320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bock koos D-Lightiga. proovige
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Aitäh, suutsid järjekordselt oma äärmist nutikust üles näidata!

      Algselt postitas mg Vaata postitust
      Tescos vist 2,7 sterlingut äkki
      kangus loeb muidu, et mida kangem, seda kallim
      Hmm, kusjuures oleks arvanud, et sellises suures ketis on odavam.
      Supplies!

      Kommentaar


        kuulub ka rumalate küsimuste rubriiki: kui ma brewdog'i saidilt ühe 12-õllese paketi tellin, siis palju sinna mingisuguseid tollimakse või whatever juurde läheb?

        Kommentaar


          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
          kuulub ka rumalate küsimuste rubriiki: kui ma brewdog'i saidilt ühe 12-õllese paketi tellin, siis palju sinna mingisuguseid tollimakse või whatever juurde läheb?
          Suurbitanniast ja Euroliidu maadest tellides ei tule kindlasti tollimaksu. Kuna tegemist on aga alkoholiga, siis võib tekkida aktsiisimaksu kohustus. Maksu- ja tolliameti lehel on selline info:
          Aktsiisivabalt on lubatud mitteärilisel eesmärgil importida:
          ...
          alkoholi: 1 liiter alkoholi (etanoolisisaldusest sõltumata) või 2 liitrit veini.
          Alati saab nende infotelefonilt uurida:
          Tolli- ja aktsiisiinfo, e-toll:
          880 0814

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Bock koos D-Lightiga. proovige
            Presidendi 8 või muu 2l parmuõlts segatud poole liitri energiajoogiga, mätsib hästi, samas ei vastuta seedehäirete eest.
            E:Tervitused Countile,Bock muidu täitsa tore õluti,samas igapäevane tarvitamine mittesoovitatav.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              Algselt postitas ddbb Vaata postitust
              Proovin just a.le.coq orhanicut. Eesti esimene ökoõlu? päris hea asi on.
              sain ka proovitud, viga just pole...kõlbab juua küll, aga minu jaoks ei midagi erilist mis meelde jääks ja tekitaks teinekordki isu selle järele

              Kommentaar


                Mikkelleri 1000 Ultramate ka mekitud. Sai juua. Aga. Päris õudne jook. Kui on mõte mõnele suvalisele õllesõbrale seda kinkida, siis ära kingi! Heale sõbrale võib viia. Sõber ei pahanda, tavaliselt. Lõhn on päris hea, maitse on täpselt nagu nr ütleb. Aga proovida soovitan ikka, isegi Reinul. ;-)

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Bock koos D-Lightiga. proovige
                  miks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                    Mikkelleri 1000 Ultramate ka mekitud. Sai juua. Aga. Päris õudne jook. Kui on mõte mõnele suvalisele õllesõbrale seda kinkida, siis ära kingi! Heale sõbrale võib viia. Sõber ei pahanda, tavaliselt. Lõhn on päris hea, maitse on täpselt nagu nr ütleb. Aga proovida soovitan ikka, isegi Reinul. ;-)
                    Millisest kaubandusketist seda osta saab?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Drink shopist.

                      Kommentaar


                        Paistab, et õllesõpradele üritatakse sellest kevadest ka natuke haridust jagada. Rahvaülikool on teinud lühikese kursuse, kirjeldusest ei selgu küll, mida ka proovida pakutakse, aga usutavasti duubelbocki ei anta: http://www.kultuur.ee/index.php?opti...388&Itemid=447.
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                          kirjeldusest ei selgu küll, mida ka proovida pakutakse, aga usutavasti duubelbocki ei anta
                          Teemad on ju kirjas. Haridust jagas ehk õllekoolitusi tegi James tegelt juba mitu aastat tagasi, aga nagu näha, siis nüüd on asi juba veidi laiemal kandepinnal. Oleks keskharidus sama lõbus olnud kui õllekoolitus, ma poleks elus poppi teinud.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            sain ka proovitud, viga just pole...kõlbab juua küll, aga minu jaoks ei midagi erilist mis meelde jääks ja tekitaks teinekordki isu selle järele
                            http://drinkbarbeerreviews.blogspot....g-organic.html räägib natukene sellest, mida see tähendab.

                            Ise õnnestus ära näha Fulleri tehas Chiswickis Londonis ja jäin rahule. Lõppes õllede proovimisega ja kuna mingi Soome õlletehase esindaja oli ka kohal (unustasin uurida millised) saime proovida ka ilma lisa rahata Vintage õlut. Liiga suur samm edasi, kui ma alles avastasin London Bride. Üldse olen avastanud, et lagerid tekitavad liiga palju gaase ja bitter on minu maitse rohkem. Nii et enda jaoks uued avastused on Bride ja ESB.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Uhkus, mitte pruut. Aga mõnd Inglismaal asuvat pruulikoda külastaks ise ka hea meelega.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                My bad. Pride loomulikult. Fullersi kasuks räägib ka see veel, et kogu Fulleri toodang maailmas tuleb ainult sellest kohast ja nad on aegade algusest seal olnud ja neil on hulgaliselt vanu aparaate säilinud ja ajaloo nurk on ka olemas, kus erinevaid huvitavaid vidinaid.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X