320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea, kas SAF julgeb riskida ja näiliselt vigastusest taastunud Fletcheri kohe mängu sokutada Chelsea vastu või kasutatakse jälle üsna ründavat varianti ning Giggs keskel või hoopis mingi muu kolmas lahendus.. Carrick on ikka jube kindel seal keskel, lausa lust vaadata tema mängu. Aga eks varsti saa sotid selgemaks..
    Ja cannuman võta kokku ennast!
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      Üks võimalus kuhu noored talendid kaduda võivad ...

      Kommentaar


        Selles äärmiselt PC artiklis öeldakse, et 'criminal damage after an alleged incident involving his girlfriend', mistõttu ma arvasin, et mingi kõrtsikaklus, kuna keegi vaatas ta naist tiirase pilguga. Mujalt allikatest selgub, et damage tehti siiski sellele girlfriendile endale. See on muidugi noorest Ravelist väga näotu, aga samas, kuna detaile rohkem pole lekkinud, siis tuleb vaadata, mis edasi saab. Vb ei löönudki silma siniseks, vaid kallas lihtsalt daamile kannu õlut sülle ja see solvus natuke.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar



          Oeh.. ilus
          Algselt postitas rainis007
          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

          Kommentaar


            üks võrdlemisi lihtne ja asjalik lugu Glazerite asjus. suures osas stating the obvious, aga kuna siin on vahel üles kerkinud seisukohti, et kõik oleks justkui igati hästi, siis kulub ehk ära.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              van der Sar
              Fabio - Ferdinand - Vidic - O'Shea
              Valencia - Giggs - Carrick - Park
              Rooney - Hernandez

              pink: Kuszczak, Evans, Smalling, Anderson, Scholes, Nani, Berbatov.

              e: Fabio ja O'Shea niimoodi on minu pakkumine, oleks nagu loogilisem ühel pool Fabio+Valencia kiire kombo ja teine äär siis kaitsvam. aga võib ka vastupidi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Streami ka kuskilt saada, VSB näitab hiljem alles mängu.

                Kommentaar


                  neile, kes elus esimest korda netist jalgpalli vaatavad:

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Miks Evra isegi pingil pole :/
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Mulle meeldib, et Webb ikkagi Unitedi poolt on ja andis Ivanovicile punase. Oot...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Mulle meeldib, et Webb ikkagi Unitedi poolt on ja andis Ivanovicile punase. Oot...
                        Pole mõtet hakkata vinguma, kuna Manu 2:0 ees.. Peale selle, teada värk ju, et teist kollast ei anta nii kergelt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                          Pole mõtet hakkata vinguma, kuna Manu 2:0 ees.. Peale selle, teada värk ju, et teist kollast ei anta nii kergelt
                          eks epic ilmselt tegigi väikse irooniapilke neile webb-united vandenõulastele. esimene poolaeg oli vahva!

                          Kommentaar


                            tehke nüüd kuskil pilt Webb Chelsea särgis, ma ei teadnudki, et võrkpall kastis on nüüdsest lubatud.
                            Kahe kohtuniku silme all ka veel.

                            Kommentaar


                              Ja Chelsea lõi ühe tagasi, pinge säilib!
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Rooney on pärast seda, kui Chelsea 1 tagasi lõi, 3 head võimalust kasutamata jätnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X