320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Alekoki Imperial Porter on nagu hiinlased üritaksid kõige odavamatest materjalidest Porshet ehitada. Või, et Niva oli/on maastikuauto. Või tegelikult ma isegi ei tea mis see on.
    Aga kindlasti pole ta porter (porter on eil, see aga on laager), kindlasti pole ta imperial (vihje kuninglikule või tänapäeval 8-9%+ abv õllele, see on 6%), kindlasti pole ta kriek (sest kirsikontsentraadis on kirsse ehk 10% max).
    Hmm just mõtlesin degusteerimiseks osta pudeli, aga tundub, et väga pole mõtet :P

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Hmm just mõtlesin degusteerimiseks osta pudeli, aga tundub, et väga pole mõtet :P
      Igal asjal on ka positiivne pool: oskad teisi paremini hinnata.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Peale laupäevast Raasiku õlletehasega tutvumist, kus õlu maitses hoopis paremini, kui nende pudeldatud või Elavas Õlus müüdav tap-to-bottle kraam, otsustasin iga Eestis tegutsevad pruulikoja kaardi peale kanda. Et kui satun kuskile lähedusse siis äkki saab läbi astuda:
        2016 aasta lõpuga on Eestis kokku 56 asutust, kes pruulivad õlut. Lisaks on veel 3 kelle staatus on ebamäärane. Üks neist on Karksi Õlleteh...

        Kommentaar


          Tänan sind, kulub marjaks ära.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Peale laupäevast Raasiku õlletehasega tutvumist, kus õlu maitses hoopis paremini, kui nende pudeldatud või Elavas Õlus müüdav tap-to-bottle kraam, otsustasin iga Eestis tegutsevad pruulikoja kaardi peale kanda. Et kui satun kuskile lähedusse siis äkki saab läbi astuda:
            http://olleblogi.blogspot.com.ee/201...uulikojad.html
            Pärnus valmistab humalajooki veel Rotiküla pruulikoda, mis tegutseb Raekülas Kalevi puiesteel. https://www.facebook.com/rotikylapruulikoda/

            Kommentaar


              Algselt postitas og Vaata postitust
              Pärnus valmistab humalajooki veel Rotiküla pruulikoda, mis tegutseb Raekülas Kalevi puiesteel. https://www.facebook.com/rotikylapruulikoda/
              Nad on kodupruulijad.

              Kommentaar


                Kui kedagi huvitab siis Eesti õllemaastiku kokkuvõte 2016:
                2016 aasta oli Eesti Õllemaastikul viljakam kui kunagi varem. Uusi tulijaid sadas sisse nii uksest kui aknast. Mõned, kes oli tegutsenud pi...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Palun kirjelda seda protsessi ka natuke. Palju aega ja palju raha kulus?
                  Ma olen paar korda õlledegusteerimisel osalenud ja törts õlut plasttopsist ei tee mehele midagi, aga törtsu järel tuleb törts, tead küll ju.
                  No aega kulus ilmselgelt aasta. A ma jäin ka mõtlema, et see teeb ju üle viie sordi päevas ja nii siis ju iga päev, Paar päeva jääb näiteks haiguse tõttu vahele siis oled juba graafikust lootusetult mas...

                  Kommentaar


                    Olen veendunud Mardukil on paljud joogid sees umbes 100 ml või isegi vähem erinevatelt õllefestivalidelt.
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Aga äkki 100ml asemel on 10ml?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kui Ossinovski seda teksti siin loeks.........

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                          Olen veendunud Mardukil on paljud joogid sees umbes 100 ml või isegi vähem erinevatelt õllefestivalidelt.
                          Jah eelmine aasta oli väga palju festivale. Vist umbes 7. Nendest kõige karmim oli Praha Õllefestival, kus kohalikud ei mõistnud serveerida vähem, kui 0,5l kann. Teistel festivalidel oleneb, vahest on suuruseks 75ml, siis 150ml, aga tavaline on jah 100ml. Rusikareegel on see, et kogusest peab saama vähemalt 2 korraliku suutäit.
                          Festivalidele lähen ma tavaliselt väga ettevalmistatult. Ma tean täpselt mida ma tahan ja kus kohast seda mis hetkel saab. Kuna mul on max effektiivsuse OCD siis mõnes mõttes tuleb see mulle loomulikult ja ei valmista probleeme.

                          Eestis tehtud toodangut ma tavaliselt kellegagi ei jaga ja tavaliselt proovin eraldi ära nii pudeli kui ka vaadi versiooni. Kohalikke tuleb toetada. Ja see aasta saab ilmselt olema nii, et kui juua ainult uusi erinevaid Eestis toodetud õlusid ja siidreid siis peab arvestama 1 pudeliga päevas.

                          See on natukene teine maailm, kui lihtsalt 6-pack õhtul teleka ees

                          Kommentaar


                            Leia sobivad tööpakkumised. Uued vabad töökohad iga päev. Telli töökuulutused e-mailile. 2500+ tööpakkumist, 300 000+ kasutajat, 556 754+ CV-d.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              nüüd siis Saku Kuld ka Pale Alena. Saku tüübid vist segaseks läinud. aga isiklikult ootaks pikisilmi kui keegi julgeks pruulida ka scottish või irish ale`i
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Ole lahke.
                                Scottish ale:


                                Irish ale:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X