320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täitsa uskumatult kotkaks on mõned kuked muutunud. barcat tuleks vältida nii kaua kui võimalik, enne tuleks mingi marseille'st reaalsem sats ette võtta, mitte kohe hetke maailma parimat klubi endale vastu rinda tagudes vastaseks nõuda. jeerum.

    eilne oli üpris ilus. vähemalt nii ilus kui mäng wes browniga olla saab. rooney on foorumit vist lugemas käinud. mehemoodi tööd ja no mis söötu mees pani....huuh. valencia oli kõik see, mis nanil eile puudu jäi. mine võta nüüd kinni, kelle vorm teoreetiliselt halvem peaks olema. giggs oli giggs ja hernandez on jätkuvalt nii kõva vend, et kui bebe ja obertan peaks maha kantama, siis 17milli herne eest oleks ka üpris aus hind.
    berbat hoitakse ilmselgelt notlobide ja muude satside jaoks.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Pm-lt kui tuleb kedagi peale inglise satside või shalke, on kehvasti. Isegi shaktariga oleks suht 50/60. Üks kord saab see õnn ka otsa.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        noh ega eile mingi selline mäng polnud, et vastu rinda taguda. Samas kuna saadi kiire värav, siis polnud ju vaja metsikult rünnata. Ehs siis eilse põhjal suuri järeldusi ei teeks.

        Ja noh igaks võib Marseille küllalti väheseid võimalusi tõlkida ka kuidas tahab...a) Marseille teravuse puudumine b) mänku korralik esitus kaitses.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          noh ega eile mingi selline mäng polnud, et vastu rinda taguda. Samas kuna saadi kiire värav, siis polnud ju vaja metsikult rünnata. Ehs siis eilse põhjal suuri järeldusi ei teeks.

          Ja noh igaks võib Marseille küllalti väheseid võimalusi tõlkida ka kuidas tahab...a) Marseille teravuse puudumine b) mänku korralik esitus kaitses.
          ma nüüd ei tea, kuidas interpreteerida "võimalusi", aga minu nähtud mängus oli Maski lemmikul 3-4 väga-väga head võimalust, pluss 3-4 sellist head võimalust, mis nõuaks ründajalt enesekindlust, oskust ja külma pead. VdS võttis kakas v head võimalust ära, ülejäänute eest peaks prantslased tõekomisjoni ees aru andma. Gignaci ja Diawara võimalused olid ikka "glaring misses". Ja seda võõrsil mängides, minu arvates loodi võimalusi sellise mängu kohta küll ja küll.
          Muidugi, tõele au andes, Manu oskas ka paar Mandanda kingitust kuuse alla jätta.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            täitsa uskumatult kotkaks on mõned kuked muutunud. barcat tuleks vältida nii kaua kui võimalik, enne tuleks mingi marseille'st reaalsem sats ette võtta, mitte kohe hetke maailma parimat klubi endale vastu rinda tagudes vastaseks nõuda. jeerum.
            Kui mängupilt kogu aeg paremaks läheb, siis tõepoolest natukene on vahet, millal nt Barcelonaga mängida. Siiamaani ma ütleks küll, et läbi terve hooaja on suhteliselt keskpärane esitus olnud Unitedi poolt. Vahel nagu hakkas minema, aga sellist mängu nagu oleks hooaja alguses oodanud ja üldse ootaks, pole veel tihti näha olnud. Kui tõesti on vennad nii kõvad, et nüüd viimased paar kuud mängivad oma potentsiaali välja, siis hurraa, aga mul natukene raske seda uskuda. Mis muidugi ei tähenda, et praeguse kvaliteediga mõni tiitel ära ei võeta. Aga ma ikkagi arvaks, et vahet pole millal maailma parima klubiga mängitakse.

            Kommentaar


              Isiklikult pole väga vahet ,kes vastu tuleb.Põhiline,et teine mäng oleks Old Traffordil.

