320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks sellest asjast gifi pole postitatud veel. Tahaks salvestada.

    Kommentaar


      Mjaa. Kui fa arvab, et lihtsalt rahatrahvist ei piisa (sest kutil raha niikuinii nii tajooba, et ta ei saaks arugi järgmist sisseostu tehes, et trahv makstud), siis milleks üldse neid rahatrahve tehakse? Tähendab, mida ma ei mõista, on näiteks SAF-i 50k trahv ja bänn, kuigi olgem ausad, vaevalt, et ta rahatrahvi pärast elus nurisenud on, sest summad reaalselt teda teps mitte ei kõiguta.

      Edit: võeh, segane, aga enam-vähem peaks mõistetama
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Aga no jumala eest väänaku edaspidi siis vähemalt samamoodi kõigile.

        Mis puutub rahatrahvidesse, siis need on alati olnud ju naeruväärsed.
        konsensus.
        200k rahatrahvi ja korras. roo pole väga kurb ja fa saab nädalavahetusel töötajatega väljasõidule minna.


        edit: seda tahtsin ka öelda, et - väravavahtide koha pealt - tegelt peaks ostma giveni. retsi kogemusega, inglise keelt kõnelev (ma ei ole lloriste ja de geade puhul selles väga kindel), ilmselt üpris odav (5-7milli, äkki?) ja üks stabiilsemaid vendi premmis sel aastatuhendel. kõik teavad vast isegi kui palju ta nufci särgis manu vastu mängides joonelt on palle ära toonud - tasemel vend ühesõnaga.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Noh, nad rõhusid sellele, et kui kohtunik annaks ropendamise eest punase, siis oleks selle eest ette nähtud kaks mängu bänni. Sry, ma ei viitsi praegu linki otsida, aga see on reeglites kirjas. Kusjuures Mason olevat väitnud, et kui ta oleks Rooney sõnu kuulnud, siis ta oleks selle eest punase andnud. Mille kohta ma omakorda väidan, et suuremat hobusesitta pole ükski kohtunik ammu suust välja ajanud, isegi Graham Poll mitte.

          ehk et põhimõtteliselt see karistus ilmselt on isegi jokk, aga ebajärjekindlus karjub väga häirivalt näkku. Sest kuna reeglid on täiesti ebamäärased (vt eespool "in any manner" jne), siis praeguse seisuga on see sisuliselt puhtalt FA otsustada, mis väärib karistust ja mis mitte. Ropendamist on ju kogu aeg. Ja nagu mingis kolumnis väga tabavalt välja toodi - kui Wayne Rooney ütles MMil kaamerasse fuck, siis FA talle bänni ei pannud (kuigi see oli nende pädevuses), kuna neil oli teda järgmistes mängudes vaja. Nüüd ütles Wayne Rooney kaamerasse fuck ja FA kohe lajatab, sest oma respect-kampaania raames neil hetkel on seda vaja. Ja paradoksaalsel moel ei saagi nii mitte mingit respekti nende vastu ju iial tekkida, pigem lasti hoopis enda maine veel sügavamale prügikasti.


          btw, veel teadsid targad onud rääkida, et Rooney sõim olevat tegelikult olnud vastuseks kaameramehele, kes soovitas tal objektiivi suudelda. mis süvendab minus isiklikult veel rohkem veendumust, et koristage need debiilikud minema sealt platsi pealt. oma rakmetega võite pärast lõpuvilet ringi töllerdada, kui isu on, aga kui käib mäng, siis on väljakul mängijad ja kohtunik, end of. kõik 90 pluss mituiganes minutit. varsti joostakse äkki vigastusi ka juba suumima, sest vainot, mäng ju seisab parajasti...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Dont do the crime if you cant do the time!

            Ei aga tõsiselt, ma saan aru et prillid on nii punased kui võimalik teil irisejatel, aga oli ju selge ja pahatahtlik rikkumine - miks nii palju õigustusi otsida? Mõlemad lingitud Arry omad ei olnud ju otseülekanded erinevalt Rooney omast, või isegi kui ma eksin ja Arry oleks saanud samamoodi 1-2 mängu kas siis oleks "õiglus"? Ning need kes siiani ei saa aru mängusituatsioonilise ja meelega näoga kaamerasse ronimise vahest - palun mõelge nüüd korralikult järgi.

