320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Scholes on hea hooaja alguse järel nii ära vajunud, et kole kohe.
    Joo vähem.

    Kommentaar


      No, et Vida väravat ei loetud selle üle ma väga ei imestagi. Pompey mängija oli ees ja kohtunikult oleks see nõudnud ikka tõelist kotkasilma. Nagu MUTV-s pakuti peaks selle väravajoone tehnoloogia küll kasutusele võtma.

      Kommentaar


        Mendes n6udis oma karmav6la sisse, k6ik on aus.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar



          Rooney wonder goal


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          mis selles nii wonderit on? ma võin vähemalt kaks samasugust kohe esile tuua.
          t6epoolest tuleb igal hooajal m6ni selline ette

          Nakamura analoogne sooritus

          P.S. v6i siis iga 10 aasta tagant:
          Cantona vs S'land
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Mängu ei näinud küll,kuid sky sportsi pealt kokkuvõtet küll!
            Highlightsides oligi vist pompeyl 2 võimalust...üks värav ja esimesel poolajal kui toomas võibolla ründaja maha tõmbas.
            2002 FC EBS Team
            2003 FC Nimeta
            2004 FC Nimeta
            2005 FC Nimeta
            2006 Tallinn United FC
            2007 Tallinn United FC

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              mis selles nii wonderit on? ma võin vähemalt kaks samasugust kohe esile tuua, kusjuures üks neist on kümneid kordi parem - Cantona löödud. Teine on ka lahedam, Nakamura tänavuse hooaja sooritus.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

                Rooney wonder goal



                t6epoolest tuleb igal hooajal m6ni selline ette

                Nakamura analoogne sooritus

                P.S. v6i siis iga 10 aasta tagant:
                Cantona vs S'land
                Kui juba nostalgitsemiseks läks, siis palun: Bergkamp vs Leverkusen anno 2002.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Mis te jamate nüüd. See oli Vein Ruuni vander koul. Esimene ajaloos ja mitte kunagi tulevikus keegi enam palli ristnurka ei lofti. Mitte kunagi.
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                    Mis te jamate nüüd. See oli Vein Ruuni vander koul. Esimene ajaloos ja mitte kunagi tulevikus keegi enam palli ristnurka ei lofti. Mitte kunagi.
                    HAHAHA!!! Ära ole nii kindel selles Homnepäev loftib keegi mingis liigas kuskil selle palli ilusti ristnurka. Ja võib ma arvan kihla vedada, et see ei olnud just ristasse sihitud, lihtsalt üle vv.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      HAHAHA!!! Ära ole nii kindel selles Homnepäev loftib keegi mingis liigas kuskil selle palli ilusti ristnurka. Ja võib ma arvan kihla vedada, et see ei olnud just ristasse sihitud, lihtsalt üle vv.
                      Ja ma pakun, et Sajets tegi nalja.

                      Koll oli mudugi väga ilus, aga selliseid tõsteid on palju ilusamaidki tehtud. Kasvõi eelpool mainitud Nakamura ja Cantona on mitu tükki littinud.

                      Kommentaar


                        krt kas kellegile ei meeldinud see koll, et te seda väravat maha teete, keegi pole ju väitnudki et keegi pole sellist löönud, aga imeline värav on ta ju ika, teistel samamoodi

                        Kommentaar


                          Mulle meeldis rohkem kommentaatori lause: It takes something special to beat David James...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            ..on the inspired form that he is on today.

                            Kommentaar


                              Veidike pläma Paolucci kohta.

                              Ja kui siia teemasse peab chip'e postitama, siis Francesco Totti's sexy chip on Julio Cesar vs Inter Milan.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                veel üks sexy chip chip.

                                Muide, kuna Dongist on viimasel ajal palju jahutud, siis tekkis huvi, kuidas teistel noortel Antwerpis läheb. Eriti just Campbellil. Pole viga - 17 mänguga 11 kotti. Arvestades seda, et Rossist oleme pikemas perspektiivis ilmselt juba ilma, ei tee üks noor heas vormis ründaja kindlasti halba.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X