320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne Manchesteri punase poole poolehoidjad, täna ei ole midagi kobiseda. Lohutuseks võib öelda, et alati on uus hooaeg ja kui aus olla, siis teine koht on super arvestades, et mingi hetk (vaevalt paar kuud tagasi) olime 5. tabelireal.

    Kommentaar


      Algselt postitas EII Vaata postitust
      sellise mänguga tõmbame barcale ka kotid..UNITED!
      Saan aru, et emotsioonid on üleval,kuid lisan siiski, sellise koosseisu ja mänguga jääb suure tõenäosusega vajaka Barca vastu
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Mängu Molly's vaadates, minut enne lõpuvilet, pöördus minu poole Leedsi fänn, kes õnnitles, surus kätt ja ütles, et täna võitis parem meeskond. Samuti lisas ta, et ta tegi just ajalugu, olles Leedsi fänn ja soovides mulle, kui punase särgi kandjale, õnne.

        Kommentaar


          õnnitlused on kohased palju parem tiim võitis ja noh, valencia on jõhker vend küll.

          edit: kas teil chelsea kodumängude rekord on käes või juba ületatud?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
            Saan aru, et emotsioonid on üleval,kuid lisan siiski, sellise koosseisu ja mänguga jääb suure tõenäosusega vajaka Barca vastu
            Siis on pahasti, et selline eeldatavasti finaali koosseis olema saabki. Vaid Evra sisse. Võimalik, et Valencia asemele Nani.

            Kommentaar


              Olgem optimistid, kõik manu fännid peavad kindlad olema, et me suudame neid võita ja aint suurest tahtest ja soovist seda teha saabki + õnne peab ka ropult olema. Ilmselt võidab see, kelle poolt jumal on
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Siis on pahasti, et selline eeldatavasti finaali koosseis olema saabki. Vaid Evra sisse. Võimalik, et Valencia asemele Nani.
                Valencia Nani vastu? Muah-hah-haa.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas EII Vaata postitust
                  Ilmselt võidab see, kelle poolt jumal on
                  Messi mängib ju Barcelonas, ei?

                  Kommentaar


                    Igal vennal oma usk.

                    Kommentaar


                      ...knocking ********* off their fucking perch since 1994.



                      (ja nüüd muidugi kaotatakse b'burnile eksole)
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        el fenomeena. mängu nägid kõik, seega ei hakka väga tuututama. roo ja hernes oleks pidanud juurde lüüma, webbi manu-särgiga pilte võib julgelt jaanitule hakatuseks kasutada. parim meeskond võitis, loodetavasti ei tehta sittuse ajalugu ning vormistatakse asi blackburni vastu ära.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          ei tea, kas jõuate CLis ka lõpuks järele? aega ju antud. Peate käbens toimetama ennem kui SAF pensile läheb.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            inglismaal väärtustatakse kohaliku liigat ikka kordades rohkem, seega on teil pikk tee minna. isegi kui hetkelise vägagi hea tiimiga see kord ei peaks euroopas ära tulema, on alati aega teile järgi jõuda. sest teie ju nii-kui-nii enam midagi ei võida.. mu-ha-ha.
                            E: cl finaali kohta niipalju, et nani nüüd kindlasti põhikoosseisu ei mahu. samuti võiks ka eeldada, et fletcher mängib giggsi asemel keskel koos carrickuga ja kaitses mikker-vidic-ferdinand-evra. üks kahest võetud, süües kasvab isu, cl ka vaja kotti pista! aamen!
                            Algselt postitas rainis007
                            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                            Kommentaar




                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                                inglismaal väärtustatakse kohaliku liigat ikka kordades rohkem, seega on teil pikk tee minna. isegi kui hetkelise vägagi hea tiimiga see kord ei peaks euroopas ära tulema, on alati aega teile järgi jõuda. sest teie ju nii-kui-nii enam midagi ei võida.. mu-ha-ha.
                                you didn't get my point. SAF on nõnda kaua ametis olnud, et tahest-tahtmata tuleb peale teda langus.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X