            Ei taha teid õigustajaid siin üles keerata ja ei viska meelega hagu alla, aga cmon, astuge kaks sammu tagasi, võtke prillid eest ja mõelge kas teil oleks päriselt pretensioone kui patustajaks oleks näiteks Drogba, või Balotelli.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Sõna "pahatahtlik" käib su jutust juba mitmendat korda läbi. Mida sa õigupoolest silmas pead sellega?

              Rooney ei roninud näoga kaamerasse, pigem kaamera ronis talle näkku. Palun vaata klipp üle, kui muidu ei usu.

              Sai juba eespool mainitud, et ei, ka Harry ega teised varasemad vandujad ei oleks pidanud bänni saama. Kusjuures siin võiks vahet teha, mida tähendab bänn reaalselt mängijale ja mida treenerile, aga see muidugi läheks juba liiga kõrvalteemaks vist. Võrdluseks olid välja toodud seetõttu, et tegu oli sarnaste olukordadega. Kui reeglites on "in any manner", siis need ju olid "in any manner", või ei olnud? Just nimelt olemasolevate reeglite seisukohalt ei ole mitte mingit vahet, kas ütled kaamera ees või karjud niisama keskringis.

              Ja seda võin sulle küll ilma prillideta ja käsi südamel öelda, et täpselt samasuguses olukorras Balotelli või Drogba puhul - loomulikult ma ei seisaks nende eest nt siin foorumis sama innukalt, aga karistuse absurdsuse osas jah, oleksin täpselt sama meelt. Hakkas kergem?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                That's what loyal support is.
                "...for fuck's sake." Kordustes keerati see maha loomulikult. Klipp.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Küll te ikka jaksate jahuda selle väikese karistuse pärast, mis niikuinii jõusse ei jää. Mina bänniksin Rooney pigem selle eest, et ta Lõuna-Aafrika MM-il jalgpalli ei mänginud, aga vaestele Haamritele lööb hätte. Prioriteedid pole mehel paigas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Eks selle respect kampaaniaga üritatakse SAFile tagasi teha.On ilmselge,et niikaua kuni SAF on Unitedi troonil ei tule FAl sellest respect kampaaniast sittagi välja.
                    Ja kui Roo ei armastaks nõnda palju seda valget särki kanda võiks ta ju FA perse saata ja koondisest üldse loobuda.Realistiks jäädes ei juhtu seda küll kunagi.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Ja kui Roo ei armastaks nõnda palju seda valget särki kanda võiks ta ju FA perse saata ja koondisest üldse loobuda.Realistiks jäädes ei juhtu seda küll kunagi.
                      Mina olen alati olnud veendunud, et mängija tegelik pärand jalgpallile saab selgeks suurturniiridel. Rooney täielik põrumine MM-il madaldas minu hinnangut selle mehe suhtes tublisti. Loomulikult - tema vanuses on võimalik veel seal tegemata jäetu heastada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ei taha teid õigustajaid siin üles keerata ja ei viska meelega hagu alla, aga cmon, astuge kaks sammu tagasi, võtke prillid eest ja mõelge kas teil oleks päriselt pretensioone kui patustajaks oleks näiteks Drogba, või Balotelli.
                        Sellisel juhul käiks sama arutelu teistes teemades ja loomulikult teeksid häält rohkem just nende klubi pooldajad. Oleks teie Persie sama asja eest esmakordselt rajalt maha võetud, vaevalt teie teemas külma kõhuga see möödunud oleks, samamoodi oleks arutletud, võetud teadlikult või alateadlikult teatud kaitsehoiak, loomulik ju. Tahaks nüüd loota, et FA sama radapidi edaspidi toimetab, ilma eranditeta.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                          Tahaks nüüd loota, et FA sama radapidi edaspidi toimetab, ilma eranditeta.
                          +1

                          a saf siis ei saakski pingile enam vist
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              +1

                              a saf siis ei saakski pingile enam vist
                              Ei kujuta ette, et SAF oma meeskonna löödud väravaid nii tähistama hakkaks nagu Rooney seda tegi

                              E: Vincenti postitatud pildi ja päeval loetud uudiste toel, on võimalik, et näeb sama kaitseliini homme ka väljakul, tundub. Kui nii, siis hoia kõva igatahes Rio
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                kung fu
                                Jah.Park on ainult puudu
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X