ma lähen pärast tööpäeva lõppu nööri ostma, tuleb veel keegi?
                    vahetustega rippuda on rahaliselt resonaablim.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Mul tuli just palk arvele. Võin raha anda sulle ja teistele kes projektist osa võtavad.

                      Kommentaar


                        Aitäh pakkumast, võiksid visata küll midagi. Vastutasuks ülejäänud materjali toob keegi sulle sihtotstarbeliseks kasutamiseks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sir Alex to fight FA improper conduct charge, BBC Manchester understands - risks heavier punishment if unsuccessful
                          Algselt postitas fitti
                          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                          Kommentaar


                            ei usu mina, et Fergiele bänn pannakse. võtab vaibale minne pudeli ja roo'lt saadud kõrgklassi hoorade numbrid kaasa, lällab natuke ja saab suulise hoiatuse.

                            ja cannumann - kamoon, endal ei ole häbi nii madalalennulist delfikommentaariumi huumorit teha? (retooriline)
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              ei usu mina, et Fergiele bänn pannakse. võtab vaibale minne pudeli ja roo'lt saadud kõrgklassi hoorade numbrid kaasa, lällab natuke ja saab suulise hoiatuse.
                              sitemat sorti nali .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                                sitemat sorti nali .
                                vaevalt see nali oli .
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X