320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu jaoks lihtsalt näide ideede puudumisest.

    Kommentaar


      Ei maksa muretseda, niikaua kui Reform võimul sellised seadused läbi ei lähe.

      Kommentaar


        Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
        Ei maksa muretseda, niikaua kui Reform võimul sellised seadused läbi ei lähe.
        Reform neelab alla, kuna irl ja sotsid panid selles seljad kokku. Sotse ei saa välja visata, sest irl läks suhe persse ning kesk on vigane pruut.
        simpel.
        rämedat ohv topicut-tume Kozel on tumeõlledest parim, mida olen joonud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
          Ei maksa muretseda, niikaua kui Reform võimul sellised seadused läbi ei lähe.
          peab minema:
          "Ühtlasi aitab see uuel valitsusel leida katet valijaile antud lubadustele."

          ideede puudus või mitte, aga
          kusagilt tuleb see raha võtta
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Oot, aga palju see pudelile juurde paneb?

            Kommentaar


              6 senti.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                6 senti.
                Hehe. Ja see on kogu hala põhjus? Jeebus.

                Kommentaar


                  10 pudeli korral teeb see juba ühe õllepudeli raha. Mõtle tudengitele.

                  Kommentaar


                    Halama peab. Isegi 1 sent Eesti kahe suurtootja poolt väljalastavale kraamile juurde on absoluutselt aktsepteerimatu. Lisaks annab see hetkel totaalses konkurentsipuuduses tegutsevatele kohalikele mikropruulijatele lihtsa ettekäände keevitada valmis mingi ekstravagantne rüübe, disainida sellele peen silt, panna nimeks Tiirane Bokser vms, lasta Ramsdenil FB-s paar head sõna öelda ning küsida 0.33se pudeli eest sujuvad 4 euri. Õnneks mul maja kõrval asetsev armeenlaste pisipood omab normaalset valikut Ukraina masstoodangut. Pole needki teab mis elamus, aga vähemalt läheb jeen suures osas kannatava rahva toetuseks.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Hehe. Ja see on kogu hala põhjus? Jeebus.

                      Millisest numbrist alates on hala õigustatud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Pole needki teab mis elamus, aga vähemalt läheb jeen suures osas kannatava rahva toetuseks.
                        Aktsiisitõus ei tee päritolul iseenesest vahet. Ja läheb tinglikult ka kannatava rahva toetuseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Aktsiisitõus ei tee päritolul iseenesest vahet. Ja läheb tinglikult ka kannatava rahva toetuseks.
                          Õlleaktsiisist toetatakse Ukraina demokraatia ülesehitamist?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Aktsiisitõus ei tee päritolul iseenesest vahet.
                            Noo, härra, ärge nüüd kodanikku niimoodi alahinnake. Mu kaks senti olid a) suurtootjad võiks eri nime all ühe maitsega väljalastavate õllede asemel tõesti midagi murrangulist turule tuua ning b) mikroturult on puudu mõistliku hinnaga tootjad, keda näiteks Lätis ja Leedus on üsna mitu.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Minu postituse point oli tegelikult see, et kuna reform on seotud A. Le Coqiga, siis seni kuni nad võimul - jäävad õlleaktsiisid tunduvalt madalamal kui kangel alkol. Ehk siis erakorralist muutust ei tule.

                              Kuna igapäevane töö on kaubandusega seoses ning kunagi sai isegi õllemaailmas purjetatud, siis arvestades neid meeletuid õllemägesid mis poodides kõrgusid, tekkis küsimus: "Mida tarbija võrdsel hinnal eelistab - ALeCoq või Saku?" Erinevatest poekettidest küsides läksid numbrid kummalisel kombel ühte väravasse - ALeCoq müüb kolm korda rohkem. Mis seal salata, isegi eelistan Originaali kuseveele Aleksandrit.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                                Mis seal salata, isegi eelistan Originaali kuseveele Aleksandrit.
                                aiii blinnn. Jõin ka just Aleksandrit, kui seda lugesin.

                                Aga ega see paar senti õllel nüüd kedagi maha raiu, küll aga eks see ole viis eelarveauke natuke lappida. Eelnevatelt kommenteerijatelt lugesin, et IRL ole ka kõva eestvedaja. Mida küll nemad siin loodavad saada, sest koalitsioonist söödi ju välja vaesekesed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X