              Aga no karjuda,et andke meile Barka, on ikka liialt ülbe.Eriti veel kui võtta arvesse eilse mängu närviline viimane pooltund.

              ahjaa, maailm on ebaõiglane.Selle asemel ,et Rafael ja O'Shea vigastada said, oleks võinud ju Brown vigastada saada.Mitte ,et ma talle midagi halba soovin, aga ma pidin naerust diivanilt maha kukkuma,kui ta pallist mööda lõi.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer
                ma nüüd ei tea, kuidas interpreteerida "võimalusi", aga minu nähtud mängus oli Maski lemmikul 3-4 väga-väga head võimalust, pluss 3-4 sellist head võimalust, mis nõuaks ründajalt enesekindlust, oskust ja külma pead.
                Minu hinnangul oleks pärast 5nda minutil taha jäämist pidanud ikka rohkem tekitama. Jah loomulikult pea ees rünnakule tormata ja 2-0 taha jääda oleks enesetapp, aga lõpus 2-1 peal oleks ju võinud rohkem vendi ette viia ja proovida võimalusi luua.


                Ja ilmselgelt vaatasid sa mängu tähelepanelikumalt kui mina, sest minul (ja ka kohunikul ilmselt) jäi see olukord märkamata
                Algselt postitas rixxer
                VdS kakas

                Kommentaar


                  klubil väga hästi.
                  aga jah, stokika ses osas nõus, et isegi puhtalt rahalistel eesmärkidel võiks võimalikult kaua võimalikult võidetavaid vastaseid ette loopida.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    klubil väga hästi.
                    aga jah, stokika ses osas nõus, et isegi puhtalt rahalistel eesmärkidel võiks võimalikult kaua võimalikult võidetavaid vastaseid ette loopida.
                    Tõepoolest, ega muud moodi ju seal raharikaste klubide edetabelis püsida ei saa kui throw the weakest first põhimõttel.

                    Saan aru, raha tähtis, võlausaldajad tahavad süüa ja mängijad tahavad süüa ja staadionile kulub, aga krt tundub natukene kurb, selline põhjus, olevat, maailma 3ndaks rikkaimale klubile.

                    Kommentaar


                      Seda kohe praegu Barca tahtmise juttu võib pigem vaadata selle nurga alt, et kui just loosiga hirmsal kombel ei joppa, siis karika võitmiseks tuleb neist suure tõenäosusega jagu saada niikuinii. Kaks mängu jätab selleks natuke paremad võimalused, sest kodus midagi ikka ära kobistatakse ja noh võõrsil äkki õnnestub jälle bussi parkida jne. Seega finaal maha. Kui aga nüüd manku peaks jõudma poolfinaali, tekiks vähem kui kahe nädala sisse sihuke tore graafik: poolfinaal - Arsenal - poolfinaal - Chelsea. Ka nagu väga ei meelita. Noh ja jääbki siis veerandfinaal. Hetkeseisuga mankut päriselt ka barka tasemel olevaks saab pidada ainult idioot. Üldiselt niisama spekulatsioonid ja tühi joga, eks reedene loosimine näitab ära, kes, mis ja kuidas.

                      muide, eile olid siiski mõlemad põhikeskkaitsjad puudu ja taktikalisi vahetusi peale Valencia ju teha ei olnudki võimalik. Ma ei teeks sellest kohati kobavast mängupildist väga suuri järeldusi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Kui aga nüüd manku peaks jõudma poolfinaali, tekiks vähem kui kahe nädala sisse sihuke tore graafik: poolfinaal - Arsenal - poolfinaal - Chelsea. Ka nagu väga ei meelita.
                        Mõtlesin ise ka sama asja ja mulle selline asjade kulg sobiks.
                        Samas selleks ajaks võib juba Premieris sotid selged olla ja saate rahulikult CLile keskenduda
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                          Tõepoolest, ega muud moodi ju seal raharikaste klubide edetabelis püsida ei saa kui throw the weakest first põhimõttel.
                          ega ka saime veerandfinaalis kõige kõvemalt suhu põhimõttel. ja nõrgem praegusel hetkel ei ole üldse nii nõrk, kui näiteks...fa kappides, kus on valikus satse conference'st premmerini, baidevei.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Nonii, viis mängu valgeid telefone. http://soccernet.espn.go.com/news/st...atches?cc=3888

                            Kommentaar


                              Sir sai ka FA käest karistuse kätte:

                              Kommentaar


                                No kui vello99 kolmandat korda ka selle lingi siia postitab siis on nagu peaaegu piisavalt.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X