320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
    Üldse ei saa aru, miks kommentaator (see kes Kruusiga oli, nime ei mäleta) ütles Carricku kohta, et on teinud terve mäng kõvasti musta tööd. Minu arust oli mees kohe väga kindla esitusega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
      Üldse ei saa aru, miks kommentaator (see kes Kruusiga oli, nime ei mäleta) ütles Carricku kohta, et on teinud terve mäng kõvasti musta tööd. Minu arust oli mees kohe väga kindla esitusega.
      nimelt ta oli palju kukkunud ja mustaks saanud. ehk ta oli töötanud mustalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
        Üldse ei saa aru, miks kommentaator (see kes Kruusiga oli, nime ei mäleta) ütles Carricku kohta, et on teinud terve mäng kõvasti musta tööd. Minu arust oli mees kohe väga kindla esitusega.
        Ta vihjas sellele, et Carrick ei saa palka CL-s mängimise eest. Ja talle makstakse nii öelda "Ümbriku" palka
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Matu1994 Vaata postitust
          Üldse ei saa aru, miks kommentaator (see kes Kruusiga oli, nime ei mäleta) ütles Carricku kohta, et on teinud terve mäng kõvasti musta tööd. Minu arust oli mees kohe väga kindla esitusega.
          Toomas Vara (kui mu häälemälu ei peta) oli see mees ja sõnade mõistmiseks tuleb aru saada kontekstist.

          Antud juhul andis hr. Vara mõista, et Carrick on teinud kõvasti sellist tööd, millega üldiselt pilti ei pääse ning fännipoisse ei võida: töötanud tagasi, palli võitnud, sööduvõimalusi kinni pannud. Ehk siis sedasorti tööd, mida sibid teevad: ei ole ilus, aga on vajalik.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Ei saaks öelda, et ma just oleks seda kommentaatorit fännanud. Kohe alguses rääkis kaks juttu üle, mis Kruus oli minut varem rääkinud. Nagu üldse ei kuulaks, mis teisel mehel kõrval öelda on, vaid ajaks aga oma joru ja targutaks.

            Mängust - selle hooaja parim.

            Kommentaar


              Aa, ilmselt siis jh kuulsin valesti. Ainult see must töö jäi kuidagi kõrvu.

              Kommentaar


                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                nimelt ta oli palju kukkunud ja mustaks saanud. ehk ta oli töötanud mustalt.
                miks sa siin 4chani ei küta


                aga kärrik pani jamh, väga hästi.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  pühapäeval arsenali vastu giggsi mängu ei pandalas mees puhkab

                  Kommentaar


                    'How wrong was I?'

                    Pean ütlema, et üpris arvestatava tüki minu lugupidamisest võidab selle avaldusega tagasi. Kõlab suhteliselt ausalt ja eks mõistus tuleb ikka tasapisi. Vähemalt on mune, et oma vigu tunnistada. Aga kõike veel andeks ei saa. Kui nüüd annaks sellele oma türnühvlist agendile ka lõpuks korralikult jalaga ballakitesse (olgu siis reaalselt või kujundlikult, eelistatavalt muidugi mõlemat)... Noh, siis võiks juba mõelda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Lugesin ka just paarkümmend minutit tagasi artikli läbi ja peab tunnistama ,et ausus on olemas.Jah , nagu vincent juba mainis, päris kõike tagasi ei saa, aga midagi ikka.Ei hakka mööda hiilima, suurt osa mängib ka vormikõvera tõus.Peaasi ,et nõnda edasi läheks.BTW barkale tegime esimeses legis summaarselt söötmisekohapealt silmad ette(küll mitte protsentuaalselt).
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Miks count ManU't ei salli? Kas see 7-1 kaotus jättis niivõrd sügava jälje tolle makaroni psüühikasse?

                        (ärge kustutage, tõsimeeli on huvi)
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                          Miks count ManU't ei salli? Kas see 7-1 kaotus jättis niivõrd sügava jälje tolle makaroni psüühikasse?

                          (ärge kustutage, tõsimeeli on huvi)
                          Sest ta on Count, pesuehtne väsimatu troll. Ja ta ei jaura ainult ManU teemas, kobisemist on tal iga klubi kohta, mis pole AS Roma või Tottenham. Ning seda aastaid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                            Ja ta ei jaura ainult ManU teemas, kobisemist on tal iga klubi kohta, mis pole AS Roma või Tottenham. Ning seda aastaid.
                            Ehk siis count tunnustab tõelisi jalgpallureid ja kritiseerib piidreid, gloory huntereid ja muidu ahve! Ja ma ei pannud küll tähele et kuskil kirjas oleks olnud, et ma Manut ei salli. Ma lihtsalt kiitsin selle hooaja meistrite liiga võitjat ja kui see ei ole Manu, siis ma olen kohe psüühikas makaron? wtf?? did u loose your goddamn mind ?!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Niipalju kui mina aru olen saanud, siis vihkab ta Arsenali kordades rohkem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Ehk siis count tunnustab tõelisi jalgpallureid ja kritiseerib piidreid, gloory huntereid ja muidu ahve!
                                Tahad inimesi selle segase jutuga HÜPNOTISEERIDA või?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X