320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HA.. vanemad mehed on niiiii ägedad

    Kommentaar


      Väga rahul! Esimese poolaja algul kohati oli tunne, et siin võib täna midagi väga valesti minna, aga pärast seda suluseisust väravat hakkas asi paremaks minema. Lihtsalt ei saa mainimata jätta, et kõik olid nii head, ainuke võib-olla selline kaheldav oli Evra, kes viimasel ajal pideva mängukoormuse tõttu tundub suhteliselt uimane ja väsinud. Rooney killer äärevahetused, van der Sari imetõrjed, Vidici kaitsetöö, Parki töövõime, Chicharito finishing, Carricku absoluutne kontroll keskväljakul, super mäng jälle temalt, Giggsi imelised väravasöödud ja muidugi MEESKONNA kiired rünnakud, see on Manu Oli jälle selgelt näha, et manu liigutab seda palli kiiremini ja sellest tekivad ka ohlikumad võimalused, fantastilised kiirrünnakud. Chelsea nagu võtab kogu aeg hoo maha ja selle ajaga jõuab juba manu ennast kokku tõmmata kaitses.
      Ühesõnaga, ma usun, et ausalt ja teenitult poolfinaalis!
      Pärast Drogba väravat läks Abramovitšil kergelt märjaks, aga manu mehed oma kiirrünnakuga näitasid jällegi klassi. Väga rahul hetkel

      Kommentaar


        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
        Pärast Drogba väravat läks Abramovitšil kergelt märjaks, aga manu mehed oma kiirrünnakuga näitasid jällegi klassi


        Mängu kohta midagi enam ütlema ei hakka, aga tahaks tänada TV6-d selle eest, et ma pidin ühe silmaga jalgpalli vaatama, kus oli nagunii kõik otsustatud ja teise silmaga väga lahtist ja põnevat mängu, kus pildi kvaliteet andis soovida.

        Kommentaar


          Super mäng, head emotsioonid sees. Van Der Sar oli järjekordselt kindel. Drogba värava puhul polnud tal midagi teha. Kaitse hoidis hästi. Ferdinandi kohta nüüd ei saanudki aimu, et kas see esimese poolaja lonkamine kadus jäägitult, või mängis mees ikkagi valuga. Carrickul on ka viimasel ajal kombeks Chelsea vastu head kindlust näidata. Loodame, et kodune liigamäng jätkub tal samas taktis.

          Kummardus ka sinisärkide ees. Tulid nad ikkagi ründama, mängu võitma. Aga (õnneks) see neil ei õnnestunud. Nüüd siis Uuslossiga vist liigas, sitiga Cupi mäng ning ML-is...eeldan, et ikkagi Schalke, aga eks homme näis. Vana hea jalkatarkus ju ütleb, et pall on ümmargune, kõike võib juhtuda. Eks näis, mida see Inter homme tegema hakkab. Aitäh ning head ööd!

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust


            Mängu kohta midagi enam ütlema ei hakka, aga tahaks tänada TV6-d selle eest, et ma pidin ühe silmaga jalgpalli vaatama, kus oli nagunii kõik otsustatud ja teise silmaga väga lahtist ja põnevat mängu, kus pildi kvaliteet andis soovida.
            sul siis soome kanaleid polegi? yle2 näitas

            Kommentaar


              Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
              Kummardus ka sinisärkide ees. Tulid nad ikkagi ründama, mängu võitma.
              Ära üle ka pinguta.

              Kommentaar


                Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                sul siis soome kanaleid polegi? yle2 näitas
                Kahjuks/õnneks meil ühikas ei näidata soome kanaleid ja ma ei kannata soome keelt nagunii

                Kommentaar


                  mis muud
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Lihtsalt kõrvalmärkusena, et Giggsy pole kõikide nende kantud särkide ajal mitte ühtegi korda väljakult minema saadetud !
                    Täna oli korralik esitus.Wayne Rooneyle sobib see aukudes mängimine väga hästi.Tänased diagonaalsöödud olid nagu Scholesil.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Rooney viimasel 10-15 minutil... see oli midagi muud. Täiesti teisest maailmast, või õigemini tundus, et justkui omas maailmas, n-ö tsoonis. Mitte miski ei paistnud häirivat, ükskõik kus positsioonil ta parajasti seikles. Võis ümber palli jalutada, võis lasta sentimeetri täpsusega üle poole platsi diagonaale, keskjoonelt peale lüüa. Kui ta sellises vormis on, siis ta on ikka täiesti lummav mängija.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mis sellel ferdinandil viga oli ja mis temast sai?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mis sellel ferdinandil viga oli ja mis temast sai?
                          Ja mis sellel Nanil viga oli? Erapooletu vaata jaoks on selline pidev maas aelemine ikka liig mis liig. Aga õnne võidu puhul...

                          Kommentaar


                            Tuleb välja, et juba 15. minutist lonkav Ferdinand on ikkagi etem kui Smalling või Brown.


                            Tigerblood.

                            Kommentaar


                              Ma arvan et Rio teeskles SAF-i käsul vigastust, et Carlo võimalikult kaua Torrest sees hoiaks. SAF - Carlo 2:1 -----> Carlo juunis Romasse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                                Ja mis sellel Nanil viga oli? Erapooletu vaata jaoks on selline pidev maas aelemine ikka liig mis liig. Aga õnne võidu puhul...
                                nüüd ka sa ei ole Nani mänge väga näinud või pigem lootsid Chelsea võitu, sest sel korral ta väga Oscarit ei ihalenud. Mitte, et ta jälkus poleks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X