320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas laas Vaata postitust
    pealegi kuivõrd tõsine Nani vigastus on... tundus, et tal pigem käis peas mingi nõks ära, kui jalas.



    Rafael oleks ehk ka pidanud punase saama,mõlemad jalad maast lahti korgid ees.Aga Carra tackle, kui seda isegi saab selleks kutsuda, on ju täielik legbreaker.
    Nani vigastuse kohta on info vaikne tulema, kuna United natuke boikoteerib meediat.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Rafael oleks ehk ka pidanud punase saama,mõlemad jalad maast lahti korgid ees.Aga Carra tackle, kui seda isegi saab selleks kutsuda, on ju täielik legbreaker.
      Nani vigastuse kohta on info vaikne tulema, kuna United natuke boikoteerib meediat.

      Carra olukord kindel punane. Midagi vist eriti lisama ei pea. Carral oleks üldse aeg pensile minna, mis ta ikka noori mehi vigastada üritab, olgugi et see Nani oli.
      Rafaeli olukord samamoodi kindel punane. See ei olnud mingi ehk olukord. Tald ees lendas ikka jube kõrgel, Lucasel vedas, et jalad eest sai. See nn tackle oli minu arust sama julm kui Carra oma sest, kui seal oleks ikka pihta saanud siis oleks ka võimalik legbreaker olnud, kuid õnneks lõppes hästi. Ja mitte ei saa aru kuidas tal oli üldse jultumust veel pärast seda kohtunikuga rahulolematu olla, et miks ta kaardi saab..

      Kommentaar


        Siis sel juhul Maxile ka punane(oli vist Maxi ), kes vahetult enne Rafaeli täklingut Rafaelile endale sisse lendas tald ees, ja ikka päris korralikult ikka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
          Siis sel juhul Maxile ka punane(oli vist Maxi ), kes vahetult enne Rafaeli täklingut Rafaelile endale sisse lendas tald ees, ja ikka päris korralikult ikka.
          onju.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Maxi ja Rafaeli tackelid pole võrreldavad. Üks tegi seda ühe jalaga ja ilma suurema jõuta selle taga, teine läks täie hoo pealt kaks jalga ees vihaga.

            Kommentaar


              Algselt postitas jukss Vaata postitust
              Abou didn't cry. Dudu didn't cry. 19 year old Ramsey didn't cry. Nani did. And it's always us, the boys, against them, the men?
              Mis võistkonnas sa nüüd mängid? Tahaks hirmsasti kaks jalga ees sisse hüpata
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Mis võistkonnas sa nüüd mängid? Tahaks hirmsasti kaks jalga ees sisse hüpata
                hah, ma lihtsalt räägin et see pidi olema ju "meeste mäng" ja arsenali kutsutakse alati poisikesteks mitte teid. Jalaluu murrud olid kindlasti sama valusad kui mitte valusamad kui Nani vigastus ja Nani hakkas nutma ning eelpool nimetatud ei hakkanud. aga ma mängin levadias muidu

                Kommentaar


                  Algselt postitas jukss Vaata postitust
                  hah, ma lihtsalt räägin et see pidi olema ju "meeste mäng" ja arsenali kutsutakse alati poisikesteks mitte teid. Jalaluu murrud olid kindlasti sama valusad kui mitte valusamad kui Nani vigastus ja Nani hakkas nutma ning eelpool nimetatud ei hakkanud. aga ma mängin levadias muidu
                  Inimesed reageerivad erinevalt, šokk jne. Ramseyle ja Eduardole ei suuminud ka teatavasti vigastuse järel keegi pikalt kaameraga näkku, seega kust meie / suvaline arsenalifoorumlane (või kellelt iganes see helge mõte pärit on) täpselt teame, mis nad seal tegid või ei teinud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Äkki aitab?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
                      Maxi ja Rafaeli tackelid pole võrreldavad. Üks tegi seda ühe jalaga ja ilma suurema jõuta selle taga, teine läks täie hoo pealt kaks jalga ees vihaga.
                      Siin polegi midagi võrrelda, oleks kohtunik selle Maxi vea ära vilistanud, poleks Rafael Lucasele sisse sõitnud. Aga enam pole midagi taga nutta..

                      Kuuldavasti SAF keelas tervel võistkonnal meediaga suhtlemise..

                      Kommentaar


                        Nani nutab iga mäng platsil. Big news! Kloun jääb klouniks.
                        Küsimus oli rohkem nendes mahaniitmistes mitte niidetutes, või ma sain valesti aru.

                        Teil nüüd 6 päeva aega, et viimastest mängudest omad järeldused teha ning siis uue hingamisega FA karikas loodetavasti ka samamoodi jätkata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                          Siin polegi midagi võrrelda, oleks kohtunik selle Maxi vea ära vilistanud, poleks Rafael Lucasele sisse sõitnud. Aga enam pole midagi taga nutta..

                          Kuuldavasti SAF keelas tervel võistkonnal meediaga suhtlemise..
                          oleks, poleks....
                          fakt on et ta läks kaks jalga ees

                          Kommentaar


                            Kes sina "katk" endaarust oled et kutsud siin profi jalgpallureid "klounideks" tahad öelda et oled parem kui Nani?Kukub kiiresti ja arvatavasti hakkas nutma et kohtunik carrale punast näitas aga see ei tee teda klouniks.

                            Kommentaar


                              Kodanik Nani Twitteris: thank you for your support after my injure. i hope to be back really soon.

                              Sellest ei loe ma eriti midagi välja. Loodame, et siis really soon indeed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X