320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
    Ei ole asjadega kursis, aga kus on Ji-Sung Park?
    Vigastatud.

    Kommentaar


      Noh pessimistid?
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        kuradi uskumatu ikka. algus oli katastroofile viitav, aga mida mäng edasi seda paremini hakkas sujuma sellel debiilsel cm paaril. smalling, giggs ja van der sar ka, hästi tehtud.

        seitsme kaitsjaga alustada ja (küll mitte parimas koosseisus mängiva) liiga põhikonkurent 2-0 kotti panna. haige maailm

        Kommentaar


          Väga hea tulemus. Algul oli tõesti kahtlane see formatsioon, aga Ferguson näitas, et teab mida teeb.
          Kena õhtut meile!

          Kommentaar


            Ausalt ka miks ei saanud Scholes punast kaarti ehkki see poleks nkn midagi muutnud.. ?
            Adiós amigos

            Kommentaar




              --

              ja kui korralikul tasemel keskväljureid leiab lõpuks niikuinii, siis kuidas seda van der Sari väärikalt asendada, ma ei kujuta küll üldse ette. igasugused neuerid ja akinfejevid ja asjad on ju nali temaga võrreldes. kas vägisi ei saaks talle kuidagi veel vähemalt aastast lepingut kätte suruda või?

              e: miks-miks. sest teine viga ei olnud kollast väärt, näiteks?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                Et see ongi siis hetke tugevaim koosseis, mille lubas väljakule panna? Hooaja lõpp paistab küll käest ära minevat
                Võtan sõnad tagasi, SAF on geenius, mees teab, mis teeb. Järgmine nädal Marseille ka kotti ja siis peaks elu juba ilusamaks minema, kui mehed laatsast naasma hakkavad. Neid seal juba nii palju, et väike hirm hakkas peale tulema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ah mis, Valencia tuleb pingilt ja teeb. Teisipäeval asendab keskväljal ka. Kõik on korras!
                  Valencia FTW! .Vabalt teise poolaja parim väljakumängija. Väga paljulubav esitus temapoolt. No ja vennad mikrid olid ka esimesel poolajal tasemel.Korralik töötahe paistis täna kõikide silmist.Väga viis,väga viis.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    kuradi jobud , vinguvad-vinguvad formatsiooni kallal , aga hoopis tõmmati kott pähe ! tublid !

                    arvatavasti SAF teadis keda mängu panna . minu meelest olid kaksikud ikka üliaktiivsed ja tublid , väga hea ! neid poolkaitsesse panna ei olnud halb otsus.

                    keegi hakkab nüüd ka nutma rooney kallal ? kurat , vend mängis kolme mängija eest , võttis oma karistusala juures arsenalilt palle ära , siis andis ilusaid sööte ja siis lõi värava ka ! TA ÜRITAB !


                    tundub , et berbatov teisipäeval väljakul . seepärast ta vist täna mängu ei tulnudki .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                      kuradi jobud , vinguvad-vinguvad formatsiooni kallal , aga hoopis tõmmati kott pähe ! tublid !

                      arvatavasti SAF teadis keda mängu panna . minu meelest olid kaksikud ikka üliaktiivsed ja tublid , väga hea ! neid poolkaitsesse panna ei olnud halb otsus.
                      chill, keegi ei vingunud ju eriti? polnud tavapärane koosseis ja sellest on minu meelest okay rääkida, kui arutelu on mingi jobude tunnus, siis ongi netifoorumid "jobudele" mõeldud.

                      homme siis järjekordne tähtis mäng, come on reading!

                      Kommentaar


                        Tuleb panustada readingule

                        Kommentaar


                          Ma lihtsalt mainin, et ei ole tegelikult eriti terane lüke tulla välja "kas keegi veel nutab..." võtmes jutuga pärast seda, kui mõni mees on teinud ühe hea mängu, aga enne seda olnud mitmes kehv. Siis oli ka põhjust, kuid tõepoolest, tänane Rooney meenutas väga meeldival kombel igati juba vanu häid aegu. Kaksikutest ei maksa rääkidagi, kõik niikuinii nägid ise. Ja noh Smalling on... wow. Kuigi ehk kõige ootamatum üllatus oli see, et Valencia poleks nagu ära olnudki. Harva suudetakse pikast ja väga robustsest vigastusest tagasi tulles kohe niivõrd hea ja terav mäng teha.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Rooney oli täna ikka väga väga hea võrreldes senisega.Herneke oleks pidanud täna ühe kindlasti kirja saama , kui mitte kaks.Arsenali tiitlilootused PLis on saanud nüüd veel ühe põntsu , Djourou on neil hooaja lõpuni väljas.Meie oma ära võtta.Selle võiduga peaks olema ka mingi teatud mentaalne eelis.Seega tänase päeva seisuga juglen väita, kui me hooaja lõpus meistrid pole on see ikkagi suur pettumus.

                            Ja kvaliteethuumorit ka
                            Best twins since the Djembas
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Peale Nani vigastust käis peast läbi , et võiks proovida ühte kaksikutest äärel, ei uskunud, et silmad näevad seda, aga et kohe kahekesi, not bad at all tuli välja. Valencia platsile naasmine oli tõest rõõmustav nähtus nagu uut ostu oleks jälginud. Arse lineupi võrreldes meie omaga enne platsile jooksmist vaadates sai kõige hullemaks valmistuda, aga teisipäevane horror jättis vist oma jälje, jube liimist lahti olid.
                              Ja mõistagi Vincent ma jagan suurt muret uue vv leidmisel, suured kindad mida täita, mina vastupidi olen pigem just mures selle härra õige keskvälja pärast rohkem millegipärast, jubedaks on kuidagi see pilt läinud, õnneks kontrad tunduvad sama rada pidi käivat nagu ikka, millele saaks toetuda olenevalt vastasest. Aga ju see kõik hiljemalt suveks näha ole, mis, kes ,kus . Meedia pakub ühte ja teist, sir üllatab tavaliselt hoopis teiste ostudega.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Arvata on jah, et Pastorede ja Sneijderite asemel tuuakse mingi tundmatu hernandez. Valencia oli täkk, söödud olid veel veits ebakindlad aga kui Rooney seal ees võtab nii lõdvalt neid õhupalle alla siis tundub tulevik päris helge. Ja ausalt öeldes Berbatovit seal ees küll väga näha ei tahaks, Rooney-Hernandez on märkimisväärselt vingem, kuid vaevalt see Bulgaaria mafiosnik veel maha kantakse.

                                PS, kes man of the match oli, VDS?
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X