320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna arvate on Berba põhis?
    Kaua kutt kuivab pingil.. liiga suurim väravakütt. Lihtsalt eemale lükatud ja suured mehed solvuvad ka

    Kommentaar


      Kahe kuu jooksul 4 korda Chelseaga. Hullem kui siinne korvpallimaastik.

      Kommentaar


        the treble
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Kahe kuu jooksul 4 korda Chelseaga. Hullem kui siinne korvpallimaastik.
          Vastupidi - minu arvates just maiuspala. (juhul, kui ei ole tulemused sellised, nagu mõni nädal tagasi)
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
            Vastupidi - minu arvates just maiuspala. (juhul, kui ei ole tulemused sellised, nagu mõni nädal tagasi)
            Just siis, kui tulemus on selline nagu mõni nädal tagasi on maiuspala. :P

            Kommentaar


              kogu seda santide armeed vaadates kõige hullem koosseis ju ei olegi. a Berba vist küll ei saagi enam mitte kunagi platsile.

              van der Sar
              Brown - Smalling - Evans - Evra
              Valencia - Carrick - Giggs - Nani
              Rooney - Hernandez

              pink: Kuszczak, Fabio, Gill, Park, Gibson, Berbatov, Owen.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Paistab väga RvN osa 2 moodi see Berbatovi saaga.


                Scholes´ile anti puhkust?
                .

                Kommentaar


                  Vähe üllatav,et legend väljakule pandi, ma arvasin,et peale teisipäevast täismängu on tal jalad nädal aega jäävannis

                  Kommentaar


                    Ikkagi loodaks Berbat teisel poolajal väljakul näha..

                    Kommentaar


                      Smalling-Evans keskel koos

                      Nii halb kui Brown seal ka viimane kord poleks olnud, näinuks parema meelga kasvõi Fabiot paremal ja Browni Smallingu kõrval.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Kas keegi oleks nii hea ja seletaks, mida SAF võib oma praeguse juhendamiskeelu ajal teha ? Kas ta poolajal võib riietusruumi kaasa minna ja mis teema selle valge telefoniga on ?
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Poolajal võib minna riietusruumi. Valge telefoniga saab suhelda staffiga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                            Kas keegi oleks nii hea ja seletaks, mida SAF võib oma praeguse juhendamiskeelu ajal teha ? Kas ta poolajal võib riietusruumi kaasa minna ja mis teema selle valge telefoniga on ?
                            Lihtne ja loogiline, Valge telefon on selleks, et ta saaks nn "korraldusi jagada" ja riietusruumi võib ta vabalt minna, vähemalt nii olen mina aru saanud.

                            Kommentaar


                              Võib riietusruumi minna, võib pingiga ühendust pidada. Kodus on tänu sellele telefonile eriti lihtne, võõrsil vähe raskem, aga küll leitakse ka vahendid. Nagu nimigi ütleb, see on "touchline ban" - ta ei tohi olla mängu ajal joone ääres. Ehk siis füüsiliselt pingil viibida. Sisuliselt täiesti mõttetu karistus, aga noh eks FA peab saama aeg-ajalt ka oma võimu näidata.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                arse on 0-2 kaotusseisust välja tulnud, meie pole veel kaotusseisu ime kombel jäänudki. aga johnny evans on butsasid kandev katastroof, kes loodetavasti enam kunagi unitedi särki selga ei tõmba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X