320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Ma juba kujutan ette milliseid "ekspert" hinnanguid sealt tulla võib Sky jaoks.
    Sa ju ei ole kuulnudki teda veel kommenteerimas. Milleks tühja laliseda.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Goalkeeper Tomasz Kuszczak has confirmed that he will leave Manchester United at the end of the season.

      Arvata võis,et poolakas ei viitsi enam pingil passida.Edu edaspidiseks.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Kuszczak
        O'Shea - Vidic - Smalling - Evra
        Valencia - Gibson - Scholes - Anderson - Nani
        Berbatov

        pink: van der Sar, Brown, Fabio, Carrick, Park, Hernandez, Owen.

        pardon, varasem oli valeinf. siiski Raitsu järgnevat juttu suurt ei muuda, loogilised vahetused koosseisus. Evra võiks muidugi ka puhkust saada, aga noh.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mitte midagi imekspandavat.Riole antakse puhkust , tõenäoliselt Carrickule ka.Rafael sai kerge laksu ja las taastub.Fulham on muidugi kõva vormi peal , viimasest 12nest mängust 26 punkti ja vormitabelis teine koht.Kotti on nad saanud vaid 2 korda.Kergelt ei tule aga tuleb.

          E. Vince, panid hullu ?

          Kuszczak

          O'Shea
          Smalling
          Vidic
          Evra

          Gibson
          Scholes
          Anderson

          Valencia
          Nani

          Berbatov


          SUBS: van der Sar, Brown, Fabio, Carrick, Park, Hernandez, Owen.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Sa ju ei ole kuulnudki teda veel kommenteerimas. Milleks tühja laliseda.
            Ta oli Wales'i matchil koos Giggsiga stuudio ekspert. Horrible.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              10 minti kulunud ja Berbal värav kirjas. Nanilt hea eeltöö ka

              Kommentaar


                Tundus kuidagi lihtne.Fulham väga südikust ei näidanud õnneks.Nani oli tubli täna.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Youth Cupi poolfinaali esimeses mängus kaotati võõrsil Chelseale 2:3 (Lingard, Pogba).

                  Johnstone, M. Keane, McGinty, Thorpe, Fornasier, Tunnicliffe, Cole, Pogba, W. Keane (Daehli), Lingard (Lawrence), Van Velzen.

                  subs: Charni, Coll, Lawrence, Daehli, Rudge.

                  Esimesel poolajal oldi kuidagi aeglased-uimased ja Will jäi ka liiga tihti ette üksipäini uitama, lisaks lasti kaks üsna lohakat kotti endale lüüa. Paistis, et mängukeelu all olevast Morrisonist ja tema loovusest tunti eriti selgelt puudust. Teine pool oli seevastu juba midagi hoopis muud, eeskätt Pogba ja van Velzeni najal suruti pidevalt ja saadi ka teenitult kaks väravat kätte. Kahjuks kasutas ka Chelsea oma enamvähem ainsa korraliku kontra väga kenasti ära, aga kuigi Youth Cupis võõrsil väravate reeglit ei kasutata, siis teiseks mänguks on kõik võimalused endiselt alles. 20. aprill, Old Trafford. Mis muidu veel silma torkas - pealinna poiste füüsiline vastupidavus oli märksa kehvem, ühtelugu olid krampidega hädas. Kui õnnestuks neid teises mängus samamoodi suurel platsil kohe algusest peale niimoodi pressida ja ise lohakusi väldiks, siis pole küll midagi ületamatut.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    vince, mis nägu need ulukid on? peitub kelleski potentsiaal lähiaastail suur hüpe ka teha või on uute nägudega cleverlyd ja gillid? (pogba vist andekaim, aga ülejäänd kaader...?)
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Training squad: van der Sar, Kuszczak; Brown, Evans, Evra, Fabio, Ferdinand, O’Shea, Rafael, Smalling, Vidic; Anderson, Carrick, Gibson, Giggs, Nani, Park, Scholes, Valencia; Berbatov, Hernandez, Owen, Rooney
                      kena kopsikutäis mängijaid on terved ja kõik valmis chelsea homme purustama
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        murdock,

                        esiteks see, et kui ma nüüd just väga valesti aru ei saanud, nihutaksid sa Cleverley pigem sinna pingisügajate-släšš-divaripoiste seltskonda. ma ei ole nõus ja usun temast rohkemat, aga eks seda näita järgmine hooaeg. Kõigi märkide järgi ta siis oma tee-murra võimaluse punases särgis saab ja pinnas on iseenesest ju väga hea, sest vaevalt nüüd suvel peoga modriceid ja xavisid kokku hakatakse ostma.

                        aga kui ma peaks soovitama sellest koosseisust kellelgi silma peal hoida, siis oleksid need järjekorras Tunnicliffe, Pogba, van Velzen, Will Keane. Kui esimesed kaks läbi ei löö, siis läks kuskil midagi väga valesti; kahel ülejäänul on selleks samuti head võimalused. Lisaks olid seekord puudu Morrison, kelle koht on kindlalt esimeses rubriigis, ja Cofie, kes mahub teise.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          van der Sar
                          O'Shea - Ferdinand - Vidic - Evra
                          Nani - Carrick - Park - Giggs
                          Rooney - Hernandez

                          pink: Kuszczak, Smalling, Brown, Scholes, Gibson, Valencia, Berbatov.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            did someone say chicharito ?
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Kurat, millega te oma vanureid toidate ??
                              Kõigepealt näitas Van der Sar, et vajadusel mängib ka äärekaitsja koha välja ja siis tegi Giggs sellise ilusa eeltöö väravale. Respekt !
                              Alguses oli Chelsea üritavam pool, aga murdepunktiks osutus esimene värav. Suluseisu tõttu jäi küll lugemata, aga sellest alates oli ManU parem meeskond väljakul ning vahetult enne pausile minekut suutsid ka värava ära koksata. Ma ei näe küll Chelseat siit välja tulemas. Aga samas pall on ümmargune. Kaks väravat ja ongi hoopis ManU see, kes peab jalad alt jooksma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                                did someone say chicharito ?
                                Ei?? mida kuradit sa ajad
                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X