320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi ajaleht väitis , et tehti 25M pakkumine Rodwelli eest .

    Kommentaar


      Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
      mingi ajaleht.
      The Sun. Väga sisukas inf.

      ja £25M oleks ikka eriti räme.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        what the...

        van der Sar
        Brown - Vidic - Smalling - Evra
        Rafael - Gibson - O'Shea - Fabio
        Rooney - Hernandez

        pink: Kuszczak, Giggs, Scholes, Obertan, King, Valencia, Berbatov.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          what the...

          van der Sar
          Brown - Vidic - Smalling - Evra
          Rafael - Gibson - O'Shea - Fabio
          Rooney - Hernandez

          .
          Enne ei usu kui oma silmaga platsil näen

          Kommentaar


            midafakki koosseisu ?
            oijah, eksnäis mis saama hakkab.
            Loodan ikkagi omade võitu, aga koosseis on hirmutav.

            Kommentaar


              Mis toimub, kas said mehed karistada viimaste sittade mängude pärast ja riskivad FA karikas sellise kooseisuga? WTF
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Ah mis, Valencia tuleb pingilt ja teeb. Teisipäeval asendab keskväljal ka. Kõik on korras!

                Fergie says Michael Carrick and Darren Fletcher are injured and have "no chance" of playing against Marseille on Tuesday.
                Reaalselt see muidugi tähendab, et mängivad mõlemad. Ei, lõbus päev.

                e: lisasin pingi eelmisse posti.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Confirmed substitutioneid ma veel näinud pole, aga naised saunas rääkisid, et Valencia pingil

                  e: Pink olemas.. Man United substitutes: PIG, Scholes, Giggs, Valencia, Obertan, King, Berbatov.

                  7 kaitsjat platsil ja 0 pingil. Läheb hästi.


                  Kommentaar


                    Despite the Champions League clash with Marseille looming large, Ferguson has vowed to field his strongest possible line-up against Arsenal.
                    Et see ongi siis hetke tugevaim koosseis, mille lubas väljakule panna? Hooaja lõpp paistab küll käest ära minevat

                    Kommentaar


                      Miks siis nii? Arvestades, et keskpoolikus on gibsoni-o'shea duo, kes on mõlemad tuntud oma kiiruse poolest, siis mina usun küll, et nad panevad selle passi nii käima seal.





                      HAHAHA, no mina ei usu oma silmi, mida koosseisu? Vähemalt sain mõnusa kõhutäie naerda, hea nali SAF!

                      Kommentaar


                        fabio ja rafael on eelduslikult selleks, et kohtunik nad segamini ajaks ja rafael pääseks 2+ kollasega.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          noh, lahe. kui siit midagi muud, kui kaotus tuleb, on fergie kõige geniaalsem inimene, kel kunagi nabanöör läbilõigatud on

                          Kommentaar


                            noh, korra rahulikult süvenedes - kui Fletch ja Carrick on tõesti teisipäevaks audis, siis jääbki ju tervetest keskpoolikutest veel ainult Scholes alles. Temaga esiteks ei taha riskida ja oleme ausad, teiseks mõne päevaga kahte täismängu ta väga hästi enam ei pane ka. Pogba ja Morrisoniga ei lähe ju Marseille vastu. Giggsiga pmtslt sama asi, peab hoidma. See näitab muidugi päris palju Bebe ja Obertani kohta, et isegi äärekaitsjaid peetakse neist paremateks, aga viimaste kirjelduste järgi on nad isegi reservide eest võrdlemisi kehvad olnud. Miks siis mitte nii. Ootame, vaatame, kui saadaksegi põske, siis jõuab peksta küll. Ainus, mis mind tänase juures tõsisemalt häirib, on Berba järjekordne väljajätmine, aga noh.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ei ole asjadega kursis, aga kus on Ji-Sung Park?

                              Kommentaar


                                Rafaeli otsustab mängu ära, värav kirjas, vudib nagu kahe mehe eest...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X